Pirinç, çelik veya bakır gibi ince bir altın tabakasıyla kaplanmış metalin saflığı 9 karatın üzerindedir. Bu tür takılar, rulo altın takı olarak tanımlanır ve çok pahalı değildir. Süslerin tasarımı ve deseni gerçekleriyle aynı olup, aynı zamanda gerçek mücevherleri andırmaktadır. Bazen gerçek süs eşyaları mı yoksa altın takılar mı olduğunu analiz etmek zordur..

altın takı

Rulo altın takılar orijinalleri kadar pahalı değildir ve cebinizi çok fazla delmeyeceği için birden fazlasına sahip olabilirsiniz..

Hint Altın Takı Tasarımları:

Burada erkekler ve kadınlar için bazı altın takı tasarımları hakkında tartışıyoruz..

1. Erkekler için 14 ayar Rold Altın Zincir:

Erkekler için 14 Ayar Rulo Altın Zincir

Hem erkekler hem de kadınlar için altın zincirler var ve farklı desen ve tasarımlarda mevcut. Saflık derecesine göre ve farklı şekillerde de mevcuttur. Bu bakla 8,9 mm uzunluğunda ve 14 ayar altından yapılmıştır. Erkekler geniş tasarımı tercih ettiğinden, bu zincir onlar için havalı ve şık görünmeleri için mükemmel bir seçim olabilir..

2. Kadınlar için Rold Altın Kolye Seti:

Kadınlar için Rold Altın Kolye Seti

Rulo altından farklı türde kolye setleri alabilir ve bunları amaca ve duruma göre seçebilirsiniz. İşçilik orijinal setin tasarımını yansıtıyor ve bu süslemenin rulo altından tasarlandığını anlamak zor. Kolye, akıllı ve benzersiz görünmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır..

3. Kadınlar için Rold Altın Bilezikler:

Kadınlar için Rold Altın Bilezikler

Kadınlar her zaman kıyafetlerine ve görünüşlerine özen gösterirler ve her zaman görünüşlerini ve görünümlerini geliştiren bu süsleri kullanırlar. Yuvarlak altın bilezikler, benzersiz ve şık göründükleri ve bileğinizi ve sizi modaya uygun ve şık gösterebilecekleri için kızlar ve kadınlar için mükemmel bir seçimdir..

4. Erkekler için Rold Altın Bilezik:

Erkek Rold Altın Bileklik

Bilezikler, tek kelime etmeden hakkınızda çok şey anlatan bir süs eşyasıdır. Bileziğin tasarımı ve deseni, kişiliğinizi ve tarzınızı ortaya çıkarır ve erkekler bu konuda çok özeldir. Bu bilezik basit görünüyor ama zarafet dokunuşuyla. Günlük giyim olarak ve hatta havalı partilerde bile giyilebilir. Bu bileziğin saflık seviyesi 10 karattır..

5. Kızlar için Rulo Altın Bilezikler:

Kız Çocuk Altın Bileklik

Bu bilezik çelikten ve üç katmandan yapılmıştır. Bilezik altın, bronz ve gümüş ile kaplanmıştır, böylece tüm bileziğe benzersiz ve farklı bir görünüm kazandırır. Kızlar bunları kolajlarda ve hangout’larda da giyebilir. Havalı görünüyor ve korkak tişörtler ve kot pantolonlarla kombinlenebilir, böylece sizi sıcak ve korkak gösterebilir.

6. Altın Küpeler:

Altın Küpe

Küpe, tüm kadınların tarzını ve kişiliğini sergilediği için çok özel olduğu bir takıdır. Bu yüzden kadınlar küpe tasarımı ve kalıbı konusunda çok titizdir. Bu küpe altın kaplamadır ve üzerindeki çivili taşlar zarif görünmesini sağlar ve her yaş grubu için iyi bir seçim olabilir..

7. Kundan ve Ruby Rold Altın Kolye:

Kundan ve Yakut Rulo Altın Kolye

Rulo altın mücevherlerde kundan ve yakut kombinasyonu harika olabilir. Kundan beyaz renkte olduğu için kırmızı ve altın yakut sarı ışıltılar verir. Bu üçünün bu muhteşem kombinasyonu, kolye üzerinde akıllara durgunluk veren bir tasarım verir, böylece boyun çizginizin yanı sıra kişiliğinizin görünümünü de geliştirir..

8. Rulo Altın Beyaz Yüzükler:

Rold Altın Beyaz Yüzükler

Bu yüzük gümüş metalden yapılmıştır ve üzerine beyaz rulo cila yapılmıştır. Beyaz altın cilası, yüzüğe ve ayrıca bu yüzüğü takan kişiye ışıltılı ve göz kamaştırıcı bir güzellik verir. Cilanın aşınmasından korkmadan günlük olarak da kullanabilirsiniz..

9. Geleneksel Hint Tarzı Tavuskuşu Rold Altın Jhumka:

Geleneksel Hint Tarzı Tavuskuşu Rold Altın Jhumka

İnciler ve kırmızı ve yeşil renkli taşların kombinasyonuyla, rulo altından yapılmış geleneksel tavus kuşu tarzı jhumkas geliyor. Bu jhumka stilleri genç kızlar ve orta yaşlı kadınlar tarafından çok beğeniliyor ve düğünlerin yanı sıra özel günlerde de giyilebiliyor. Bu tür jhumkalar geleneksel giyimle iyi görünüyor ve size geleneksel bir görünüm kazandırıyor..

Kıyafetinize göre yeni takılar takarak şık ve şık görünmek istiyorsanız o zaman roll gold id sizin için doğru seçim. Çok pahalı olmadıkları için, kişiliğinize ve tarzınıza göre renk ve tasarımlara sahip olabilir ve diğerlerinden havalı ve benzersiz görünebilirsiniz. Farklı desen ve tasarımlarda ve farklı metal ve taşlarda mevcuttur. Bu yüzden onlardan birkaç tane alın ve arkadaşlarınızın ve iş arkadaşlarınızın önünde bir izlenim yaratın..