Genel olarak Küpeler çok basit bir kelime ama sizin hakkınızda çok şey söylüyor! Küpeler hala Kadın takılarına değerli bir katkı sağlıyor ve elbette seçiminiz zevkinizi yansıtıyor! Quilling, çeşitli şekillerde küpeler, hediyeler, tebrik kartları, el çantaları vb. oluşturmak için renkli kağıt şeritlerinin kullanıldığı benzersiz bir kağıt sanatıdır. Bu değerli mücevherlere sahipseniz, hemen hemen her kağıtla minimal aletlerle yapılabilir. onları doğru bir şekilde giyerek adaletini sağlamak istiyorsun.

kağıt quilling küpeler

Çok yönlü oldukları için zarif bir görünüm verir ve evinizin içinde lezzetli bir şekilde tasarlanmıştır..

Quilling Kağıtlı Küpe Çeşitleri:

İşte, bazı havalı Quilling Küpe tasarımları, anlamları ile birlikte, kendi fikirleriniz için listelendi..

1. Tavuskuşu Kağıt Quilling Küpeler:

kağıt-quilling-küpe-tasarımları-tavuskuşu-quilling-küpeler

Doğru küpeleri takmak, kelimenin tam anlamıyla ne tür bir karaktere sahip olduğunuzu bilmenize yardımcı olur. Küpelerin şekli ve boyutu, en iyi şekilde nasıl giyilebileceğini belirleyecektir. Günümüzde, Quilling küpeler hem gençler hem de çocuklar tarafından giyilebilecek en kalabalık olanıdır. Yukarıdaki tüylü küpe tasarımını takmak, kullanıcılara geleneksel bir görünüm kazandıracaktır. Tavus kuşu tasarımlı küpeler, zarif bir görünüm veren zıt renk kombinasyonları nedeniyle genç kızlar için yaygın olarak yapılır..

2. Spiral Desenli Kağıt Quilling Küpeler:

kağıt-quilling-küpe-tasarımları-spiral-desen-quilling-küpeler

Bu kağıt quilling küpelerini takmanın birincil nedeni, basitçe sevimli olmalarıdır. Spiral desen Quilled küpe, zengin ve gerçekçi bir görünüm veren çarpıcı altın tonlu bir çiviyle birlikte yapılmıştır. Kuşgözü tasarımları ile yapılabilir ve dakika tasarımları ile el işi yapılabilir. Kağıt quilling küpeler, genellikle onu takan insanlara benzersiz bir görünüm kazandırdığı için, eşit şekilli küpelerle yapmak gerçekten hızlı ve kolaydır. Kağıt Quilling küpe çeşitleri piyasada bulunmakta ve sadece kişilerin canlı görünümü için yapılabilmektedir..

3. Kızlar için Quilled Jhumka Küpeler:

kağıt-quilling-küpe-tasarımları-quilled-jamkha-küpeler

Quilling Jhumka küpeler hem gençlere hem de çocuklara geleneksel ve çekici bir görünüm kazandırmak için yapılmıştır. Bu küpede tasarım, koyu turuncu kağıt sarılı minik tonlu altın vuruşlarla bir araya getirilmiş çekici bir kulak aksesuarı haline getirilmiştir, bu da grubunuza mükemmel ve çekicilik katar..

4. Kağıt Quilling Küpe Kelebek:

kağıt-tüy-küpe-tasarımları-tüy-kelebek-küpeler

Tüylü kelebek küpeler kanatları ve antenleri ile kelebek tasarımı ile yapılmıştır. Siyah ve mavi kontrast renklerle tasarlanan el yapımı kelebek kağıt bobinler, diğer tasarımlarla karşılaştırıldığında sonuçta sade ve şık bir görünüm kazandırıyor. Bu Küpede, quilling kağıdı en yeni stili yapmak için kullanılır ve kağıtla quilling tarak yöntemi, kağıttaki bobinlerin her birinin içinde eşit şekilli ilmekler ve tasarımlar yapmanın hızlı bir yoludur..

5. Kağıt Quilling Küpe Gül:

kağıt-quilling-küpe-tasarımları-gül-quilling-küpeler

Kağıt küpe tasarımları, daha sonra dekoratif bir desen oluşturacak şekilde düzenlenecek olan dar kağıt şeritlerini rulo haline getirme tekniğine dayalı olarak quill edilecektir. Tasarım çeşitleri mevcuttur ve ara sıra ve işlev mevsimlerine de uygun olabilir. Yıpranmış insanlar için akılda kalıcı bir görünüm veren bu pembe Quilling küpelerden daha kadınsı ve güzel başka bir tasarım yok..

6. Kadınlar için Salata Tasarımı Kağıt Küpeler:

kağıt-tüy-küpe-tasarımları-salata-tasarım-küpeler

Salata tasarım tüylü küpeler, bobin rengi koyu yeşil olan ve en komik yaratıkların yer aldığı Spring Roll salata tasarımlarının tasarımından oluşuyor. Bu tüylü küpelerdeki yeşil ve biraz kırmızı karışımı şenlikli bir ihtişamla parlıyor. Kış modası ve partiler için büyüleyici.

7. Okul Kızları için Yapraklı Kağıt Quilling Küpeler:

kağıt-quilling-küpe-tasarımları-yaprakları-quilling-küpeler

Genç kızlar ve kadınlar için çeşitli Kağıt küpe modelleri mevcuttur. Güzel yapraklar kulakları moda olarak yeni bir şekilde süslüyor. Sevimli tüylü yapraklarla yapılan el yapımı yaratıcı yapraklar bu küpeye farklı bir etki katacak. Bu küpe, yumuşak pembe renkli kağıt bobinden yapılmıştır ve siyah renkli noktalı tasarımlarla özetlenmiştir..

8. Çılgın Fincan ve Tabağı Küpe Tasarımı:

kağıt-tüy-küpe-tasarımları-fincan-tabak-küpe-tasarımı

Bu fincan ve fincan tabağı quilling küpe tasarımı, yaratıcılığın bir sonraki seviyesidir, çünkü modern bir görünüm verir ve fincanlar ve tabaklar, bu zanaatın Çin vintage stilini taklit eder. Bu tasarım, çalışma saatlerinde giyilebileceği için insanlar için daha uygundur. Koyu yeşil ve mavi kontrast renklerle boyanabilir. Fincan ve fincan tabağı rengi yeşile, fincan ve fincan tabağı için kullanılan mavi renge boyanmıştır..

9. Noel İçin Quilling Küpeler:

kağıt-quilling-küpe-tasarımları-noel için-küpe-küpeler

Bu tüylü küpelerde yeşil, kahverengi ve biraz sarı renk karışımı mevsimsel zamana daha uygun olacaktır ve kağıt bobin, daha sonra mükemmel kenar tasarımlarıyla tasarlanabilen küçük Quilling tarak ve iğne kullanılarak yuvarlanabilir. göz alıcı görünüm. Bu, elbiselerinizin uyumlu aksesuarlarıyla birlikte Noel sezonunda giymek için uygun olacaktır..

10. Çember Tasarımında Quilling Küpeler:

kağıt-quilling-küpe-tasarımları-quilling-küpe-çember-tasarımı

Çember tasarımında quilling küpe oval şekilde tasarlanacak ve çemberler üzerinde minik rulo tasarımları ile süslenecektir. Bu, basit ve sallanan bir görünüm veren koyu siyah renkli Quilling kağıdından yapılabilir. Bu küpeyi takmanın kesinlikle diğer insanların seni kıskanmasına neden olacağından emin ol..

11. Saree için Trendy Quilling Küpeler:

kağıt-quilling-küpe-tasarımları-trendy-quilling-küpeler

Bu Quilling küpeler, kırmızı ve beyaz renkli kağıt bobinlerle yapılmış ve küpelere modaya uygun ve baştan çıkarıcı bir görünüm kazandıran taşlarla vurgulanmıştır. Bu tür küpeler her durum için uygundur ve diğer tasarımlarla karşılaştırıldığında kulaklarınıza benzersiz bir görünüm kazandıracaktır. Küpenin dış tabakası kırmızı renkli rulolarla, iç tabakası ise beyaz renkli simli taşlarla süslenmiştir..

12. Her Durum için Üzüm Quilling Küpeler:

kağıt-quilling-küpe-tasarımları-üzüm-quilling-küpeler

Tatlı üzüm tüyü küpe kümesi, özellikle beş renkli kağıt bobinlerle tasarlandığında ilginç ama modaya uygun görünüyor. Görkemli görünüm için kullanılan beş renk katmanı vardır. Bu üzüm tarzı Quilling küpe, düzenli ve ara sıra kullanımlarınız için de uygun olabileceğinden şık bir görünüm kazandırır..

13. Çocuklar için Yavru Kedi Stili Quilling Küpe Tasarımları:

kağıt-quilling-küpe-tasarımları-yavru-tarzı-quilling-küpe-tasarımları

Yavru kedi stili Quilling küpe, beyaz renk bobin ve en şirin görünümü veren biraz siyah, sarı ve kırmızı renkten yapılmıştır ve bu küpede kullanılan küçük kedi yavrusu yüzü okula giden çocuklara mükemmel uyum sağlar. Bu küpe farklı hayvan yüzleriyle tasarlanabilir ve en sevdiğiniz küpeyi takabilirsiniz..

14. Çocuklar İçin Küpeler:

kağıt-quilling-küpe-tasarımları-quilling-küpe-çocuklar için

Bu Quilling küpe, insanlardan ilginç bir görünüm veren çocuklar ve gençler için en uygun olanıdır. Bu küpenin sade görünümü, çoğu insanın onu sevmesinin tek nedenidir. Bu çiçekli küpelerin beş renkli yaprakları, kesinlikle göz alıcı bir görünüm sağlayan zıt renklerle kaplanmıştır..

15. Pembe Kalpler Kağıt Quilled Küpeler:

kağıt-tüy-küpe-tasarımları-pembe-kalpler-kağıt-tüy-küpeler

Pembe kalpli kağıt tüylü küpeler, pembe ve kırmızı renkli kağıt bobinler ile tüylenebilir. Minik haddelenmiş bobinler, kullanıcılara hoş bir görünüm veren tüylü kağıtlarla tasarlanmıştır. Çoğunlukla, bu gençler tarafından satın alınabilir ve sevdikleriniz veya ortaklarınız için daha iyi bir hediye olabilir..

Quilled küpelerin en göze çarpan özelliklerinden biri, her şeyle daha çekici kombinlenmelerini sağlayan berrak renkleridir. Bununla birlikte, bu kağıt tüylü küpeleri almak, tüm vintageinizi her zaman sergilemek için cazip gelebilir. Muhteşem tüy kalemlerin birden fazla kullanımı vardır ve bunlar herhangi bir ambiyansa veya yere farklı bir görünüm vermek için yaygın olarak kullanılabilir ve bu küpeler de ödül olarak ucuzdur. Bu nedenle, bu küpeleri herhangi bir durum için seçebilirsiniz..