Prancūziški nagų patarimai tampa vis populiaresni kiekvieną dieną, nes visos mielos ponios nori, kad jų nagų galiukai būtų suprojektuoti įvairiai. Jums bus malonu žinoti, kad norint gauti prancūziškų nagų patarimų nereikia salone išleisti daug pinigų. Vietoj to galite tiesiog atlikti kelis paprastus veiksmus ir juos atlikti patys, lengvai ir patogiai. Svarbiausias kriterijus kuriant tokį dizainą yra ilgi nagai, nes jie atrodo geriau dėl skirtingų kraštų.

Geriausi prancūziški nagų dizainai namuose:

Leiskite prancūziškiems nagų dizainams žingsnis po žingsnio, kurie tikrai padeda padaryti tobulą manikiūrą.

Baltas prancūziškas nagų dailės patarimas:

Baltos prancūziškos galiukų nagai Art

Dažniausiai naudojami ir labiausiai mėgstami balti prancūziški nagų galiukai. Tačiau daugelis iš mūsų nežino, kad tai taip pat yra lengviausias prancūziškų nagų patarimas. Pirmiausia nukirpkite nagus nagų pjaustytuvu, kad visi nagai būtų vienodos formos. Laikykite juos stačiakampius arba suapvalinkite kraštus. Norėdami pagaminti kailį, paimkite blizgus nagų dažus arba šviesiai kreminės spalvos nagų dažus; dėl to nagai atrodytų šiek tiek rausvi. Jei turite nagų vadovą, kad galėtumėte laikytis patarimų, kurie palengvintų jūsų darbą, bet nesijaudinkite, jei jų neturite. Tiesiog paimk baltą nagų laką ir švelniai tepk nagų galiukų spalvą, kad ji atrodytų net ant visų nagų, ir viskas.

Juodos ir raudonos spalvos prancūziški nagų dailės dizainai:

Juodos ir raudonos spalvos prancūziški nagų dailės dizainai

Nudažykite nagų galiukus sodrios raudonos spalvos geliu, žemiau esančiame paveikslėlyje parodyta, kad jums nereikia ilgų nagų, tačiau vis tiek nagų dailės efektas atrodytų gerai ilgiems. Išdžiovinę raudonus dažus, paimkite ploniausią teptuką ir nuspalvinkite jį juoda spalva, kad juostelės būtų tiesiai po raudonais dažais, o norint suteikti daugiau blizgesio, nagus dažykite blizgiais nagų dažais. To pakanka, kad gautumėte elegantiškai atrodantį nagų dailę, kaip matote paveikslėlyje.

Juodi nagų dažai su spalvingomis smeigėmis ant patarimų:

Juodi nagų dažai su spalvingomis smeigėmis ant patarimų

Suteikite nagams elegantišką išvaizdą, juodus nagų dažus ir spalvingus nagų smeigtukus. Tiesiog nudažykite nagus juoda spalva ir palikite išdžiūti. Paimkite blizgius nagų dažus arba nagų klijus ir tepkite ant galiukų. Klijuokite skirtingų spalvų nagų smeigtukus po vieną ir padarykite dvi visas juostas horizontaliai. Dėl to jūsų nagai atrodys taip pat gražiai, kaip matote paveikslėlyje žemiau. Juokingi ir lengvi, ar ne?

Violetinė su zebriniu raštu prancūzišku nagų dailės dizainu:

Violetinė su „Zebra“ raštuotais prancūziškais antgaliais

Norėdami padaryti gražų zebro prancūzišką nagų galiuką, paimkite pagrindinę spalvą, pavyzdžiui, violetinę, ir iš pradžių dažykite ją kaip pagrindą. Tada dažykite patarimus baltais nagų dažais; ir norėdami padaryti juosteles, plonu teptuku paimkite juodus nagų dažus ir padarykite vertikalias juosteles ir netgi padarykite išlenktas linijas, kad nagų dailė neatrodytų monotoniška. Tu beveik baigei; tiesiog paimkite penkis mažus apskritus tos pačios spalvos smeigtukus ir įklijuokite juos tarp dviejų skirtingų violetinės spalvos ir zebros dizaino modelių.

Baltas prancūziškas nagų dailės pieštukas su rožine ir juoda siena:

Baltas prancūziškas nagų dailės pieštukas su rožine ir juoda siena

Atlikite baltų prancūziškų patarimų veiksmus, kad atliktumėte pradinę šio nagų dailės dalį. Palikite savo bevardžius pirštus kitokiam nagų dizainui, nes matome, kad jo viduryje yra įstriža juostelė, rožinė, o kairėje – juoda, o dešinėje – zebro juostelės. Zebro juostelės buvo pagamintos suteikiant baltos spalvos dešinės pusės pagrindą ir juodas juostas, kaip matėme ankstesniame. Paimkite rausvą spalvą ant plono teptuko ir nudažykite horizontalią juostelę tiesiai po baltais galiukais, o juodą – po rožine.

Galiausiai, sukūrę prancūziškus nagų dizainus, jūs tikrai galite puikiai atrodyti savo nagams naudodami paprastą dizainą. Taigi pabandykite namuose žingsnis po žingsnio prancūzišką manikiūrą ir nustebinkite savo draugus.