Mozaikos nagų dailės dizainas atrodo fantastiškai ant nagų. Daugeliu atvejų tai reikalauja šiek tiek jūsų pastangų, nes norint sukurti tuos tobulus mozaikinius nagus, reikia daug spalvų ir šiek tiek laiko iš užimto ​​grafiko. Jums reikia daug spalvų mozaikiniams nagams. Tai ne visada sunku sukurti, nes galiausiai formos neturi per daug reikšmės.

Kad ir kaip norite, galite sukurti mozaikos dizaino kraštus, nebent tenkinatės kažkuo kitu, pavyzdžiui, užpildydami ypatingą dizainą, pavyzdžiui, širdį mozaika. Tada jūs turite būti atsargesni dėl sienos ir įsitikinti, kad neišeinate už kontūro ribų.

Mozaikos nagų dailė:

Čia yra mūsų 9 geriausi pasirinkimai, skirti gražiam nagų dailės mozaikos dizainui. Pažvelkite ir išbandykite keletą.

1. Širdies mozaikos dizainas:

Širdies mozaikos dizainas

Tai atrodo puošniai, bet šiek tiek sudėtinga nagų dailės forma, nes jūs turite būti atsargūs, kad laikytumėtės širdies formos ir neperžengtumėte pagrindinių dažų. Išbandykite tai savo pasimatymų naktį ar Valentino dieną.

2. Blizgučių mozaikos dizainas:

Blizgučių mozaikos dizainas

Jei galite patraukti nagų dailės blizgučius, jums nereikės laisvai plauti rankų mozaikos. Galite lengvai sukurti mozaikinius nagus, padengdami blizgučius ant skaidraus lako ant tos pačios ar skirtingų spalvų pagrindo dažų.

3. Languotas mozaikos raštas:

Languotas mozaikos raštas

Jei galite įdėti šiek tiek sunkaus darbo ir laiko, pabandykite tai padaryti. Norėdami tai padaryti, turėsite laisvai naudotis rankomis ir atsargiai kurkite langelius tiems languotiems dizainams. Laikykite po ranka įvairių spalvų ir keletą blizgančių nagų lakų. Išdžiovinkite sandariu dangteliu permatomu laku.

4. Kelių spalvų mozaikos dizainas:

Kelių spalvų mozaikos dizainas

Sėdėti tuščią sekmadienį ar gulėti tingus po pietų? Išbandykite tokį nagų dailę, nes jos sukūrimas iš tikrųjų užtruks šiek tiek laiko. Padarykite mažas erdves skirtingoms spalvoms ir užpildykite tarpus spalvomis, naudodami buką dantų krapštuko galą. Dabar iš naujo apibrėžkite kontūrą juodu stripperiu. Norėdami užklijuoti dizainą, naudokite skaidrų laką.

5. Nemokamas rankų blizgesys ir blizgesio dizainas:

Nemokamas rankų blizgesys ir blizgesio dizainas

Jei jums patinka blizgantys ir blizgantys dizainai, išbandykite šį mozaikos nagų dailę. Naudokite blizgantį ar blizgantį pasirinkimą ant sidabro pagrindo.

6. Saulėtos dienos mozaikos nagų dailės dizainas:

Saulėtos dienos mozaikos nagų dailės dizainas

Jei jums labiau patinka šviesesnės spalvos nei tamsesnės, tuomet galite išbandyti tokį mozaikos modelį. Tai vienas iš svarbiausių mozaikinio nagų dailės dizaino.

7. Netradicinis mozaikos modelis:

Netradicinis mozaikos raštas

Išbandykite tokį mozaikos modelį, kuris skiriasi nuo rudos, raudonos ir odos ar kūno spalvos derinio baltame pagrinde. Be to, šis modelis suteikiamas tik dviem nagams, o likusiems 3 lieka kraujo raudonas nagų lakas.

8. „Maze Nails Art“ dizainas:

„Maze Nails Art“ dizainas

Labirinto nagų modelis atrodo gražiai ir madingai. Išbandykite kruopščiai nupieštą labirinto languotą nagų dailės modelį, panašų į aukščiau pateiktą mozaiką.

9. „Splatter Nails Art“ mozaika:

Purškiamas nagų dailė mozaika

Išbandykite netradicinį nagų dailės būdą. Galite pasirinkti vieną spalvą vienu metu ir turėdami omenyje tikslų dizainą, su kiekvienos spalvos nagų dailės šepetėlio ar striptizo galiuku padėkite mažus taškelius. Tai gali būti tam tikros formos mozaikiniai purslų nagai, kai vietoj taškančių spalvų atsargiai ant nagų dedame pasirinktų spalvų taškus, kad išsaugotume norimą dizainą..

Kokį nagų dailę išbandysite? Pateikite mums savo atsiliepimą!