Čenajus yra Tamil Nadu sostinė Pietų Indijoje. Jis yra labai garsus savo komercinėmis ir kultūrinėmis pusėmis, kurias jie siūlo labai gražiai. Miestas garsėja pagrindine tamilų kino pramone, taip pat rengia daugybę kultūrinių renginių ir šou. Miestas turi paplūdimius, šventyklas, parkus, kultūrines vietas, istorines įžymybes, todėl jis yra labiausiai lankomas turistų lankomas vietas aplenkiantis Mumbajų ar Delį.

Gražūs muziejai Čenajuje su vaizdais:

Pažvelkime į geriausius Chennai muziejus.

1. Vyriausybės muziejus:

muziejai Chennai

Čenajaus vyriausybės muziejus yra mieste Egmore. Tai antras seniausias Indijos muziejus, kurio plotas yra 16,25 akrų, todėl jis yra vienas didžiausių Azijos muziejų. Jų muziejų sudaro 6 skirtingi pastatai ir 46 galerijos, o jų padalinti skyriai yra archeologijos, zoologijos, botanikos, geologijos, antropologijos ir numizmatikos. Muziejuje yra teatras, kuris yra labai patrauklus.

2. Forto muziejus:

Forto muziejus

Forto muziejus buvo įkurtas 1948 metais Čenajuje. Ją valdo Archeologijos tarnyba, jei Indija, kurioje eksponuojami vertingi, prieštarauja archeologų. Forto muziejus pasakoja apie karalių, musulmonų, britų valdymo ir prancūzų Rytų Indijos kompanijos laikus. Jie demonstruoja rankas, uniformas, medalius, rankraščius ir kt.

3. Regioninis geležinkelių muziejus:

Regioninis geležinkelių muziejus yra mieste Perambur. Tai rodo evoliucinius ir vystymosi procesus Indijos geležinkeliuose. Geležinkelių muziejus buvo atidarytas 2002 m. „Integral Coach“ gamykloje. Jį sudaro įvairių tipų transporto priemonės, tokios kaip sunkvežimiai, vežimėliai ir įvairių tipų traukiniai. Vidinėje dalyje jie demonstravo nuotraukas per senus Indijos geležinkelių laikus. Jame rodomi garsūs geležinkeliai, tokie kaip Nilgiri kalnų geležinkelis, matuoklis EPS, Dardžilingo Himalajų geležinkelis ir tt. Jis taip pat pateikė tiesioginius traukinio signalus, automatinius signalus, bėgių pervažas ir tt Miniatiūriniai modeliai yra įdomūs vaikams. Žemiau esančioje nuotraukoje prie įėjimo matome vieną miniatiūrą. Tai seniausi muziejai Chennai.

4. Dakshina Chitra:

„Dakshina Chitra“ yra garsus paveldo centras, esantis Muttukadu mieste, netoli Čenajaus. Jame yra atviras amfiteatras, kuriame reguliariai vyksta skulptūriniai renginiai, tokie kaip muzika ir menas. Vaikams ir suaugusiems siūlomos dirbtuvės, kuriose jie gali mokytis tapybos, keramikos. Jie turi paveikslų, palmių lapų lėlių, amatų iš kriauklių, karoliukų darbų, rankų darbo žvakių ir kt,.

5. Daktaro Giri muziejus:

Daktaro Girio muziejus

Dr Giri muziejus nėra panašus į įprastą muziejų, kuriame žmonės lankosi norėdami pamatyti istorinius objektus ir faktus. Šis muziejus yra savotiškas verslas, kuriame žmonės užsiima produktų retkarčiais naudojimu, saugo ir parduoda juos klientams. Jau daugiau nei 50 metų, kai yra baldų, infrastruktūros produktų, maisto gaminimo reikmenų, baldų įmonių renginiams ir kitų progų.

6. Rukmini Devi muziejus:

33. nukeliauti

Rukmini Devi muziejus yra Kalašetros miestelyje Čenajuje. Jis buvo skirtas rukmini Devi Arundale, kuris buvo įkūręs tą kalakshetrą. Muziejuje eksponuojami rukmini Devi meno objektai iš įvairių pasaulio vietų. Tai rankdarbiai, bronzos stabai, nuotraukos, paveikslai, skulptūros, indai ir kt. Jame taip pat yra daiktų, kurie buvo rukmini Devi daiktai, įskaitant jos rašomąjį stalą, sarius, kuriuos ji turėjo, virtuvės indus ir kt..

7. Tamil Nadu mokslo ir technologijų centras:

Tamil Nadu mokslo ir technologijų centras buvo įkurtas 1983 metais. Pagrindinis to motyvas buvo populiarinti mokslą tarp studentų ir suaugusiųjų, taip pat tam tikru mastu pavyko suteikti žmonėms žinių apie savo parodas. Jaunosios kartos yra įkvėptos ir motyvuotos savo interesais, o tai skatina smegenis mąstyti į gilesnį mokslo pasaulį, tačiau labai žaismingai, nes jame yra gyvų mokslinių mašinų pavyzdžių, kurie jas vizualiai parodo ir padeda geriau suprasti.