Korsetiniai nagai atspindi moterišką senovinės eros vidinės aprangos stiliaus formą. Šiomis dienomis tai pastebime kaip augančią madą drabužiuose ar net nagų dailėje. Taip, korsetinių nagų dailę lengva sukurti, net jei nesate nagų dailės ekspertas. Galite sukurti korsetų dizainą. Taip pat yra štampavimo rinkinių korsetų modeliais. Jie atrodo labai saldūs ant nagų ir prie jų galite pridėti nagų deko, pavyzdžiui, „lankų“ ir cirkonio. Jums patiks šie dizainai taip pat, kaip mums.

Peržiūrėkite mūsų 9 geriausius korsetų dizainus nagams. Gali būti, kad taip pat galite išbandyti keletą iš jų savo naujokų, išleistuvių ar pasimatymų naktį.

1. Paprastas laisvų rankų korseto dizainas:

Paprastas laisvų rankų korseto dizainas

Galite išbandyti šį paprastą laisvų rankų korsetų dizainą su zigzago dryželiais su sidabriniu nuėmikliu. Šiems sagų dizainams papildomai naudokite mažus mažus cirkonio akmenis. Jei įmanoma, naudokite mažą nagų dailės lanką arba padarykite nedidelį lanką, naudodami nagus. Žaiskite nagais ir mėgaukitės korseto dizainu.

2. Lengvas korseto nagų dizainas naudojant nuėmiklį:

Lengva padaryti korsetų dizainą naudojant nuėmiklį

Galite lengvai sukurti šį korseto dizainą naudodami juodą striptizo nuėmiklį ir dantų krapštukus. Naudokite pasirinktas spalvas ir sukurkite korseto drabužių šonų dizainą. Naudokite buką dantų krapštuko galą, kad balti taškai iš abiejų pusių būtų 3. Dabar viduriui naudokite zigzago formos juostelę, kad sukurtumėte korseto stygas. Dabar naudokite skaidrų laką, kad uždarytumėte dizainą.

3. Seksualus rožinis korseto nagų dizainas:

Seksualus rožinis korseto dizainas

Jei norite sukurti seksualų nagų korseto dizainą, išbandykite šį dizainą. Tai puikiai atrodo, kai tai daroma tik ant pagrindo. Ant pagrindo nenaudokite jokių kitų spalvų. Korsetui naudokite rožinį blizgesį, o taškus ar mygtukus abiejose pusėse – baltu dantų krapštuku. Norėdami sukurti stygas, naudokite nagų dailės šepetėlį arba giliai rudą striptizo nuėmiklį. Dabar viršuje viršuje padarykite kreivą galą. Tai atgaivins dizainą. Uždenkite dizainą skaidriu viršutiniu sluoksniu.

4. „Nail Deco“ lankai ir korseto prancūziški patarimai kartu su „Leopard Design“:

„Nail Deco“ lankai ir korsetas - prancūziški patarimai

Tai prancūziškas antgalis kartu su leopardo nagais. Galite išbandyti šį nagų dizainą, jei turite tuos deko lankus ir šiek tiek neoninių žalumynų, kad leopardo taškai atgytų. Išbandykite tai. Šiek tiek skiriasi nuo įprastų prancūziškų patarimų.

5. Sexy Full Nails Bow dizaino:

Seksualūs pilno nagų lankų dizainai

Jei nemėgstate pernelyg paprastų nagų ir mėgstate piešti visą nagų dizainą, išbandykite šį seksualų dizainą per visą nagų ilgį. Jums patiks, kaip tai pasirodys. Naudokite nagų dailės šepetėlį, juodą nuėmiklį ir šviesiai rausvą pagrindinį sluoksnį. Išbandykite šiandien!

6. Blizgantis korseto nagų dailės dizainas:

Blizgantis korseto nagų dailės dizainas

Fondas blizgučiai? Tada išbandykite šį dizainą. Padarykite šiek tiek laisvų rankų lankų modelių ir lankų viduryje nustatykite oranžinį arba raudoną Reino akmenį.

7. Prancūziški galiukų gėlių nagai korsete:

Prancūziški galai su gėlėmis korsete

Patinka prancūziški patarimai ir gėlių dizainas? Išbandykite šį korseto nagų dailės dizainą. Gėlių modeliams galite naudoti vandens lipdukus. Neužmirkykite, kad užsandarintumėte savo dizainą viršutiniu sluoksniu.

8. „Disco Star Diagonal“ korseto nagai:

Disko žvaigždės įstrižainės korseto vinys

Naktį bare ar šokių aikštelėje išbandykite tokį įmantrų korseto dizaino nagų dailės rinkinį kaip aukščiau.

9. Korseto nagų štampavimas cirkonio akmenimis:

Korsetinių nagų štampavimas cirkoniu

Labai gražus dizainas, kurį reikia išbandyti ir taip pat lengva su puikiomis štampavimo plokštelėmis, skirtomis lankų ir juostelių modeliams. Tačiau stygoms turėsite naudoti juodą nuėmiklį ir dantų krapštukus arba mygtukų taškinius įrankius. Uždėkite viršutinį sluoksnį, kai lankų viduryje uždėsite šiek tiek „Rhinestones“ nagų dailės.

Ar jums patiko šis įrašas? Palikite atsiliepimą!