Genel olarak, gümüş, gümüşün yaklaşık %92,5’ini oluşturan bir gümüş alaşımıdır. Normalde gümüş çok yumuşak olacak ve bu nedenle daha güçlü hale getirmek için bakır ile alaşımlandırılacaktır. Sterling gümüş, Avrupa’dan geldi ve son zamanlarda popüler oldu. Gümüş moda takılar son zamanlarda popüler hale geldi. Bilezikler, kolyeler, yüzükler, halhallar, her türlü takılar gümüşten yapılabilir..

Gümüş Moda Takı Setleri:

Bugün birkaç ayar gümüş takı markası ortaya çıktı İşte modaya uygun ve şık 9 gümüş takı listesi

1. Gümüş Takı Setleri:

gümüş takı

Bu telkari takı seti otantik bir görünüme sahiptir. Kolyenin üzerinde karmaşık tasarıma sahip bir madalyon vardır. İçinde bir fotoğraf tutabilir. Küpeler ay şeklindedir ve kulakların güzelliğini arttırır. Bilekliğin bir ucu açıktır ve hafiftir. Tüm set güzel bir görünüme sahip ve en iyi gümüş takı markalarından biri..

2. Gümüş Alyans:

Gümüş Alyans

Bu güzel alyans, som gümüşten yapılmıştır ve ortasında bir inci bulunmaktadır. Gerçekten güzel ve basit ve bir alyans için ideal. İncinin etrafına sarılmış gümüş tel, takıldığı parmağın görünümünü güzelleştirir. Bu yüzük benzersizdir ve günlük olarak takılabilir..

3. Gümüş Bileklik:

Gümüş Bileklik

Bu çift sonsuzluk bileklik, türünün en iyisidir. İki sonsuzluk gümüş bir zincire bağlı ve sonsuzlukların üst üste binmesi gerçekten çok güzel görünüyor. Bir çiftin adının baş harfleri onlara eklenir. Bu bir yıldönümü veya Sevgililer Günü için gerçekten güzel bir hediye. Biri onu seveceğinden emin.

4. Gümüş Küpeler:

Gümüş Küpeler

Bu zincir küpeler çok moda bir görünüme sahip. Eşsiz bir parçadır ve en iyi tasarımcı gümüş takılardan biridir. Küpelerin geometrik şekli korkak görünüyor ve batı kıyafetleriyle iyi gidecek. Bunlar açıklama parçalarıdır ve normal sarkan küpelerden farklıdır..

5. Gümüş Tılsım Halhal:

Gümüş Charm Halhal

Bu gümüş çekicilik halhal türünün tek örneğidir. Aralarda yıldız tılsımları olan gümüş bir zinciri var ve ayak bileğinde son derece hoş görünüyor. Çocuklar tarafından sevilecek ve onu giyen herkese iyi görünecek. Gümüş rengi onu çok yönlü kılar ve her türlü giysi üzerine giyilebilir..

6. Yaprak Toe Yüzük Som Gümüş:

Yaprak Burun Yüzük Som Gümüş

Bu güzel parmak yüzük, benzersiz bir gümüş moda takıdır. Rahat olduğu için düzenli olarak giyilebilir. Yaprak yüzüğe şık bir görünüm verir ve onu takan herkese iyi görünür..

7. Ananas Saplamaları:

Ananas Çıtçıt

Bu sevimli çıtçıtlar hem çocuklar hem de gençler tarafından sevilecek. Minimalist ve en iyi gümüş takı markalarından biri. Düzenli olarak giyilebilir ve gerçekten korkak görünüyor. Bu modern bir tasarım ve çok popüler hale geliyor.

8. Erkek Som Gümüş Takıları:

Erkek Gümüş Takı

Bu klas bileklik, som gümüşten yapılmıştır ve ellerde gerçekten çok hoş görünmektedir. Basit ve hafif olduğu için erkekler de düzenli olarak giyebilir. Bileklik üzerindeki çapraz tasarım, parçanın güzelliğini arttırır. Erkeklerin gümüş takıları bu günlerde gerçekten ünlü oluyor.

9. Bayan Gümüş Burun Yüzük:

Bayan Gümüş Burun Yüzük

Burun halkaları hala moda. Bu basit burun halkası günlük olarak takılabilir ve burun üzerinde gerçekten çok hoş görünür. Yüzün güzelliğini arttırır.