Kolkatos miestas Vakarų Bengalijos valstijoje yra žinomas kaip džiaugsmo miestas, nes jis yra gyvas miestas ir rūmų miestas, nes jame yra dvarų ir pastatų. Miestas yra palaimintas daugybe parkų, tiltų, didingų Edeno sodų, šventyklų, bibliotekų, statulų, memorialų ir net muziejų.

Populiarūs ir gražūs muziejai Kolkata su vaizdais:

Čia yra Kolkata, Indija žinomų muziejų sąrašas.

1. Indijos muziejus:

muziejai Kolkata

Indijos muziejus buvo įkurtas 1814 m., Tai yra seniausias muziejus Indijoje. Jame yra šešios archeologijos, meno, antropologijos, geologijos, zoologijos ir botanikos dalys, suskirstytos į 35 galerijas. Jame yra retų antikvarinių daiktų, papuošalų, skeletų, Egipto mumijų, gyvūnų manekenų ir daug kitų objektų kolekcijų.

2. Netaji Bhavan:

Netaji Subhash Chandra Bose rezidencija jam buvo paversta memorialine sale, kurioje pasakojama viskas apie jo gyvenimą ir kovą už laisvę. Muziejuje rodomi daiktai, kuriais jis naudojosi. Jame yra jo stalas, lova, drabužiai ir batai, rašikliai, kuriais jis rašė, drabužiai, kuriuos jis dėvėjo „chaki“, ir keletas ginklų bei šaudmenų..

3. Marmuro rūmai:

„Marble Palace“ yra dvaras iš marmuro, esantis šiaurinėje miesto pusėje, pastatytas 1800 -ųjų pabaigoje “. Tai vienas iš tų dvarų, kurie buvo gerai prižiūrimi nuo pat įkūrimo ir atrodo labai elegantiškai. Jį padarė turtingas pirklis, mylėjęs meną, o name yra vakarietiška skulptūra, Viktorijos laikų baldai, Indijos ir Europos menininkų tapyba. Išskyrus tai, kad jame yra šviestuvai, seni laikrodžiai, veidrodžiai nuo grindų iki lubų ir kt.

4. Dailės akademija:

Dailės akademija seniausioje Indijos meno galerijoje. Jame yra skirtingų žinomų menininkų iš visos Indijos paveikslai atskirose galerijose; taip pat yra erdvė parodoms, kurias rengia mokyklos ar kitos institucijos. Meno galerija yra prijungta prie teatro scenos, skirtos nuolatiniams teatrams, kurie domina Kolkata žmones.

5. Birlos pramonės ir technologijų muziejus:

Birlos pramonės ir technologijų muziejui Gurusaday Dutt Road, vadovauja Nacionalinė mokslo muziejų taryba. Tai pirmasis mokslo muziejus, įkurtas Indijoje iki 1954 m. Svarbiausia čia yra informacija apie „Birlas“ pramonės šakas ir verslo įmones. Jie iliustravo biotechnologijas, gyvybės mokslus, matematiką, televiziją, transportą ir reguliariai rengia veiklą bei programas, kurios yra žinomos dalyvaujantiems žmonėms.

6. Viktorijos memorialas:

Viktorijos memorialą karalienės Viktorijos garbei pastatė Indijos kultūros ministerija Didžiosios Britanijos laikais. Mirus karalienei, lordas Curzonas ėmėsi iniciatyvos turėti memorialą, kuriame būtų paminklas su sodu, paveikslai, statulos ir kuris įvairiais objektais parodytų Indijos istoriją. Memorialo viduje taip pat yra biblioteka. Žmonės mano, kad tai yra Kolkatos Tadžmahalas.

7. Policijos muziejus:

Kolkatos policijos muziejus yra dokumentų, nuotraukų, ginklų ir šaudmenų, tokių kaip ginklai, kardai, peiliai, bombos, saugykla, kartu su Kolkatos policijos istorija ir drabužiais. Jie parodė, kaip policija nuo praeities iki šių dienų rėmė bendrus žmones.

8. Asutosh Indijos meno muziejus:

Asutosh Indijos meno muziejus yra Kalkutos universiteto miestelyje. Jis pavadintas sero Asutosho, kuris buvo universiteto vicekancleris, vardu. Pagrindinis muziejaus motyvas buvo surinkti Indijos meno etapų pavyzdžius ir pabrėžti Bengalijos meną.

9. Gurusaday muziejus:

Deimantiniame uoste esantis Gurusaday muziejus, kuriame yra Bengalijos liaudies meno kolekcijų, kuriose yra rankdarbių, terakotos, kantos siūlių, liaudiškų antklodžių siūlių ir kt. Jį įkūrė seras Gurusaday Dutt, iš kurio jis ir gavo pavadinimą.