Kai merginos galvoja apie savo aprangos aksesuarus, jos iškart pradeda galvoti apie savo plaukus ir papuošalus; dažnai užmiršta prisikabinti prie nagų. Kai kurios nagų spalvos ir dizainas gali atrodyti pritrenkiančiai, jei tinkamai dėvite. Stilius yra tai, ką dauguma žmonių turi tobulinti, ir kai pamatysite, kad stilius padarytas gerai, jūs automatiškai žinosite skirtumą. Dažnai dėl menkiausių nagų ir makiažo detalių atrodote kitaip ir nepakartojamai nei visi kiti. Kodėl manote, kad visos merginos, dėvinčios LBD, neatrodo pritrenkiančiai?

Nagų dailė siautėja šiais laikais, pradedant nuo mokyklos einančių merginų iki moterų. Nagų dizaino riba yra neribota, pradedant spalvingu ir putojančiu, baigiant menišku. Nors profesionalai yra nagų dailės dizaino ekspertai, jūsų kintančios nuotaikos apsilankymai nagų dailės salonuose gali šiek tiek spausti jūsų kišenę. Kodėl to nepadarius namuose? Tai nėra labai sunku ir, jei norite, akivaizdu, kad galite tai padaryti.

Rožinė yra žavi mėgstamiausia daugelio merginų spalva, nepriklausomai nuo amžiaus. Ir rožiniai nagų lakai leidžia atrodyti jaunesniems ir gyviems. Nemanykite, kad tik todėl, kad jis yra rausvos spalvos, jūsų galimybės nagų dailės dizainui buvo ribotos. Taip pat galite tyrinėti pasaulinį nagų dailės dizainą su rožiniais nagų lakais. Įdomu, kaip tai padaryti? Na, čia yra keletas idėjų, kurias galėtumėte išbandyti savo nagais rožinėmis nagų spalvomis.

Gražus rožinis nagų dailės dizainas su nuotraukomis:

1. Blizgučių patarimai:

Blizgučių patarimai

Blizgučių galiukas yra žavingas nagų dizainas ir puikiai tinka nakčiai. Dažykite nagus bet kokiu rožiniu atspalviu, kurį norite, tada leiskite jam išdžiūti kelias minutes. Tada pasirinkite bet kokius spalvotus blizgučius, kuriuos norite naudoti, naudodami teptuką ar pirštų galiukus. Blizgučius tepkite ant nagų galiukų ten, kur prancūziškas manikiūras būtų baltos spalvos. Leiskite jam išdžiūti kelias minutes, tada užtepkite sandarinimo laką, kad blizgučiai liktų vietoje, ir tada viskas paruošta vakarėliui.

2. Nagai, kurie išsiskiria:

Nagai, kurie išsiskiria

Kas sakė, kad nagų dizainas yra rausvos spalvos? Naudodami rožinį nagų laką vis tiek galite būti meniški ir spalvingi. Galite nudažyti visus nagus vienu rožinės spalvos atspalviu ir ant bet kurio nago, galite jį suprojektuoti taip, kaip jums patinka, spalvomis, kurios papildo rožinę spalvą, pavyzdžiui, baltą, juodą, rudą, ir yra daugybė variantų.

3. Pritaikykite nagus:

Pritaikykite savo nagus

Vien todėl, kad sugebate prieiti prie savo plaukų ar savęs, dar nereiškia, kad negalite prieiti prie nagų. Dienos pasikeitė ir žmonėms labai patinka priekabūs nagai, kurie verkia garsiai. Taigi tuos nagų priedus, kuriuos įsigijote, neleiskite jiems išeikvoti. Naudokite juos su savo rožiniu nagų laku ir atrodykite gyvybingai!

4. Užrašai:

Užrašai

Kas sakė, kad rašyti galima tik ant popieriaus ir akmenų? Jei norite, rašykite ant nagų. Tai atrodo labai mergaitiška ir paruošta.

5. Laikraščio nagai:

Laikraščio nagai

Laikraščių nagų dailė yra pyktis. Tai atrodo labai skirtingai. Dabar įsigykite laikraščių nagų dailės savo mėgstama nagų spalva. Ir nors atrodote šiek tiek geekė, atrodykite ir mergaitiškai bei žaviai.

6. Gaukite spalvingą:

Gaukite spalvingą

Vien todėl, kad norite rožinio nagų dailės dizaino, dar nereiškia, kad jūsų spalvų pasirinkimas apsiriboja tik rožine spalva! Galite suprojektuoti nagus juostelėmis ar įvairiais kitais dizainais, naudodami rožinę ir bet kokią kitą spalvą, papildančią jūsų stilių. Jei norite, kad tai būtų rožinė nagų dailė, įsitikinkite, kad rausvos spalvos dalis yra didelė.

7. Būkite meniški:

Būkite meniški

Rožinė yra graži spalva, kuri papildo merginų nuotaiką. Dabar būkite meniški naudodami savo rožinius nagų dailės dizainus ir atrodykite gražiai!

8. Gaukite spalvingą:

Gaukite „Glamorous“

Vien todėl, kad ji yra rožinė, dar nereiškia, kad naktį negalite atrodyti žavingai. Net ir turėdami rožinį atspalvį, galite atrodyti nuostabiai ir žiūrėti į akis porų akių!

9. Tiesiog rožinė:

Tiesiog rožinė

Jei norite kuo mažiau atrodyti atsitiktinei dienai, galite išbandyti paprasčiausią dizainą, kad atrodytumėte labai atsitiktinai.

Tai tik keli dizainai, kuriuos galite išbandyti. Bet tai nereiškia, kad apribosite savo vaizduotę. Leiskite savo vaizduotei tekėti, kol būsite meniški ir kūrybingi savo gražiais nagais.