Yeni evinizi yeniliyoruz! Kadınların en sevdiği mekanlar olan mutfaklar, orada geçirdikleri zamanın tadını çıkarabilmeleri için de iyi organize edilmesi gerekiyor. Mutfakların geleneksel tasarımları artık yerini modernize edilmiş en son teknolojik aksesuarlara bırakıyor. Lüks mutfak tasarımları, mutfağın her boyutu için harika desenlerle gelir ve mevcut alanla hayalinizdeki tasarımı sunar..

Hindistan’daki En İyi Lüks Mutfak Tasarımları:

İşte fotoğraflarla Lüks Mutfak Tasarımları için birkaç akılda kalıcı fikir. Sevdiğinizi seçin ve mutfak tasarımınızı lüks yapın.

1. Kahverengi ve Beyaz Lüks Mutfak Tasarımı:

Kahverengi ve Beyaz Lüks Mutfak Tasarımı

Lüks mutfağınızı inşa etmek için iyi bir alana sahip olmak! İşte mekanı tasarlamak için kullanabileceğiniz kahverengi ve beyaz bir tema. Mutfak duvarları ve dolaplar üzerinde tuğla duvar tasarımı ile kırık beyaz bir renk verilmiştir. Mutfağın ortasına mermer bir tablalı kahverengi bir masa verildi..

2. Yarı Dairesel Lüks Mutfak Tasarımı:

Yarı Dairesel Lüks Mutfak Tasarımı

Mutfağınıza benzersiz bir görünüm vermek istiyorsunuz! Lüks tasarım mutfaklar listesinin başında yarım daire mutfak gelir. Ahşap, elyaf ve mermerden yapılmış mutfak, ortasında benzer bir masa bulunan yarı yuvarlak bir tasarımda yapılmıştır..

3. Pamuk Prenses Lüks Mutfak Tasarımı:

Pamuk Prenses Lüks Mutfak Tasarımı

Mutfağı iki veya dört kişilik yapmak için orta bir yere sahip olmak! İşte seçiminize uygun lüks ve modern bir mutfak tasarımı. Tüm mutfağa kar beyazı rengi verilmiş, üstü siyah mermerle kaplanmıştır. Mutfağa ayrıca kendi köşesinde çeşitli elektronik aletlerin bulunduğu merkezde bir yemek masası verilmiştir..

4. Özel Lüks Mutfak Tasarımı:

Özel Lüks Mutfak Tasarımı

Mutfağınıza basitleştirilmiş bir görünüm vermek istiyorsunuz! Lüks ev mutfağına kremsi bir renk verildi ve mutfak aksesuarlarınızı saklamak için çeşitli dolaplar ve hayatınızı hızlı ve kolay hale getirmek için en son cihazlarla birlikte verildi. Gaz, çift kapılı fırın ve mermerden yapılmış geniş bir lavabo ile merkeze yerleştirilmiştir..

5. Küçük Lüks Mutfak Tasarımı:

Küçük Lüks Mutfak Tasarımı

Mutfağınızı oluşturmak için küçük bir köşeye sahip olmak! Burada şaşırtıcı bir mutfak tasarımı size benzer bir desen verir. Mutfak, lavaboya bağlı tek bir küçük platformdan yapılmıştır. Daha fazla alan elde etmek için, bir iç buzdolabı alanı tasarımı ile yemek masası da ona eklenmiştir..

6. Ada Lüks Mutfak Tasarımı:

Ada Lüks Mutfak Tasarımı

Mekanınızı süslemek için lüks mutfak tasarımlarına sahip olmayı sevin! Komple mermerden yapılmış mutfağa orta sehpalı yarı yuvarlak bir masa verilmiştir. Mutfağa da benzer malzemeye sahip bir platform verilmiştir. Tüm elektronik eşyalar da mutfağı çevreleyen dolaplarla iyi bir şekilde yerleştirilmiştir..

7. Granit Lüks Mutfak Tasarımı:

Granit Lüks Mutfak Tasarımı

Eviniz için gösterişli bir mutfağa sahip olmak için mütevazı bir tasarım, onu süslemek için beyaz granit kullanıldığında tamamlanır. Mutfağa birkaç dolaplı paslanmaz çelik bir platform ve içine yerleştirilmiş bir mini mikrodalga fırın verilmiştir. Merkezdeki granit platforma mini bir lavabo ve daha güzel bir görünüm için üst kısımda çekicilik verildi..

8. U-Şekilli Lüks Mutfak Tasarımı:

U-Shape Lüks mutfak tasarımı

Lüks mutfak tasarımı, U-Shape dokusuyla çevreleyen bir görünüm sağlar. Mutfağa, dumanı gidermek için gaz ve lavabo alanına bakan bir pencereye sahip mermer bir platform verilmiştir. Mutfağa ayrıca mutfağın görünümünü tamamlamak için eşit dolaplar ve gerekli tüm elektronik aletler verilir..

9. 3D Lüks Mutfak Tasarımı:

3D Lüks Mutfak Tasarımı

Lüks mutfak tasarımları, çeşitli renklerde 3D fiber ve metalik malzeme ile dekore edildiğinde yeni bir görünüm kazanıyor. L şeklindeki mutfağa, siyah bir arka plan üzerinde bir gökkuşağı ile aynı malzemeye sahip iki küçük platform verilir. Mutfağınızı temiz tutmak için gazlı üstte ayrıca bir baca bulunur..

Lüks mutfak tasarımları genellikle gizli açılır-kapanır dolaplar, hayatınızı kolaylaştıracak tüm elektronik aletler ve iç mekanlarınızı güzelleştirmek için güzel tılsımlar taşır. Genellikle granit, mermer, paslanmaz çelik, elyaf vb. malzemelerden yapılırlar ve mutfağınıza eksiksiz bir görünüm kazandırırlar..