Nagų dažai yra gelio pavidalo dėl jų gamybai naudojamų spalvų pigmentų. Gelio nagų dailės dizainas yra tiesiog bet koks dizainas, pagamintas naudojant „gelio“ nagų dažus. Gelio nagų dailė gali būti blizgesnė, pridedant blizgių nagų dažų, kad jie taptų reikšmingesni.

Paprastas ir lengvas gelio nagų dailės dizainas su vaizdais:

1. Juodo gelio nagų dizainas:

Juodo gelio nagų dizainas

Turite būti drąsus ir gražus, kad galėtumėte nešiotis tuos nuostabius juodus gelio nagų dažus. Tai paprasti juodi dažai, naudojami ant nagų; kuris turi unikalų meną, padarytą ant bevardžio piršto, prie kurio pridedami sidabro kvadrato formos akmenys. Tai atrodo nepaprastai elegantiškai, o delno grožiui papildyti buvo panaudotas didžiulis stačiakampis žiedas, kuris tikrai pritraukia daug dėmesio.

2. Mėlyno gelio nagų dizainas:

Mėlyno gelio nagų dizainas

Dabar dažomi nagų kraštai. Norėdami sukurti gelio nagų dizainą su dviem mėlynos spalvos atspalviais, pirmiausia nudažykite viršutinę nago dalį indigo spalva. Tada įpilkite sidabro blizgučių gelio nagų dažų ir nubrėžkite juos kaip rėmelį po indigo spalvos. Paimkite šviesesnę mėlyną spalvą ir padarykite dar vieną brūkšnį, kaip ir du ankstesnius, ir nudažykite jį žemiau blizgančio gelio. Galiausiai pridėkite dar vieną blizgančią sieną ir baigsite.

3. Zebra gelio nagų dailė:

Zebra gelio nagų dailė

Nagų dailė aukščiau esančioje nuotraukoje atrodo labai graži, ar ne? Na, net jūs galite juos atlikti. Tiesiog nudažykite ilgų nagų kraštus baltu laku ir leiskite išdžiūti. Paimkite ploną juodą nagų šepetėlį ir nubrėžkite dvi linijas iš kairės nago pusės; ir išlaikyti atstumą tarp dviejų iš dešinės pusės. Linijos neturėtų sutapti viena su kita, nes dėl to zebro nagų dailės dizainas prarastų savo pradinį efektą. Galiausiai, kad jis blizgėtų, uždėkite blizgius nagų dažus ir padenkite.

4. Dygliuoto gelio nagų dailės dizainas:

Dygliuotas gelinis nagų dailės dizainas

Pagrindui naudokite šviesius nagų dažus, kažką panašaus į šį kviečių laką, kurį matome paveikslėlyje. Tegul jis atrodo tvarkingas ir švarus. Ant nagų dailės pridėkite mažas apskritas smeigtukus, kurie nagus atrodo blizgūs. Smeigtukai nagą atrodo taip, tarsi ant jų būtų nukritę vandens lašai. Yra trys didelės apskritos smeigės, tolygiai paskirstytos trikampio formos. Prie jo taip pat buvo pridėtos mažos smeigės, tokios kaip karoliukai. Jie taip pat dedami tolygiai; kad išlaikytų panašią nagų išvaizdą.

5. Rožinis ir išblukęs blizgantis gelio nagų dailės dizainas:

Rožinis ir išblukęs blizgantis gelinis nagų dailės dizainas

Šiuos blizgius blizgančius nagus, kuriuos matote žemiau, lengva dažyti. Tiesiog dažykite keturis nagus tamsiai rausva spalva pagrindui ir leiskite jam išdžiūti. Blizgintus nagų dažus įpilkite nuo kiekvieno nago apačios iki vidurio ir įsitikinkite, kad pasiekus vidurį blizgučių kiekis sumažės, todėl nagai blukins blizgučius. Padarykite išvaizdą nepakartojamą naudodami vieną keistą nagą, kuris neabejotinai yra nevaisingas nagas. Visiškai nudažykite blizgančiais nagų dažais ir taip jis atrodys

6. Blizgi tamsiai mėlyna spalva su auksiniu blizgučiu gelio nagų dailė:

Blizgus tamsiai mėlynas su auksiniu blizgučiu gelio nagų dailė

Žemiau tai atrodo kaip tam tikras madingas nagų dailė. Jei norite, kad jie būtų jūsų, atlikite paprastus veiksmus ir padarykite tai. Pirmiausia nudažykite keturis delno nagus tamsiai mėlyna spalva ir leiskite jam išdžiūti. Plonu teptuku paimkite auksinius dažus ir padarykite dvi V formas ant dviejų nagų iš eilės, kaip matome paveikslėlyje. Paimkite apskrito ir aukso spalvos smeigtukus, kaip matote paveikslėlyje, ir tvarkingai juos užklijuokite nagų klijais. Pagaliau tiesiog palikite mažąjį pirštą, nudažytą aukso spalvos blizgučiais, ir jūsų nagai yra pasiruošę vakarėliui.

Gelio nagų dailės piešiniai ant jūsų nagų atrodo blizgiai ir nuostabiai! Pasirinkite geriausią ir išbandykite.