Prano Mudra svarba:

Prana Mudra reiškia „energiją arba gyvenimo dvasią“. Tarp visų energijų, privalomų išlaikyti gamtos pusiausvyrą, Pranas turi daug svarbesnę reikšmę. Nėra tikslaus laiko šiai Asanai/Mudrai atlikti. Tačiau amžinai neprivaloma atlikti šią „Mudrą“ privatiai. Atlikdami šią mudrą ramioje patalpoje pažadinsite jausmus. Patinka ši paprasta ir prieinama technika, kai jums reikia šiek tiek daugiau pusiausvyros ir lengvumo.

Pranas Mudra, kaip atlikti veiksmus ir jo nauda

Prana Mudra yra viena iš gyvybiškai svarbiausių mudrų, nes ji padeda įjungti neveiklią kūno energiją. Pažvelkite į pranų mudras, techniką, žingsnius, atsargumo priemones ir prana mudros naudą.

Pranos mudros jogos žingsniai, prasmė ir nauda:

Aptarkime apie pran mudra žingsnius, reikšmes ir naudą po vieną.

Prana Mudra reikšmė:

Prana reiškia „energija“ arba gyvybė. Pranas vayu yra nepaprastai svarbus vayu. Pranos mudra sužadina šaknies čakrą, kuri sukelia vibraciją ir šilumą, kuri pažadina ir suteikia energijos kūnui. Gyvenimo jėga įvairina ir stimuliuoja visą žmogaus kūną. Tai suteikia kūnui energijos ir pažadina visus organus. Ši mudra yra susijusi su žmogaus širdimi ir siela. Tai nukreipia šį gyvenimą į tas vietas, kur jis yra labiausiai pageidaujamas.

Pranos rankų mudros joga yra dar viena plačiai praktikuojama mudra, skirta ligoms gydyti.

Prano Mudra instrukcijos:

 • Tai atliekama abiejų rankų pagalba.
 • Žiedo ir mažojo piršto patarimai turi būti sujungti nykščio liesumu.
 • Visi kiti pirštai turi būti tiesiami tiesiai.
 • Pranas mudra keičia kūno energiją, todėl ranka mudra pratina jus sąmoningai kvėpuoti.
 • Giliai ir reguliariai įkvėpkite.
 • Įkvėpkite ir iškvėpkite tą pačią trukmę.
 • Galite dainuoti mantros garsą „So-hum“. Įkvėpdami giedokite „taip“, o iškvėpdami – „humm“.
 • Nors iš pradžių pastebėsite, kad sunku giedoti ir įkvėpti-iškvėpti vienu metu., Praktikuodami galite tai padaryti.
 • Įkvėpkite ir iškvėpkite (skanduodami garsą) 20-30 kartų.
 • Dabar pabandykite sutelkti dėmesį į savo mintis.
 • Jūs pajusite staigų savo kūno vibraciją, tikėtiną situaciją, kai jūsų kūnas jaučiasi plaukiantis.
 • Staiga pajusite tiesioginį prana mudros rezultatą. Būsite pagyvinti ir apgulti.

„Prana Mudra“ trukmė:

Norint pasiekti puikų rezultatą, pakanka 30–45 minučių įprastos praktikos.

Prano Mudra technika:

 • Jis veikia sėkmingo kvėpavimo pagrindu. Sėkmingas kvėpavimas, susijęs su šia Mudra, padeda dėmesingumo stovykloje. Atlikėjai klasikiškai patiria dievišką ramybę ir padeda praplėsti protą.
 • Tai atlikus, žmonės įgijo vietinių įsitikinimų. Ši Mudra atlikta keliomis pozomis: Vadžrasana, Padmasana, & Siddhasana joga.

Prana Mudra privalumai:

 1. Ši mudros pagalba pašalina bet kokį vitamino A, B, C, D, E, K trūkumą. Ši rankų mudra gali padėti kontroliuoti alkį ir troškulį nevalgius.
 2. Tai pagerina proto reguliavimo galią. Tai gali padėti įveikti nereguliuojamus įpročius, pavyzdžiui, valgymą ir miego sutrikimus.
 3. Tai sumažina nervingumą, taip padidindamas pasitikėjimą savimi.
 4. Bet kokia venų obstrukcija gali būti pašalinta įprasta šios gyvenimo mudros praktika, nes ji kontroliuoja tinkamą kraujo tėkmę.
 5. Prano mudra padeda kovoti su lėtiniu nuovargiu, bendru silpnumu ir maža kantrybe.

  Tai padeda valdyti emocijas, pavyzdžiui, pyktį, psichinę įtampą, pavydą, įtampą, pasididžiavimą, neramumą ir atgaivinti laimę, malonumą, malonumą, norą, energiją & entuziazmas.

 6. Dėmesį ir proto buvimą galima labai pagerinti naudojant šią mudrą, kuri padės jums geriau veikti.
 7. Jis taip pat turi galią stiprinti jūsų imuninę sistemą
 8. Pranas mudra pelno ir akis. Jis atkuria regėjimą ir gydo akių sudirginimą, pavyzdžiui, degančias raudonas sausas akis, kataraktą.
 9. Šioje mudroje, žemėje, vandenyje ir ugnies elementai yra pritvirtinti, todėl tai padeda pašalinti kliūtis ir nešvarumus, esančius kraujyje, o tai pagerina kraujo judėjimą.

  Nuo šios ligos išgydyti bet kokie raumenų mėšlungis ir kojų skausmas.

Pranos mudra akims:

Prano jogos mudra yra labai naudinga akių problemoms. Tie, kurie turi silpną regėjimą, turi amžinai atlikti Prano mudrą kas 15–30 minučių. Tai labai naudinga bet kokioms akių problemoms. Tai padeda sumažinti regėjimo galią, ypač dėvint specifikacijas.

Pranas Mudra gydymui:

Prano Mudra gestas yra vienas iš svarbių gydymo metodų, kurį galima panaudoti norint padidinti savo Prana Šakti (energijos) lygį, be to, atkurti Prana Šakti kraujotaką organizme. Pabandykite atlikti šią mudrą kiekvieną kartą, kai pritrūksta energijos. Tai padidina jūsų energiją ir daro jus lengvesnius.

Nuolat praktikuojant mudras, jūsų kūno pulso centrai labai pasikeis, o tai paskatins gijimo procesus lygiagrečioje kūno dalyje..

 • Bendras silpnumas, hipertiroidizmas, pavydas
 • Lėtinis nuovargis, pasididžiavimas, nekantrumas
 • Šilumos netoleravimas, įprastas laiko skubos jausmas
 • Dirglumas, psichinė įtampa, rūgštingumas
 • Gelta. Raupsai, sausa, raudona, karšta, senstanti, oda; odos bėrimai
 • Aukštas kraujospūdis, deginimas burnoje, gerklėje, skrandyje
 • Aftinės opos, kruvinos išmatos, sąnarių nestabilumas

Pranos mudros joga:

pran-mudra joga 1

Ši jogos mudros poza turėtų būti lydima kartu su padmasana. Tai vadinama gyvenimo mudra, nes ji gerina mūsų gyvybinę gyvybinę jėgą ir įgalina mūsų gyvenimą iš vidaus.

Prano mudra atkuria mūsų energijos atsargas. Prana Mudra kartu su Vayu mudra padeda sumažinti raumenų skausmus ir patempimus. Mudrą galima atlikti vaikščiojant ar sėdint. Tiesiog prijunkite piršto ir nykščio derinį ir baterija pradės krautis. Įsitikinkite, kad tai darote mažiausiai 15 minučių.

Prana Mudra atsargumo priemonė:

Praleiskite tai, jei kenčiate nuo kosulio ir peršalimo.

Nepamirškite pirmiausia išmokti daryti Prano Mudros. Praėjus laikui ir praktikai, jūs iš tikrųjų matysite prana mudros naudą ir susijusius pokyčius, kuriuos ji atneš jūsų kūnui. Jogos ir mudros pratimai paprastai reikalauja laiko, kad įgytų pokyčių. Iki tol juos praktikuokite kasdien.