Süslü mücevherler veya mücevherler, altın, gümüş veya elmas gibi gerçek metallerden ziyade genellikle ucuz malzemelerden yapılanlardır. Güncel modaya ve tarzınıza göre taktığınız bir takıdır. Her durum için farklı türde süslü takılar takabilir ve farklı ve harika görünmek için gösteriş yapabilirsiniz..

süslü mücevher

Bayan Kostüm Takı Tasarımları:

Süslü takılar zarif bir görünüme sahiptir ve takıların gerçek metalden mi yoksa bijuteri mi olduğunu anlamak oldukça zordur. Böylece kendiniz için muazzam süslü mücevherlere sahip olabilirsiniz. Burada sizin için bazı güzel süslü mücevher tasarımları sunuyoruz.

1. Çiçek Tasarımlı Moda Mücevherat:

süslü-mücevher-tasarımları-çiçek-tasarım-moda-mücevher

Çiçekli tasarımlı moda takılar kesinlikle çok benzersizdir ve gerçek olanlara kesinlikle benzer görünmektedir. Bu mücevherin süslü olduğunu söylemek çok zor. Bu takımlar farklı desen ve tasarımlarda mevcuttur. Çiçek tasarımı harika görünmenizi sağlar ve herhangi bir kıyafet ve etkinlikle gösteriş yapabilir ve başkaları üzerinde şık bir izlenim yaratmanıza yardımcı olabilir..

2. Kızlar Şık Fantezi Takı:

süslü-mücevher-tasarımları-kızlar-şık-süslü-mücevher

Genç kızlar tarzları konusunda çok bilinçlidir ve her zaman diğerlerinden farklı görünmek isterler. Fantezi mücevherler, benzersiz görünmelerini sağlamak ve kendi tarzınızı ve modanızı yaratmak için mükemmel olanlardır. Bu mücevher batı kıyafeti üzerinde dikkat çekici görünüyor ve partide inanılmaz derecede farklı görünmenizi sağlıyor..

3. Kundan Süslü Mücevherat:

süslü-mücevher-tasarımları-kundan-fantezi-mücevher

Kundan mücevherleri size kendinizi özel hissettiren asil bir dokunuş verir. Kundan mücevherleri her durumda giyilebilir ve etnik giyimde iyi görünür. Süslü kundan setleri ile polka, taş veya pırlanta bile ekleyebilirsiniz, böylece daha harika görünebilir ve kendinizi özel ve asil hissettirebilirsiniz. Başkaları üzerinde bir izlenim bırakabilir ve diğerlerinden tamamen farklı görünebilirsiniz..

4. Antik Boncuklu Süslü Mücevherat:

süslü-takı-tasarımları-antik-boncuklu-fantezi-takı

Antika mücevherler çok kazançlıdır ve sahip olmanız için sizi cezbeder. Ceplerinizde çok ağır oldukları için bazen bu mücevher parçasına sahip olamayız. Ama şimdi antika süslü mücevherler hayalinizi gerçekleştirebilir. Farklı desen ve tasarımlarda mevcuttur, zevkinize ve tarzınıza göre seçebilirsiniz..

5. Altın Kaplama Fantezi Mücevherat:

süslü-mücevher-tasarımları-altın-kaplama-fantezi-mücevher

Altın, sizi cezbeden ve sahip olmak istediğiniz bir şeydir. Altın oranı çok yüksek olduğundan ve bir taneye sahip olmak zor olduğundan, gerçek gibi görünen altın kaplama fantezi takılarınız var. Bu süslü takıyı takabilir ve arkadaşlarınızın önünde muhteşem görünüp altın gibi parlayabilirsiniz. Bu takı farklı renklerde mevcuttur ve kıyafetinizle eşleştirebilir ve dünyaya hava atabilirsiniz..

6. El Yapımı Kostüm Mücevherat:

fantezi-takı-tasarımları-el yapımı-moda-takı

El yapımı takılar sade görünür ancak zarif bir görünüme sahiptir. Bu süslü takı, etnik giyim ile karıştırılabilir ve eşleştirilebilir, aynı zamanda kot pantolon ve gündelik kıyafetlerle de takım oluşturabilirsiniz. Cebinizde çok ağır olmadığı için istediğiniz kadar mücevhere sahip olabilirsiniz ve her seferinde kıyafetinize göre farklı mücevherler alabilirsiniz..

7. Fantezi Yakut Pırlanta Küpeler:

süslü-mücevher-tasarımları-fantezi-yakut-elmas-küpeler

Küpeler, sizi eksiksiz gösteren ve muhteşem görünmenizi sağlayan bir şeydir. Yakut, kuvars gibi farklı tasarım, desen ve taşlarda da mevcutturlar. Kıyafetinizle karıştırıp kombinleyebilirsiniz. Dilerseniz farklı görünmesi için elmas takabilirsiniz..

8. Mavi Pırlanta Fantezi Mücevherat:

süslü-mücevher-tasarımları-mavi-elmas-fantezi-mücevher

Pırlantaya kim hayır diyebilir ve değerli bir taş olduğu için herkesin sahip olamadığı bir pırlanta. Ama şimdi süslü pırlanta mücevherlere sahip olabilir ve kendi modanızı yaratabilirsiniz ve moda asla eskimez. Ayrıca farklı renklerde mevcutturlar ve çok sevimli görünürler ve harika görünmenizi sağlarlar..

9. İnci Süslü Mücevherat:

süslü-mücevher-tasarımları-inci-fantezi-mücevher

İnci, saflığı simgeleyen ve ilahi bir görünüme sahip bir şeydir. Peki incili takılara kim hayır diyebilir? Süslü olmalarına rağmen kendi moda ve tarzınızı belirlemenize yardımcı olurlar ve günlük giyimde, ayrıca partilerde ve istediğiniz kıyafet türlerinde harika görünürler..

Fantezi Mücevherat, günümüzde neredeyse gerçek olanlara benzediği için büyük bir popülerlik kazanıyor. Bu takılar pahalı olmadığı için birden fazla numara yapabilir ve bunları günün kıyafetleriyle eşleştirebilir, kendi moda ve stilinizi belirleyebilirsiniz..