Džinsai ir nagai su užtrauktukais yra madinga nagų dailės forma. Jei esate linksma mergina ar šiek tiek berniukas, tada šis nagų dailės tipas tikrai jums. Tai nėra taip, kad sukurtumėte džinsus ir užtrauktukus, jei turite tinkamas nagų dailės deko medžiagas. Paprastai džinsai ir užtrauktukų nagai kuriami naudojant specialius užtrauktuko dizaino vandens lipdukus nagams. Taigi galite padengti pasirinktą pagrindinį sluoksnį arba suteikti tam tikrą marmurinį efektą pasirinkdami pasirinktas spalvas ir tada tinkamai uždėti vandens lipduką. Lengva teisingai?

Čia yra 9 geriausi džinsų ir nagų dailės pasirinkimai, kuriuos galite išbandyti.

1. Blizgantis užtrauktuko nagų dailė:

nagų dailė su užtrauktuku

Geriausia džinsų spalva visada yra sena mėlyna. Kiekvienas iš mūsų turi tuos mėgstamiausius mėlynus džinsus arba mėgsta pirkti mėlynus džinsus, kurie niekada neišeina iš mados. Taigi, jei turite blizgantį mėlyną laką ir keletą vandens lipdukų užtrauktukų, galite lengvai išbandyti šį nagų dailę. Jums taip pat reikės balto lako. Baigti permatomu viršutiniu sluoksniu.

2. Nagų pieštukas su užtrauktuku su deko medžiagomis ir vandens lipdukais:

Taip pat galite paimti kai kurias dekoratyvines medžiagas su užtrauktukų galvutėmis nagams ir sujungti su vandens lipduko užtrauktuko dizainu. Tada galite lengvai pradėti dirbti prie šio nagų dailės. Pagrindui galite išbandyti džinsų tamsintą foliją. Ar pabandysi?

3. Sauso marmuro ir užtrauktuko lipdukai:

Išbandykite aukščiau pateiktą dizainą naudodami užtrauktukų lipdukus ir sausą mėlyną marmurą ant balto pagrindo dažų. Galite lengvai išbandyti šį nagų dailės dizainą, tačiau įsitikinkite, kad teisingai uždėjote užtrauktuko dizainą.

4. Plakantys miltelių pagrindu pagaminti džinsai ir užtrauktuko nagų dailė:

Aukščiau pateiktas dizainas atrodo kaip vienas iš jūsų šiferio ar pilkai išblukusių ar išplautų džinsų, ar ne? Ar norėtumėte tai išbandyti? Milteliniam ir sausam efektui jums reikės šiek tiek skalūno spalvos miltelių. Tinkamai nuspauskite juos, kad neatrodytų pernelyg purūs. Dabar atsargiai pridėkite vandens lipduko užtrauktuko dizainą. Tačiau jūs turite uždėti viršutinį sluoksnį. Per mažai paspauskite viršutinį sluoksnį, kad jis nebūtų per daug blizgus.

5. Nustatyti raudonai – užtrauktuko nagai:

Įdėtas į raudonus užtrauktukų nagus

Nuostabiai atrodantis nagų dailė su tik raudonais pagrindiniais dažais ir gražiai atrodančiais užtrauktukų lipdukais. Užbaikite gražiu skaidriu laku, kad išsaugotumėte šį dizainą.

6. Dideli užtrauktukų nagai:

Pirmiau minėtus nagus galima sukurti naudojant tinkamas deko medžiagas. Tai nėra vandens lipduko dizainas. Čia naudojami netikri nagų užtrauktukai. Šias deko medžiagas galite pasiimti iš internetinių parduotuvių. Tačiau jų Indijoje gali nebūti.

7. Sausi marmuro ir užtrauktuko nagai:

Nuplautų ir išblukusių džinsų efektas gali būti sukurtas naudojant sauso marmuro efektą, naudojant plastikinės plėvelės gabalėlį ir pasirinktas spalvas. Dabar galite tinkamai naudoti vandens lipduką su užtrauktuku, kad gautumėte šį nagų dailę. Užbaikite permatomu laku.

8. „Duo Toned Jeans“ ir „Nail Art“ su užtrauktuku:

Dviejų tonų džinsai ir užtrauktuko nagai gali būti sukurti naudojant dviejų spalvų nagų lakus, kaip čia naudojama žalia ir juoda. Norėdami atskirti spalvas, galite naudoti nuėmiklį. Dabar pridėkite vandens lipdukų užtrauktukus ir užsandarinkite permatomu laku. Jūs baigėte!

9. Bling ir dygliuotas užtrauktuko dizainas:

Turi juodus džinsus? Išbandykite juodą „Bling“ užtrauktuko nagų dailę. Naudokite tam tikras „Bling“ ar smeigių medžiagas, tokias kaip maži metaliniai karoliukai ir dideli akmenys iš aukso ar metalo blizgučių. Užbaikite tinkamai uždėdami užtrauktuko lipdukus ir uždenkite permatomu viršutiniu sluoksniu. Ar nenorite to išbandyti?

Kokie džinsai ir nagų dailė su užtrauktuku jums patiko labiausiai? Ar išbandysite šiuos?