Ushas Mudra yra labai simbolinė meno rūšis mūsų Indijos kultūroje. Jos šaknys labai gilios Indijos mitologijoje. Mūsų protėviai nuo seno praktikuoja jogą ir ši mudra yra tik jos dalis. Prieš pradėdami kalbėti apie Ushas mudrą, turime suprasti, kad kiekviena mudros poza turi skirtingus tikslus. Jei jums sunku atsikelti iš lovos, patiriate psichinį neveiklumą, nuobodumą ir mieguistumą, praktikuodami Ušos mudrą galite padėti išspręsti šias problemas. Usha Mudra padeda sutelkti savo energiją į čakras ir gali akimirksniu suteikti energijos. Perskaitykite šį straipsnį, kad sužinotumėte Usha Mudra reikšmę, jo atlikimo veiksmus ir pagrindinius privalumus.

Kaip atlikti ushas mudrą, kad pagerintumėte seksualinę energiją

Ushas Mudra reikšmė, žingsniai ir privalumai:

Ushas Mudra reikšmė:

Šiandien čia aptariama labai svarbi mudra, tai yra Ushas mudra. Ką reiškia usha? Ushas reiškia – dienos pertrauka ar gerų dalykų kilmė. Mudra simbolizuoja pokyčius, kurie yra vienintelis nuolatinis dalykas šioje visatoje. Yra žinoma, kad Ushas mudra suaktyvina antrąją čakrą. Dabar, kas yra antroji čakra? Antroji čakra taip pat populiariai žinoma kaip Swadhisthana. Antroji čakra populiariai siejama su seksualumu ir kūrybiškumu.

Tai iš naujo sukuria jūsų viduje paslėptą energiją ir seksualumą. Tai suteikia naują dimensiją ir pranašumą seksualinei energijai, kuri yra giliai paslėpta jūsų viduje. Tai, ką daro ushas mudra, yra tai, kad ji energizuoja tiesioginę antrosios čakros seksualinę energiją ir pakelia ją į aukštesnę čakrą.

Ushas Mudra atlikimo veiksmai:

Čia turite pažymėti, kad ši mudros praktika šiek tiek skiriasi tarp vyrų ir moterų. Taigi, čia mes įtraukiame abu būdus, kaip vyrai ir moterys gali atlikti ir įgyti patirties šioje mudros formoje. Žemiau pateikiami išsamūs žingsniai, kaip tai padaryti, naudojant rankinę mudros jogą.

  • Įsitikinkite, kad sėdite patogioje padėtyje ant lengvo kilimo arba ant kilimėlio.
  • Galite laikyti akis užmerktas ar atidarytas pagal savo patogumą.
  • Joga ar mudra labiau atitinka jūsų komforto lygį nei bet kuris įprastas lygis.
  • Vyrams: pirštai turi būti suglausti taip, kad dešinysis nykštys būtų tiesiai virš kairiojo. Dešinysis nykštys turėtų šiek tiek paspausti kairįjį.
  • Moterims: dešinįjį nykštį reikia įdėti tarp kairiojo nykščio ir rodomojo piršto.

„Ushas Mudra“ privalumai:

  • Tai suaktyvino jūsų viduje esančią seksualinę energiją.
  • Tai suteikia energijos ir ryte jaučiasi sveika.
  • Tai suteikia kibirkšties jūsų nuobodžiam seksualiai nuskriaustam gyvenimui.

Išsamiai suprasdami „Ushas mudra“ svarbą, reikšmę ir tai, kaip tai padaryti, jums gali būti įdomu tai žinoti, kai turite tai padaryti. Taigi, leiskite man pasakyti, kad jums reikia padaryti Ushas mudra ryte, kai tik pabundate. Treniruokitės kiekvieną dieną nuo 5 iki 15 minučių.

Atsargumo priemonės ir šalutinis Ushas Mudra poveikis:

Ushas Mudra šalutinis poveikis nežinomas ir laikomas visiškai saugiu. Vienintelis patarimas yra tas, kad ši mudra turi būti reguliariai atliekama rekomenduojamą laiko tarpą, kad būtų pasiekta maksimali nauda.

Ushas Mudra gali padėti jums patvirtinti, kad esate pasirengęs sutikti naują dieną ir naują pradžią. Ši rankų mudra gali sustiprinti jūsų kūrybiškumą ir pripildyti entuziazmo. Su šiuo energijos pliūpsniu būsite pasirengę priimti naujus pokyčius savo gyvenime ir būsite pasirengę su džiaugsmu priimti naujus projektus. Tai taip pat pažadina jūsų seksualinę energiją ir užpildo jūsų gyvenimą palaima ir laime. Padidėjęs protinis budrumas, susikaupimas ir proto aiškumas, Ushas mudra gali paruošti jus žaidimui. Jei per daug kartų spustelite snaudimo mygtuką, laikas atlikti Ushas mudra, kad išliptumėte iš lovos ir pradėtumėte!