Gyvūnų nagų dailė šiais laikais labai populiari. Ypač zebrinius raštus labai lengva padaryti nagų dailėje. Jei nesate nagų dailininkas arba nemėgstate piešti laisvų rankų dizaino, taip pat kelios bet kokios formos ir dydžio juostelės gali sukurti zebro raštus ant nagų.

„Zebra Stripe“ nagų dailės dizainas:

Peržiūrėkite mūsų pasirinktus 9 geriausius zebro nagų dailės modelius. Esame tikri, kad norėtumėte išbandyti keletą iš jų.

1. „Zebra Floral“ prancūzų patarimai:

Zebra Gėlių prancūzų patarimai

Jei jums patinka prancūziški patarimai, tada derinkite juos su gėlių vandens lipdukais ir tam tikromis juostomis, skirtomis zebro modeliui. Šiek tiek pakeiskite įprastus prancūzų patarimus, ar pabandysite?

2. Matinis ir blizgus „Zebra“ nagų dailė:

Tokį nuostabų matinį nagų dailę galite sukurti naudodami juodą matinį laką pagrindiniams dažams arba blizgantį juodą laką naudodami specialų matinį efektą. Palaukite kelias sekundes, kol išdžius ir jūsų pagrindiniai dažai taps matiniai.

Matinis ir blizgus „Zebra“ nagų dailė

Tai neįmanoma naudojant įprastą skaidrų laką. Dabar paimkite striptizo nuėmėją ir juodą įprastą blizgantį nagų laką ir nupieškite zebrų raštus. Štai viskas, jūsų dizainas yra baigtas. Mes nenaudosime viršutinio sluoksnio, nes tai sugadins viso dizaino matinį ir blizgesį. Išbandykite tai.

3. Trijų tonų „Zebra“ dizaino rinkinys štampavimo ir „OPI Glitter Polish“ formatu:

Šis OPI blizgantis lakas gali suteikti jums nuostabų nagų išvaizdą, jei esate blizgučių gerbėjas. Jums reikės 3 spalvų, t. Šis blizgantis lakas (arba galite naudoti birius nagų dailės blizgučius ant skaidraus lako, jei negalite gauti OPI blizgančio lako), šviesiai rausvas lakas centre ir matiniai balti arba beveik balti dažai.

Trijų tonų „Zebra“ dizaino rinkinys štampavimo būdu

Jums taip pat reikės specialaus juodo lako ir štampavimo plokštelių, skirtų zebros dizainui. Atsargiai nepamirškite formos ir užpildykite 3 spalvomis. Užbaikite, uždėdami zebros dizainą tik baltais dažais. Dabar užbaikite dizainą skaidriu viršutiniu sluoksniu.

4. Laisvų rankų „Ombre Zebra“ nagai:

Laisvų rankų Ombre Zebra nagai

Ombre nagai yra gana populiari šių dienų tendencija. Išbandykite „Ombre“ formos nagus, tokius kaip šis, naudodami dvi spalvas ir kempinės gabalėlį. Nubrėžkite keletą zebrų modelių savo juodu striptizu ir užbaikite viršutinį sluoksnį. Išbandykite tai!

5. „Glittery Zebra“ dizainas „Duo Tone“:

Blizgantis „Zebra“ dizainas „Duo Tone“

Sukurkite zebros raštą įstrižai per pusę nagų, naudodami štampavimo rinkinį ir baltus pagrindo dažus. Įsitikinkite, kad antroji pusė yra jūsų pasirinktos spalvos. Čia kita spalva yra rožinė. Kai būsite patenkinti savo dizainu, naudokite blizgantį laką ir galiausiai padenkite visą dizainą skaidraus lako sluoksniu.

6. „Zebra“ nagai su blizgučiais:

„Zebra“ nagai su blizgučiais

Tai paprastas būdas padaryti nagų dailę zebros juodai baltais raštais. Naudokite blizgučius juodos prancūziškos galiuko atribojimui. Kitus nagus laikykite juodai. Tiems, kurie yra dueto tono, įsitikinkite, kad ¾ nagų yra balti ir ¼ juodi. Dabar naudokite specialų juodą laką štampavimo rinkinyje, kuriame yra juodos ir baltos spalvos zebros dizainas, ir štampavimą ant baltų dažų dalies. Po blizgučių uždėkite konstrukciją permatomu viršutiniu sluoksniu.

7. Lengvai atliekami „Zebra Nails“:

Lengva padaryti „Zebra Nails“

Nereikia turėti „China Glaze“ nagų lako, skirto minėtam nagų dailės kūrimui. Pagrindiniams dažams galite naudoti mėlyną spalvą. Dabar naudokite juodą nuėmiklį ir suteikite horizontalias „Y“ formas zebro modeliui. Uždenkite dizainą vienu ar dviem skaidraus viršutinio sluoksnio sluoksniais, kad apsaugotumėte savo dizainą.

8. Neoninio zebro nagai:

„Neon Zebra“ nagai

Neturite laiko ar norite, kad viskas būtų paprasta? Išbandykite šį dizainą. Dažykite nagus neonine geltona spalva ir vieną nagą įprasta karšta rožine spalva. Medžių šakų modeliams arba „Y“ dizainui naudokite nuėmiklį. Jūsų dizainas baigtas! Naudokite viršutinį sluoksnį ir mėgaukitės!

9. Zebra prancūzų nagų dailė:

Zebra prancūzų nagų dailė

Kaip prancūziški nagai? Išbandykite prancūziško zebro nagų dailės dizainą, tokį kaip šis. Galite padaryti įprastą prancūzišką antgalį su šviesiais pagrindiniais dažais ir baltu antgaliu. Dabar naudokite striptizą, kad sukurtumėte zebros modelius. Uždenkite savo dizainą viršutiniu sluoksniu.

Ar jums patiko šis įrašas? Kurį „Zebra“ nagų dailės dizainą išbandysite šiandien?