Raudona yra tokia spalva, kuri labai patinka visų amžiaus grupių moterims. Tai turi elegantišką jausmą. Ar tai suknelė, ar nagų dailė, ar gali būti sankaba, raudona gali pašviesinti merginos žavesį? Jums patiks mūsų raudonų nagų dailės dizaino kolekcija.

Kai kurie iš jų yra paprasti nagų dailės dizainai, kuriuos galite lengvai išbandyti. Čia yra mūsų 9 geriausi raudonų nagų dailės dizainai.

1. Polka Dots Red Nail Art:

Polka Dots Red Nail Art

Galite lengvai sukurti tokio tipo nagų dailę, derindami dvi spalvas per baltą ir raudoną. Nudažykite visus nagus balta spalva, o kitą – raudona spalva, arba galite pasilikti dizainą, kaip parodyta aukščiau, nudažydami visus nagus raudonai ir vieną – balta spalva. Naudokite kontrastingas spalvas, pavyzdžiui, baltą, raudoną, o raudoną – baltuosius taškus, naudodami taškinį įrankį arba dantų krapštuko nugarėlę. Leiskite išdžiūti ir naudokite viršutinį sluoksnį. Tai labai lengva padaryti dizainą, ir jūs turite tai išbandyti.

2. Gėlių raudonojo nagų dailės dizainas:

Gėlių raudonų nagų dailės dizainas

Šis nagų dailės piešinys gali būti sukurtas naudojant geros kokybės arba atspausdintus vandens lipdukus arba naudojant laisvų rankų piešimo techniką su akriliniais dažais ir nagų dailės šepetėliu. Raudonas nagų dailė su gėlių raštais atrodo labai gerai. Jūs tikrai turėtumėte tai išbandyti. Laikykite nagus raudonai ir nepamirškite užtepti viršutinio sluoksnio.

3. Kalėdų Senelio skrybėlių nagų dailės dizainas:

Kalėdų Senelio skrybėlių nagų dailės dizainas

Kalėdų nagų dizaine neabejotinai turėtų būti raudona spalva kaip svarbus elementas. Taip yra todėl, kad Kalėdų Senelio suknelė ir kepurė yra raudonos spalvos. Galite pabandyti sukurti lengvas Kalėdų Senelio kepuraites ant nagų, naudodami nagų dailės šepetėlį ir taškinius įrankius. Dangteliams naudokite raudoną ir baltą. Gražiai atrodantis raudonos spalvos nagų dailės dizainas, kurį galite sportuoti per šias Kalėdas. Ar pabandytum?

4. Trispalvė raudona nagų dailė:

Trispalvė raudona nagų dailė

Šį raudoną nagų dailę galite sukurti naudodami 3 skirtingus raudonos spalvos atspalvius, t. Šviesus kremas, šiek tiek šviesus ir šviesiai raudonas, kaip rausvos spalvos. Norėdami sukurti šį modelį, naudokite tik savo taškinius įrankius. Jei norite, kad blizgesys būtų pašalintas, galite užtepti matinį paviršių, jei to nenorite, arba užbaigti įprastu viršutiniu sluoksniu, kad blizgėtų.

5. Neto nagų dailės prancūzų patarimai:

Net Red Nail Art prancūzų patarimai

Šį nuostabų prancūzišką nagų dailės pieštuką galite sukurti naudodami štampavimo plokštelę arba tinklelio gabalėlį ant blizgančio raudono nagų lako. Galite papildomai formuoti nagų prancūzišką galiuką, antgaliams naudodami juodą laką. Vėsu teisingai?

6. Raudonojo leopardo nagai:

Raudoni leopardo nagai

Tačiau ši versija nėra tokia raudona; vietoj šviesiai raudono nagų lako, kurį matote ant nagų dailės, galite naudoti raudoną nagų laką. Auksinį laką taip pat naudokite leopardo taškų vidui. Nagų dailės dueto tonui jums reikės juodos spalvos lako. Atidžiai sekite kiekvieno nago dizainą ir sukurkite šį nagų dailę. Naudokite nagų dailės šepetėlį arba dantų krapštuką, kad leopardo rašto apskritimai būtų nelygūs.

7. Trafareto raudonojo nagų dailės dizainas:

Trafaretinis raudonų nagų dailės dizainas

Šiam dizainui galite nusipirkti trafaretų iš lapų modelio rinkos arba naudoti aerografinius trafaretus. Jūs taip pat galite sukurti trafaretus namuose, tinkamai pjaustydami lipniąsias juostas, tačiau tai būtų sunkus procesas. Pagrindui naudokite raudonus nagų dažus. Uždėkite trafaretą ant dviejų nagų ir naudokite kempinės gabalėlį, įmerktą į sidabrinį laką, ir užtepkite ant trafareto. Jūs gausite šį modelį. Norėdami užsandarinti dizainą, naudokite viršutinį sluoksnį.

8. „Red Kiss“ nagų dizainas:

„Red Kiss“ nagų dizainas

Tai labai šauniai atrodantis dizainas ir puikiai tinka vakarėliui. Paimkite blizgantį raudoną nagų laką ir nudažykite visus nagus raudonai, išskyrus nykštį ir bevardį pirštą. Dažykite šiuos du pirštus odos spalvos nagų laku. Dabar naudokite buką dantų krapštuką, kad sukurtumėte pusiau bučinio piešinius ant šių dviejų nagų ir leiskite jam išdžiūti. Uždėkite viršutinį sluoksnį, kad užsandarintumėte dizainą.

9. Raudonos snaigės nagų dailė:

Raudonos snaigės nagų dailė

Gerai piešti laisva ranka? Išbandykite tokį kalėdinį dizainą. Tiesiog balta ir raudona yra viskas, ko jums reikės spalvoms.

Ar jums patiko mūsų raudonų nagų dailės kolekcija? Palikite komentarus žemiau!