Yra viena patarlė anglų kalba: „Dievas negalėjo pasirūpinti visais, todėl sukūrė Motiną“. Motina rodo savo vaikui amžiną meilę. Kai ji patvirtina, kad pastojo, ji labai stengiasi pasveikinti savo kūdikį šiame pasaulyje. Kokį maistą reikia pasiimti, drabužius dėvėti ir pan. Tokiu būdu kokio tipo krūtinės liemenėles dėvėti, kol ji į pasaulį atves kūdikį.

Ar nėštumo metu būtina dėvėti liemenėlę, jei taip, nei kodėl: Po nėštumo moters kūne vyksta įvairūs pokyčiai ir net jos liemenėlės dydis gali padidėti po nėštumo.

Skirtingos ir geriausios nėštumo liemenėlės Indijoje:

1. Belabumbum liemenėlės:

Belabumbum liemenėlės

Tai mieganti liemenėlė, kurios tikisi maitinanti mama. Tai ekologiška bambuko liemenėlė, kuri jaučiasi šilkiniai minkšta ir išlieka patogi bei sausa. Tai antibakterinis audinys, kuriame nėra drėgmės. Šią firminę liemenėlę sudaro 97 % viskozė, pagaminta iš bambuko, ir 3 % – elastanas nėščioms moterims.

2. „Bravado“ slaugos liemenėlės:

Bravado slaugos liemenėlės

„Bravado“ slaugos liemenėles galima sakyti kaip vieną geriausių liemenėlių, kurias moterys pasirenka besilaukdamos. Tai labiausiai palaikanti, patogi, tačiau lengva dėvėti liemenėlė, kurią moteris kada nors norės dėvėti slaugydama ar nėščia. Jis turi ypatingų savybių, pavyzdžiui, puikiai tinka paslėpti krūtų pagalvėles ir spenelių diskreciją. Jį sudaro 88% poliesterio ir 12% spandekso. Jame netgi yra įvairių slaugos liemenėlių modelių. Taigi yra galimybė pasirinkti atitinkamai.

3. Pilvo liemenėlė:

Pilvo liemenėlė

Pilvo liemenėlė yra patrauklus aukštos kokybės drabužis, švelniai palaikantis nugarą, augantį pilvą ir biustą. Jis skirtas palaikyti apatinę nugaros dalį ir pilvą. Jis pagamintas iš nailono ir spandekso. Jis gali būti dėvimas tris trimestrus. Jis išlieka patogus žmogui ir skalbiamas skalbimo mašinoje.

4. Anita prekės ženklo liemenėlė nėščioms moterims:

Anita prekės ženklo liemenėlė nėščioms moterims

„Anita“ maitinimo krūtimi liemenėlės yra lengvai atidaromos ir uždaromos viena ranka, taip pat palaiko krūtinę, kai atidaromas puodelis. Jame yra nikelio neturinčių reguliatorių, kurie apsaugo nuo odos sudirginimo. Turi patogius diržus, kurie yra platesni, kad sumažintų pečių įtampą. „Anita“ įkūrėjai sako, kad nuo dizaino iki gaminio jie pagamino visų tipų liemenėles.

5. Melinda G Motinystė & Slaugos liemenėlės:

Melinda G Motinystė & amp; Slaugos liemenėlės

Galima sakyti, kad melindos yra patogiausios dėvėti slaugos laikotarpiu. Jo savybės yra patogūs, netempiami dirželiai ir lengvai reguliuojami, pagaminti iš gražių audinių ir puikaus stiliaus su besiūliais puodeliais. Šioje liemenėlėje yra gilaus skilimo puodeliai be pagalvėlių. Jame yra vienos rankos spaustukai, kuriuos lengva naudoti. Jis pagamintas iš nailono ir spandekso, kuris bus pagamintas JAV.

6. „Bella Maternal Anytime Bralet“:

„Bella Maternal Bralet“

„Bella“ suteikia komfortą ir apsaugą nėštumo ir maitinimo krūtimi metu. Jis specialiai sukurtas tam, kad prireikus pritaikytų pakeitimus. Turi reguliuojamus diržus su nuimamuoju padėklu, kad forma būtų lygi ir be nuotėkio. Jo audiniai yra nailonas ir likra ir naudojami pagal jo reikalavimus. Turi itin minkštą audinį, kuris pašalina drėgmę. Jis yra ypač minkštas ir plaunamas skalbimo mašinoje. Jis kilęs iš JAV.

7. Karšto pieno šviečianti slaugos liemenėlė:

„Hot Milk Luminous“ slaugos liemenėlė

Šios liemenėlės ypatybė yra ta, kad ji turi dvigubo sluoksnio puodelius, kuriuos galima dėvėti be nuimamų putplasčio puodelių ar slaugos įklotų. Jis turi diamante centrinį elementą, kuris suteikia moterišką prisilietimą prie tobulos liemenėlės. Pateikiama rėmo atrama su kukliu dangteliu ir suprojektuota taip, kad taurė augtų. Lengva prieiti viena ranka maitinant krūtimi. Audiniai yra medvilnė, nailonas ir elastanas ir naudojami pagal gamybą. Jame yra nėriniai su mikropluošto apvalkalu, padengti medvilne. Jame yra šeši kabliukai ir užsegimas akims. Lengva skalbti mašinoje ir yra visų dydžių.

8. Lamaze slaugos liemenėlė:

Lamaze slaugos liemenėlės

Tai mikropluoštas su nėrinių puikia liemenėle slaugos metu nėščiai moteriai. Dirželiai yra reguliuojami su užsegimais, kad būtų galima pakeisti kūną nėštumo metu. Tai be laidų ir gerai palaiko. Jo audiniai yra medvilnė ir spandeksas. Jis suprojektuotas puikiai atsižvelgiant į plotį ir ilgį. Sakoma, kad tai puiki patogi slaugos liemenėlė ir netgi miegui. Kai kuriose apžvalgose teigiama, kad „Lamaze“ yra geriausia tiek kokybe, tiek palaikymu. Priekyje esančius užsegimus lengva ir patogu naudoti.

9. Motinos gaubto slaugos liemenėlės:

Motinos gaubto slaugos liemenėlės

Rinkoje yra daug slaugos liemenėlių, skirtų dėvėti nėštumo metu. Kiekvienas jų įmonės gaminys yra unikalus. Skirtingi modeliai ir dizainas yra sukurti taip, kad atitiktų klientų poreikius. Tokio tipo įmonėse motinystės slaugos liemenėlė taip pat yra viena iš jų. Kadangi visos liemenėlės yra pagamintos iš tokių audinių kaip medvilnė, nailonas, elastanas, ši bendrovė taip pat naudojo tuos pačius audinius. Tačiau šios motinystės slaugos liemenėlės ypatybė yra ta, kad ji geriausiai palaiko miegą. Kadangi jame nėra užsegimų, pavargusi mama gali lengvai nuimti puodelius ir pamaitinti alkaną kūdikį miego metu. Jis taip pat yra labai lengvas ir gali plauti laisvomis rankomis. Apžvalgos teigia, kad 80-90% klientų yra patenkinti slaugančiomis miego liemenėlėmis.

Kaip pasirinkti ir dėvėti liemenėlę:

Keletas dėvėjimo patarimų, kaip pasirinkti liemenėles nėštumo metu ir kaip jas naudoti. Keletas punktų, kuriuos reikia atsiminti dėl liemenėlių:

  • Pabandykite dėvėti laisvas liemenėles, kurios minkštėjo pakartotinai skalbiant.
  • Pasirinkite liemenėles, pagamintas iš tamprios medžiagos.
  • Geriau dėvėti liemenėles, kai išeinate iš namų.
  • Pasirinkite liemenėles su papildomu kablių dirželiu, kurį prireikus galima pailginti.
  • Pirmenybę teikite liemenėlėms, pagamintoms iš medvilnės arba sintetikos, kurios jaučiasi minkštos.
  • Pasirinkite liemenėlę, kurią bus lengva atidaryti ir uždaryti spaustukus po kūdikio maitinimo.
  • Pirmenybę teikite liemenėlėms su krūtų pagalvėlėmis, nes tai padės, kai pienas išeikvos ir pan.

Kaip ir šie, yra daug patarimų, kaip nešioti liemenėles nėštumo metu, ir daugybė prekių ženklų, atitinkančių visus aukščiau nurodytus reikalavimus. Kai kurios firminės liemenėlės, kurias moteris dėvi nėščia, yra: