Kalbant apie puikius nagų gaminius ir puikų nagų dizainą, konkurencija rinkoje yra didžiulė. Kiekvienas grožio salonas pateiks savo nuomonę apie tai, kuris yra geriausias nagų dailės dizainas, kuris iš jų duos geriausius rezultatus, o kuris vėliau nesigailės. Tai buvo scena, kol įėjo Shellac. Po penkerių metų apdorojimo jis pagaliau atkeliavo. Naudojant „Shellac“, nagų dėvėjimo, plyšimo ir blukimo problema yra pašalinta. Jie yra fantastiški, duoda puikių rezultatų, o klientai visada yra patenkinti šiuo produktu. Tai garantuoja jums keturiolikos dienų manikiūrą, kuris yra visiškai stulbinantis. Čia mes įtraukėme keletą nuostabių šelako nagų dailės dizainų, kad būtumėte pakankamai įkvėpti, kad gautumėte vieną.

1. „Hello Kitty Shellac“ nagų dizainas:

„Hello Kitty Shellac“ nagų dizainas

„Shellac“ daro jūsų nagus visiškai nuostabius. Jie taip gerai poliruoti, švarūs ir tvarkingi. Raudona su baltais taškeliais atrodo tobulai ir patraukliai. Sveikos katytės įvaizdis su gražiu lanku ant galvos yra labai mielas nagų dizainas.

2. Leopardo rašto šelako nagų dizainas:

Leopardo rašto šelako nagų dizainas

Leopardo rašto šelako nagų dizainas atrodo toks elegantiškas ir jaunas. Jūsų nagai atrodo nuostabiai, naudojant puikią šio produkto techniką. Pateikimas ir kokybė yra beveik pavydėtini.

3. Taškuotas Shellac nagų dizainas:

Taškuotas Shellac nagų dizainas

Įsigykite visiškai naują taškuoto šelako nagų dizainą ir stebėkite, kaip minia pašėlsta! Šis ypatingas dizainas atrodo toks madingas ir madingas. Laikant po žibintais jie apakina, o išvaizda tokia blizgi ir tvarkinga. Kai planuojate susitikti su draugais, tai tikrai turėtumėte pasirinkti dizainą.

4. „Butterfly Shellac“ nagų dailė:

„Butterfly Shellac“ nagų dailė

Šelako nagų dailė šiais laikais buvo gana pyktis. Jie pagražina nagų kokybę ir pakelia ją į visiškai naują lygį. Po proceso jie atrodo blizgūs ir žvilgantys bei gerai poliruoti; ypač drugelio šelako nagų dailė. Drugelio sparnų spalvos ir forma yra patrauklios ir nepakartojamos.

5. Elegantiškas ir kietas „Shellac“ nagų dizainas:

Elegantiškas ir šaunus „Shellac“ nagų dizainas

Naudokite mėgstamų spalvų derinį kartu su šelako gaminiais ir įsigykite kažką panašaus į šaunų, elegantišką ir linksmą. Tai vienas unikaliausių iki šiol matytų nagų dailės dizainų. Nors du nagai turi vieną dizainą, kiti du nagai turi skirtingą dizainą. Jie puikiai atrodo, lengvi ir labai įmantrūs.

6. Didžiosios Britanijos vėliavos „Shellac“ nagų dizainas:

Didžiosios Britanijos vėliavos „Shellac“ nagų dizainas atrodo visiškai nuostabus. Tai atrodytų puikiai, jei rungtynėse sveikinate Angliją ar galbūt tiesiog išreiškiate savo meilę šaliai. Dizainas yra labai gerai poliruotas, unikalus ir kiekvieną kartą, kai pažvelgiate į jį, jis yra užburiantis.

7. Sudėtingas „Shellac“ nagų dizainas:

Sudėtingas „Shellac“ nagų dizainas

Sudėtingą „Shellac“ nagų dizainą gali padaryti tik profesionalai. Jie yra meniški, gražūs ir atrodo labai natūraliai. Naudokite gražią spalvą, pavyzdžiui, rožinę, ir pridėkite keletą šaunių ir madingų formų, kad padidintumėte ir paryškintumėte puikią nagų kokybę, kurią gali suteikti tik „Shellac“. Tai viena iš puikių „Shellac“ nagų dailės idėjų

8. Nuostabus „Shellac“ nagų dizainas:

Nuostabus „Shellac“ nagų dizainas

Puikus dalykas šelako nagų dizaine yra tai, kad jie pagerina jūsų nagų tekstūrą. Jie turi didesnį patvarumą nei kiti produktai ir yra licencijuota, kvalifikuota ir gerai pagaminta nagų priežiūra. Dėl šios priežasties jų dizainas, toks kaip šis, taip pat yra nuostabus. Tai geriausias „Shellac“ nagų dailės dizainas.

9. Paprastas „Shellac“ nagų dizainas:

Paprastas „Shellac“ nagų dizainas

Norėdami sukurti paprastą šelako nagų dizainą, pasirinkite mėgstamą šelako nagų spalvą ir padenkite ją ant nagų. Tikrai pastebėsite skirtumą tarp kitų nagų gaminių ir šelako, kai procesas bus baigtas.