Amerikan pırlanta takıları çok yaygın ve çok moda. Adı elmas olduğu için ama gerçek elmas değiller, elmasların sentezlenmiş bir ikamesidir. Gerçek pırlantalara benzer bir görünümü var ama gerçek pırlanta değil.

amerikan pırlanta mücevher

Elmaslar çok değerli ve pahalı oldukları için Amerikan elmasları ucuzdur ve herkesin güzel mücevherleri olabilir. Amerikan pırlanta mücevherleri altın, gümüş, çelik veya bakır gibi herhangi bir metal üzerine işlenebilir ve güzel süslemeler tasarlayabilirsiniz..

Amerikan Pırlantalı Farklı Takı Tasarımları:

Amerikan pırlantalarıyla hazırlanmış bazı güzel mücevher tasarımlarını görelim.

1. Gümüş Esaslı Amerikan Pırlanta Kolye:

Gümüş Esaslı Amerikan Pırlanta Kolye

Amerikan pırlantaları herhangi bir metal üzerine çivilenebildiği için gümüşten yapılmış güzel bir kolye elde edebilirsiniz. Bu kolye ağır bir görünüme sahip olduğundan size asil ve klas bir görünüm kazandırır. Bu tür amerikan pırlanta mücevher kolye, düğünler için mükemmel bir seçimdir, ayrıca partiler için iyi bir seçimdir, ayrıca zarif ve seçkin görünmenizi sağlar..

2. Kızlar için Amerikan Pırlanta Küpeler:

Kızlar için Amerikan Pırlanta Küpeler

Küpe kadınlar tarafından en çok kullanılan takıdır ve günlük olarak da takılmaktadır. Amerikan pırlanta küpeler, parlak görünümü her göze hitap ettiği için mükemmel bir küpe seçeneği olabilir. Amerikan pırlanta küpeler, saplamalar, sarkıklar vb. gibi çok büyük çeşitlerde mevcuttur ve tarzınıza göre seçim yapabilirsiniz..

3. Yakut ve İnci Ağır Amerikan Pırlanta Kolye:

Yakut ve İnci Ağır Amerikan Pırlanta Kolye

İşte yakut ve incilere sahip alışılmadık bir Amerikan elmas kolyesi geliyor, böylece kolyenin daha çekici ve özel görünmesini sağlıyor. Sadece bu çarpıcı parçayı giyerek, daha fazla süs takmanıza gerek kalmaz. Görünüm harika ve eksiksiz.

4. Bayanlar için Amerikan Pırlanta Yüzükler:

Bayanlar için Amerikan Pırlanta Yüzükleri

İşte yüzüğün tasarlandığı siyah ve beyaz pırlantaların sıra dışı kombinasyonu geliyor. Bu yüzüğün tasarımı özel ve benzersizdir, böylece kullanıcının parmaklarına asil ve klas bir görünüm verir. Kadınlar için manikürlü boyalı parmakları göstermenin mükemmel bir yolu.

5. Amerikan Pırlantalı Gümüş Rodyum Bilezikler:

Amerikan Pırlantalı Gümüş Rodyum Bilezikler

Bilezikler bilekte çok şık durur ve kişiye trend bir görünüm kazandırır. Bu tür bileklikler günlük olarak giyilebilir ve aynı zamanda iyi bir resmi giyimdir. Her türlü kıyafette şık görünür ve moda ve stilinize ekstra bir avantaj sağlar..

6. Amerikan Pırlantalı Tasarımcı Bilezikler:

Amerikan Pırlantalı Tasarımcı Bilezikler

Bileklik, kadınların mücevher kutusundaki en önemli mücevheridir. Bu nedenle bayanlar, kıyafet ve tarzlarıyla uyumlu olması gerektiği için bileklik tasarımı ve modeli konusunda oldukça bilinçlidir. Bu nedenle, bu tasarımcı Amerikan bilezikleri, herhangi bir kıyafet ve durumla eşleştirilebileceği ve böylece ellere özel bir görünüm kazandırabileceği için mükemmeldir..

7. Basit Amerikan Pırlanta Tasarımcı Seti:

Basit Amerikan Pırlanta Tasarım Seti

Basit takımlar, mükemmel bir kıyafetle, mekanla giyildiğinde de harika görünüyor. Basit görünümler her zaman çok çekici ve hoştur. Bu Amerikan pırlanta setleri basit görünse de, bakımınıza eksiksiz bir görünüm kazandırarak kalabalıkta farklı görünmenizi sağlar..

8. Amerikan Elmasları Manglasutra Tasarımı:

Amerikan Elmas Manglasutra Tasarım

Hint Hindu kültürüne göre Mangalsutra, evli bir kadının evli olduğunu sembolize ettiği için evli bir kadının takması gereken bir süs. Bu uğurlu kolye, beyaz ve altın boncuklardan yapılmıştır. Bu güzel Amerikan pırlanta kolye ile birlikte, kolyenin özel görünmesini sağlar..

9. Erkekler için Amerikan Pırlanta Yüzükler:

Erkekler için Amerikan Pırlanta Yüzük

Erkekler görünümlerine çok önem verirler ve kendilerini havalı ve modaya uygun gösteren mücevherler takmaya bayılırlar. Amerikan pırlanta mücevher yüzükleri, basit göründüğü ve erkeklerin şık ve modaya uygun görünmesini sağlayacağı için onlar için mükemmel bir yüzük. Yüzükler ayrıca çeşitli tasarım ve desenlerde mevcuttur.

10. Amerikan Elmaslı Alfabe Aşk Madalyonu:

Alfabe Amerikan Elmaslı Aşk Madalyonu

Bazı genç kızlar, adlarının ilk harfini taşıyan kolye takmaktan hoşlanırlar. Bu kolye ucu sarı altınla yazılmış alfabe kimliği ve kolyenin kenarlarına Amerikan elmasları işlendiği için gençler için mükemmel bir seçimdir. Gençler günlük olarak giyebilir, arkadaşlarının önünde bir izlenim yaratabilir.

11. Erkekler için Kartal şekilli Amerikan Pırlanta Mücevher Kolye:

Erkekler için Kartal şekilli Amerikan Pırlanta Mücevher Kolye

Kartal, korunmayı, erkekliği, gücü sembolize ettiğinden, erkeğin engellediği benzer nitelikler. Bu nedenle kartal Amerikan pırlanta kolye en yaygın ve sevilen süslemedir. Bu kolyede kartalın gövdesi altından yapılmıştır ve kanatlarda Amerikan elmasları çivilidir, böylece kolyeye çarpıcı bir görünüm kazandırır..

12. Geleneksel Tavuskuşu Tarzı kundan Amerikan Pırlanta Seti:

Geleneksel Tavuskuşu Tarzı kundan Amerikan Pırlanta Set

Set, size eksiksiz bir görünüm veren bir kolye ve eşleşen bir çift küpeden oluşur. Tavus kuşu şeklindeki takımlar, on yıllardır giyilen geleneksel takımlardır. Modern zamanda da tavus kuşu seti, size hem geleneksel hem de modern bir görünüm kazandırdığı için yaş grupları arasında hala talep görmektedir..

13. Kızlar için Basit Amerikan Pırlanta Kolye:

Kızlar için Basit Amerikan Pırlanta Kolye

Sade her zaman zariftir, Amerikan pırlantalarının ışıltılı ışınları bu sade kolyede yakalanabilir. Kolye görünüşte çok basit ama çok güzel görünüyor. Küçük işlevlerde giyilebilen kolye, resmi toplantılarda da takılarak size sade ama şık bir görünüm kazandırıyor..

14. Rudraksha’lı Erkekler için Amerikan Pırlanta Bileklik:

Rudraksha ile Erkekler için Amerikan Pırlanta Bileklik

İşte erkekler için Amerikan pırlantalarında hazırlanmış bir bileklik geliyor ve merkezde “OM” kabartması, erkeklerin bileğine özel bir görünüm kazandırıyor. Rudraksha, güçlü inciler bileziğin yan kısımlarına işlenmiştir ve her türlü kıyafetin üzerine rahatlıkla giyilebilir..

15. Amerikan Pırlantalı Ganesha Kolye Ucu:

Amerikan Pırlantalı Ganesha Kolye Ucu

Ganesha tarzı kolyeler çok yaygın ve bakması güzel. Hem erkekler hem de kadınlar tarafından asılabilen, Amerikan pırlantalarından yapılmış özel bir kolyedir. Farklı desen ve boyutlarda gelir ve inancınıza göre seçebilirsiniz..

Amerikan pırlanta takı tasarımları çok güzel ve çekici görünüyor ve bu mücevherlere aşık olabilirsiniz. Bu mücevherler pahalı olmadığı için, ışıltılı ve zarif bir görünüm kazandırdığı için herkesin koleksiyonunda olması gerekir. Amerikan pırlantalı süslerin farklı şekil ve tasarım desenlerini alabilir, kendi tercihinize göre seçebilir ve arkadaşlarınızın ve iş arkadaşlarınızın önünde bir izlenim bırakabilirsiniz..

Görüntü Kaynakları: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.