Ar jau susidūrėte su terminu „kawaii“? Tai japoniškas žodis, reiškiantis „mielas“ arba „žavingas“. Šis terminas ypač populiarus kalbant apie nagų dailę. Žinoma, mes visi mėgstame gražiai atrodančius nagus, ar ne? Galite sukurti mielus nagus naudodami įvairias nagų dekoravimo medžiagas, tokias kaip maži lankai, „Pikachu“ nagų dekorai, Reino akmenys, balto cemento gėlės, garsiosios ir tt. Viskas, kas atrodo tikrai miela ant jūsų nagų, galite tai pavadinti „Kawaii nail art“ arba „Kawaii“ nagai.

Japonijos Kawaii nagų dailės dizainas:

Čia yra 9 geriausi „Kawaii“ nagų dailės dizaino pasirinkimai. Tikimės, kad jums tai patiks taip pat, kaip mums!

1. Kawaii Pikachu nagai:

kawaii nagų dailė

Pikachu nagų dailės dizainas yra labai garsus nagų dailės dizainas, kai kalbama apie kawaii nagų dailės dizainą. Pirmiau minėtą nagų dailę galima sukurti naudojant daugybę nagų dailės deko medžiagų, tokių kaip Pikachu galvutės, vandens lipdukai, kalnų krištolo akmenys, perlų papuošalai, ikrų karoliukai ir tt nagų menas.

2. Kawaii lankas, cirkonio ir žvaigždžių nagai:

Kawaii lankas, cirkoniai ir žvaigždžių nagai

Kaip nurodyta pavadinime, šis nagų dailės gaminys yra labai paprastas ir lengvai padaromas, jei galite paimti rankas ant mielų plastikinių nagų dailės dekoro lankų, žvaigždžių ir kai kurių skirtingų spalvų, pavyzdžiui, mėlynos, geltonos ir rožinės spalvos, cirkonio. Jums patiks rezultatas.

3. Laisvų rankų Kawaii nagų dailė:

Kawaii rankų rankų nagų dailė

Jei jums gerai sekasi piešti laisva ranka, galite lengvai išbandyti šį nagų dailę naudodami pasirinktus šepetėlius ir spalvas. Akims naudokite dantų krapštuką ar taškinius įrankius. Tai labai kawaii arba taip sakant miela. Pabandyk!

4. „Kawaii Stars and Pearls“ nagų dailė:

„Kawaii Stars and Pearls“ nagų dailė

Jei jums patinka idėja dekoruoti nagus deko žvaigždėmis ir perlais, tuomet galite sukurti tokią mielą išvaizdą be didelių rūpesčių. Taigi kawaii nagų dailė neturi būti labai sunki, kaip skamba pavadinimas. Eik ten, nusipirk nagų deko ir išbandyk šį nagų dailę!

5. Lengva padaryti nemokamą „Kawaii“ nagų dailę:

Lengva padaryti nemokamą Kawaii nagų dailę

Tai dar vienas „Pikachu“ dizaino nagų dailė, tačiau sukurtas labai paprastai ir lengvai, naudojant taškinius įrankius ir nagų dailės šepetėlį ant balto paviršiaus, naudojant juodą spalvą.

 6. Fimo Kawaii nagų dailė:

Kawaii Fimo nagų dailė

„Fimo“ molio nagų dailės medžiagos arba „Fimo“ lazdelės yra įvairių dizainų. Dėl šio nagų dailės galite įsigyti gėlių, meškiukų, lankų ir žvaigždžių dizaino „Fimo“.

 7. Kawaii Sponge Bobo kvadratinių kelnių nagų dailė:

Kawaii kempinė bob_s kvadratinių kelnių nagų dailė

Kempinės bobos kvadratinės kelnės yra labai garsi mielai atrodanti animacinių filmų serija. Jūs galite lengvai susitaikyti su šiuo nagų dailiu, jei turite gražias rankas piešti laisvų rankų dizainą. Jums reikės nemažai spalvų, nagų dailės šepetėlio ir taškinių įrankių. Smagu piešti šį dizainą.

8. „Kawaii Deco“ nagai su širdimis, ledais, lankais ir cirkoniu:

Kawaii deko nagai su širdelėmis, ledais, lankais ir cirkoniu

Šio tipo dizainas gali atrodyti labai sudėtingas, tačiau jei galite gauti tinkamų dekoratyvinių medžiagų žvaigždžių, ledų, lankų ir kai kurių papildomų cirkonio formų, galite lengvai sukurti tokį modelį, pritvirtindami deko medžiagas ant pagrindo. dažyti.

9. Kawaii Hello Kitty Helovino nagai:

Kawaii Hello Kitty Helovino nagai

Helovino laikais mus gali persirengti baisūs drabužiai ar baisus makiažas. Net tada jūs galite padaryti šią Helovino progą smagia proga, dėvėdami nagų dailę, kuri yra baisi, bet tuo pačiu metu labai miela. Išbandykite šį nagų dailę mielais „hello kitty Deco“ ir bauginančiais moliūgų veidais. Be to, naudokite saldainių baro triuką arba pasimėgaukite Deco ir žvaigždėmis tą naktį, nes žmonės paprastai eina rinkti saldainių per Helovino naktį.

Ar jums buvo smagu skaityti šį straipsnį? Išbandykite keletą nagų dailės!