Labai populiari nagų dailės forma yra vitražinis nagų dailė. Tai lengva padaryti ir atkurti. Šiam piešimui jums tikrai nereikia piešimo įgūdžių, tačiau turite turėti tvirtas rankas. Daugeliui vitražinių nagų dailių jums reikės juodos juostelės. Jums taip pat reikės turėti daug spalvų nagų lakų, kad galėtumėte derinti savo vitražo nagų dailę. Jūs negalite naudoti įprastų nagų lakų. Kartais galite derinti nagų lakus su blizgančiais lakais arba palikti tarpų užpildyti juos skaidriu laku ir biriais įvairių spalvų blizgučiais.

Vitražo nagų dailė:

Ši nagų dailės forma atrodo tikrai gražiai ir saldžiai. Vitražo nagų dailė gali būti derinama su bet kokios spalvos drabužiais dėl didžiulio spalvų pasirinkimo, kurį galite įtraukti į tokio tipo nagų dailės dizainą.

Šiandien mes pristatome 9 iš mūsų geriausių rankomis parinktų vitražinių nagų dailių, kurias net jūs galite išbandyti.

1. Blizgantis vitražo nagų dailė su metaliniais blizgučiais:

Blizgantis vitražo nagų dailė su metalo blizgučiais

Tokį gražų nagų dailę, kaip aukščiau, galima sukurti naudojant blizgančią juostelę ir kelis jūsų pasirinktus nagų lakus. Pridėkite keletą blizgučių ar metalinių blizgučių prie vieno nago, kad atrodytumėte dar linksmiau. Kitiems dviem nagams galite naudoti purius raudonus blizgučius, sumaišytus su auksiniais blizgučiais, ant skaidraus pagrindo sluoksnio arba blizgantį laką, pvz., OPI.

2. Laisva ranka, lengva padaryti vitražo nagų dailę:

Laisva ranka lengva padaryti vitražinį nagų dailę

Norėdami sukurti aukščiau pateiktą dizainą, turite pradėti nuo laisvų rankų ribų piešimo brūkšneliu arba nagų dailės šepetėliu. Sukurkite erdves, kurias užpildysite spalvomis. Dabar užpildykite tarpus dantų krapštuko gale spalvomis. Toliau apibrėžkite ribas, šį kartą tai darydami labai atsargiai ir tvarkingai. Naudokite skaidrų viršutinį sluoksnį, kad išsaugotumėte sukurtą dizainą. Baigti permatomu viršutiniu sluoksniu. Išbandyk!

3. Vitražo bažnyčios lango nagų dizainas:

Vitražo bažnyčios lango nagų dizainas

Naudokite savo laisvų rankų piešimo įgūdžius, kad sukurtumėte aukščiau pateiktą dizainą. Nubrėžkite keletą kryžminių raštų ir naudokite blizgančius sidabro lakus keliems nagams. Naudokite šį sidabrą su kitomis spalvomis ir juodą juostelę, kad gautumėte vitražo efektą. Pabandyk šitą.

4. Abstraktus vitražo nagų dailė:

Santrauka Vitražo nagų dailė

Tai galima lengvai sukurti, net jei neturite gerų rankų piešti. Išbandykite šį nagų dailę su juodos spalvos juostelėmis ir pasirinktomis spalvomis, kaip nurodyta aukščiau. Tikiuosi, kad galėsite tai padaryti lengvai. Tai gali būti derinama su bet kokiais tradiciniais ar vakarietiškais drabužiais ir taip pat atrodo tikrai gerai.

5. Blizgantis lakas ir vitražo efektas:

Blizgus lakas ir vitražo efektas

Jei turite gražią blizgančių lakų kolekciją, kurioje buvo mažų blizgučių, kai kuriuose – mažos blizgučių sruogos, tuomet galite lengvai sukurti šį dizainą. Pažymėkite erdves, kurias norite nuspalvinti kai kuriomis lipnios juostos detalėmis, tada užpildykite jas pasirinkdami blizgančias spalvas. Tai galite padaryti ir su skirtingų spalvų paprastais blizgučiais arba palaidomis blizgučiais.

6. Vandens lipduko vitražo efektas:

Vandens lipduko vitražo efektas

Mes mylime šį. Ar tu irgi tai myli? Atrodo nuostabiai ir tai užtruks ne tiek daug laiko. Tačiau sunkiausia čia yra gauti tokį gėlių spalvos vandens lipduką. Deja, tokių nagų dailės vandens lipdukų tipų Indijoje nerasite, bet jei galite juos gauti, nieko panašaus!

7. Vintage stiklo dažytos nagų dailės:

Vintažinis stiklo dažytas nagų dailė

Galite išbandyti šį nagų dailės dizainą, tačiau turite būti atsargūs užpildydami spalvas, kad viena nesimaišytų su kita. Būkite atsargūs ir darykite tai tvirtomis rankomis. Re apibrėžia ribas žymekliu.

8. Štampuotas vitražo nagų dailė:

Antspauduotas vitražo nagų dailė

Štampavimas – tai metodas, kuriuo galite atspausdinti dizainą iš formų, vadinamų vaizdo plokštėmis. Jei galite sugriebti antspauduojamą vaizdo plokštę su vitražo dizainu, tai galite padaryti šį nagų dailę gana lengvai. Pagrindui galite atlikti šluostymo techniką ir tada ant nagų išspausti stiklo įspūdį. Pabandyk tai!

9. Folijos vitražo nagų dailė:

Folijos vitražo nagų dailė

Paimkite rankas ant nagų dailės folijos ir išbandykite šį dizainą. Uždenkite nagus folija ir po to nubrėžkite ribas juoda juosta. Iš jų galite naudoti mažus folijos gabalėlius ir naudoti juos ant juodo pagrindo. Abu veiks! Atrodo nuostabiai, ar ne?

Ar jums patiko šis straipsnis? Pateikite mums savo atsiliepimą!