Elmaslar en nadir ve en değerli minerallerden biridir. Elmaslar herkes tarafından sevilir. Züppe çekiciliği nedeniyle mücevher endüstrisinde büyük bir kullanımları vardır, çünkü elmaslar pahalıdır ve bir statü sembolüdür. Müşterilerin yeni tasarım taleplerini karşılamak için birçok tasarımcı ortaya çıktı..

ünlü-tasarımcı-elmas-takı-tasarımları

Son Tasarımcı Pırlanta Takı Setleri:

İşte Kadınlar için en iyi 9 Hintli tasarımcı elmas takı tasarımları şunlardır:.

1. Her Durum için Basit Tasarımcı Kolye Seti:

Her Durum için Basit Tasarımcı Kolye Seti

Bu pırlanta seti çarpıcı bir tasarıma sahiptir. Her duruma uygun bir pırlanta gerdanlık artı kolyeye sahiptir. Bu tasarımcı pırlanta takı hem modern hem de etnik bir görünüme sahiptir. Zarif bir görünüm kazandırmak için bazı yakut ve incilerle güzel bir elmas ayarına sahiptir. Bu, en iyi elmas mücevher tasarımcıları tarafından oyulmuş çok yaratıcı bir tasarımdır..

2. Daire Değerli Taşlı Tasarımcı Küpeler:

Yuvarlak Taşlı Tasarımcı Vidali Küpeler

Bunlar, ortasına gömülü yaklaşık 1 karat pırlanta ve safir taşlı saplama küpelerdir. Bu, büyüleyici bir tasarıma sahip mükemmel bir elmas kesime sahiptir. Bu, güzellikle rahatlık sağlayan güvenli vidalı arka kapaklara sahiptir. Özel günlerde ve partilerde giyilebilecek sofistike, asil bir görünüme sahiptir. Bu her yaştan kadında iyi görünecek.

3. Büyüleyici Tasarımcı Pırlanta Yüzük:

Büyüleyici Tasarımcı Pırlanta Yüzük

Bu, ortasında 1 karatlık mükemmel bir pırlanta bulunan metal bir pırlanta yüzük. Yüzük, her durumda iyi giden kendine özgü bir görünüme sahiptir. Ona uygun zarif bir görünüm kazandırmak için en iyi tasarımcı mücevherler tarafından yapılmış karmaşık bir tasarım çalışmasına sahiptir. Güzel elmas takıların mükemmel bir örneği olan klasik esintili bir yüzük..

4. Gelin için Tasarımcı Ağır Pırlanta Kolye:

Gelin için Tasarımcı Ağır Pırlanta Kolye

Bu, uğurlu durumlar için bir elmas ve altın gerdanlık seti. Bu ağır ve karmaşık bir görünüme sahiptir. Küçük yakutlar ve zümrütler ile kolyenin ucundaki damlaların mükemmel bir şekilde ayarlanması, ona sofistike bir görünüm kazandırıyor. Eşleşen küpeler seti tamamlar. Elmaslar altını vurgulamak için mükemmel bir şekilde ayarlanmıştır. Hepsi bir arada eksiksiz ve zarif bir set.

5. İnci ile Tasarımcı Beyaz Pırlanta Küpeler:

Tasarımcı Beyaz Pırlantalı İnci Küpe

Bunlar, içlerine gömülü kobalt mavisi değerli taşlara sahip beyaz elmas küpelerdir. Merkezdeki inci damlacıkları, tüm partilere ve etkinliklere uygun sofistike bir görünüm kazandırıyor. Bu küpeler, karmaşık, çiçek tasarımlarıyla mükemmel bir elmas kesime sahiptir. Her yerde kadınlarla iyi gider ve en iyi elmas mücevher tasarımcıları tarafından tasarlanmıştır..

6. Kadınlar için Tasarımcı Pırlanta Bileklik:

Kadınlar için Tasarımcı Pırlanta Bileklik

Bu tasarımcı bileklik benzersiz bir tasarıma sahiptir. Pırlantalarla süslenmiştir ve üzerinde de altın tasarımı vardır. Tasarım normal takı tasarımlarından farklıdır. Ele çok zarif ve çekici bir görünüm kazandırır..

7. Tasarımcı Burun Halkası Mücevherat:

Tasarımcı Burun Yüzük  Mücevherat

Bu tür burun halkaları geline çok yakışır ve gelinlik için uygundur. Altından yapılmıştır ve elmaslarla süslenmiştir. Güzel bir tasarıma sahip lüks bir görünüme sahiptir.

8. Modern Tasarımcı Kesilmemiş Pırlanta Set:

Modern Tasarım Kesilmemiş Pırlanta Takım

Bu pırlanta mücevher özel bir tasarıma sahiptir ve kesilmemiş pırlantalardan yapılmıştır. İki tavus kuşu, eşleşen küpelerle mükemmel bir şekilde ayarlanmış görünüyor. Gerçekten nefes kesici bir parça.

9. Tasarımcı Jhumka Küpeler:

Tasarımcı Jhumka Küpeler

Bunlar jhumka ve küpelerin bir kombinasyonudur. Zarif tasarımları nedeniyle son derece güzel görünüyorlar. Ağır bir görünüme sahipler ve geleneksel giyimde harika görünecekler.

Pırlanta tasarım takılar her zaman yüksek talep görüyor çünkü düğünler için idealler ve herkes bu gibi durumlarda özel tasarım giyim arıyor. Tasarımcılar bütçelerine göre seçilebilir.