Bangaloras yra Pietų Indijos Karnatakos sostinė. Yra žinoma, kad čia yra malonus klimatas, energingi žmonės ir kultūra. Tai vienas didžiausių Indijos miestų ir pelnęs keletą pavadinimų, tokių kaip oro kondicionierius, sodų miestas, Indijos aludžių sostinė ir tt Miestas turėjo nuostabų praeities ir dabarties mišinį, vaizduojamą muziejuose. Čia yra Bangalore, Indijoje, žinomų muziejų sąrašas.

Muziejai Bangalore su nuotraukomis:

Čia yra geriausių Bangaloro muziejų sąrašas.

1. Vyriausybės muziejus:

Vyriausybės muziejus Bangalore

Vyriausybės muziejų Bangalore 1865 metais Mysore mieste įkūrė chirurgas Edwardas Balfouras, todėl jis yra vienas seniausių muziejų Indijoje. Muziejus yra padalintas į 18 galerijų, kuriose yra geologinių ir archeologinių objektų. Jame saugomi paveikslai, terakota, seni papuošalai, monetos iš karalystės laikų ir jų valdymo. 450 m. Po mūsų eros buvo iškasti du Hal midi ir Kannada užrašai.

2. HAL aviacijos ir kosmoso muziejus:

HAL Aerospace Museum geriausi muziejai Bangalore

„Hindustan Aeronautics Limited“ (HAL) aviacijos ir kosmoso muziejus yra seniausias kosmoso muziejus Indijoje. Tai yra HAL paveldo centro ir aviacijos kosmoso muziejaus dalis ir padeda visiems, kurie studijuoja aeronautikos inžineriją, nes studentai turi žinoti, kaip reikia elgtis su oro mašinomis. Jame eksponuojami orlaiviai, oro varikliai ir sraigtasparniai, taip pat pasakojama apie Indijos aviacijos istoriją.

3. Kempegowda muziejus:

Įžymūs Kempegowda muziejai Bangalore

Kempegowda muziejus yra vienas iš naujausių Indijos muziejų. Ji buvo įkurta garbei Yelahankos viršininko Kempegowda, įkūrusio Bangaloro miestą. Pastatas buvo nuspalvintas tradicinėmis karinių kvartalų spalvomis – raudona ir balta. Pirmame aukšte yra nuotraukų galerija. Yra mediniai laiptai, vedantys lankytojus į Kempegowda istoriją. Jame taip pat yra fortų, šventyklų paveikslai, ankstyvojo Bangaloro užrašai.

4. Liaudies buities muziejus:

Įžymūs muziejai Bangalore

Liaudies buities muziejus Karnatakoje yra Kumara parke ir apima 15 akrų žemės. Jis siūlo liaudies muziką, grojamą fone, ir rodo liaudies šokių vaizdo įrašus. Buvo eksponuojami senais laikais kasdieniame gyvenime naudojami daiktai, pavyzdžiui, indai, pieno plaktuvai, rankiniai šlifavimo akmenys ir kt. Jie taip pat turi lėlių, ginklų, kostiumų, meno objektų ir kt..

5. Gandis Bhavanas:

Gandhi Bhavan žinomi muziejai Bangalore

„Gandhi Bhavan“ buvo įkurtas 1965 m. Kumara Krupa Road, prižiūrimas prezidento dr. Rajendra Prasad. Jis buvo sukurtas Tautos Tėvo Mahatmos Gandhi garbei, o pagrindinis „Bhavano“ motyvas yra mokyti to, ko Gandhiji norėjo išmokyti žmones. Muziejuje yra paveikslų galerija, kurioje eksponuojamas visas Gandhiji gyvenimas, nuo jo ankstyvo gyvenimo iki mirties.

6. Madras Sappers muziejus ir archyvas:

Madras Sappers muziejus ir archyvai Įžymūs muziejai Bangalore

„Madras Sappers“ muziejus ir archyvas rodo „Madras“ inžinierių grupės, vadinamos „Sapperiais“, istoriją. Muziejuje eksponuojami objektai, susiję su kariuomene, kariuomenės istorija, artefaktais, ginkluote, drabužiais, medaliais ir kt..

7. Legendų motociklų muziejus:

Legendų motociklų muziejus Įžymūs muziejai Bangalore

„Legends“ motociklų muziejus yra namas daugiau nei 20 senovinių automobilių, kurie yra maždaug 100 metų ir vis dar veikia. Galerijos sienos pilnos transporto priemonių nuotraukų. Jame yra keletas žinomų transporto priemonių, tokių kaip Jawa Certeza, 1913 Triumph, 1928 BSA, 1948 Corgi ir kt..

8. Filatelijos muziejus:

Filatelijos muziejus Įžymūs muziejai Bangalore

Filatelijos muziejus yra Bangaloras, kuriame eksponuojami reti antspaudai ir straipsniai. Po neseniai atlikto remonto buvo sukurtas menininkų kampelis, amfiteatras ir informacinė biblioteka, kad lankytojai nuo praeities iki šių dienų susipažintų su „Indian Post“.

9. NIMHANS smegenų muziejus:

NIMHANS smegenų muziejus Įžymūs muziejai Bangalore

NIMHANS smegenų muziejus yra Nacionaliniame psichikos sveikatos neuromokslų institute ir jam vadovauja neurofiziologijos skyrius. Bet kuris lankytojas turi apsvaigti, matydamas įvairius smegenų pavyzdžius, laikomus lentynose. Yra įvairių rūšių smegenys, tokios kaip šizofrenija, pažeistos smegenys, žmogaus smegenys po avarijos, taip pat gyvūnų smegenys.

Kitą kartą, kai planuojate kelionę į Bangalorą, nepraleiskite šių garsių muziejų!