Nagų dailė visada buvo puiki meno forma visame pasaulyje ir net Indijoje ji yra labai svarbi. Indijoje yra daug menininkų, kurie specializuojasi nagų dailės srityje, ir šie menininkai buvo žinomi visame pasaulyje, kaip sukurti geriausią nagų dailės formą šalyje. Žmonės iš viso pasaulio dabar mėgaujasi šia puikia meno forma ir, kaip ir tatuiruotės, užtruko, bet galų gale ji pradėjo sparčiai didėti. Indijoje yra daugybė puikių nagų dailės parduotuvių, kurios visos yra unikalios ir specializuojasi daugelyje skirtingų meno sričių. šios parduotuvės labai skiriasi viena nuo kitos ir turi daug žinomų menininkų, kurie puikiai dirba. Nagų dailė yra vakarėlis visoms ten esančioms moterims, ir ši forma liudija tai. Žemiau pateikiamos populiariausios Indijos nagų dailės parduotuvės, kad jums būtų lengviau ją rasti

Geriausios nagų dailės parduotuvės Indijoje

Populiarios nagų dailės parduotuvės Indijoje:

Pažvelkime į populiariausias Indijos nagų dailės parduotuves.

„Perfect Ten The Nail Spa“:

Pilnas SPA, skirtas tik jūsų nagams, šiame puikiame Kolkata SPA centre yra daugybė puikių menininkų ir profesionalių darbuotojų, kurie tikrai suteiks jums geriausią pagalbą jūsų nagų srityje. Menas, naudojamas ant nagų, yra gana unikalus, o dizainas – originalus. Mėgaukitės puikia aplinka, kurdami tobulą nagų dailę, kuri puikiai dera su kiekvienu įvykiu.

Galvos posūkiai:

Kita puiki nagų dailės studija Kolkata, šis salonas taip pat specializuojasi daugybėje kitų grožio paslaugų, tokių kaip plaukų stilius, veido procedūros ir kitos kosmetinės priemonės visoms problemoms spręsti. Galvos suktuvai iš tikrųjų yra gerai žinomi visoje šalyje kaip puiki salonų grandinė, suteikianti didžiausią svarbą jūsų grožio poreikiams. Salone dirba daug specializuotas nagų dailininkas, turintis labai specifinių įgūdžių. Menininkas yra greitas ir labai apibrėžtas savo darbu.

„Gurpreet“ nagų SPA Mumbajuje:

„Colaba“ įsikūręs „Mumbai nail spa by Gurpreet“ yra visas SPA, kuris specializuojasi nagų dailėje. tikriausiai vienas iš geriausių nagų kurortų visame Mumbajuje, „Gurpreet“ nagų dailė turi labai specifinių įgūdžių rinkinį, kuris daro tiek šalių nagų dailę, tiek kasdienį nagų dailę, kuri yra ir už prieinamą kainą, ir labai gerai padaryta, ir unikali. Nors menas buvo kilęs iš ilgamečio paveldo, „Gurpreet“ suteikia šiam puikiam meno pavidalui visiškai naują originalumo lygį.

Trenzetteriai:

„Trenzetters“ yra labai gerai žinomas nagų SPA ir salonas, esantis Mumbajuje. Nors salonas siūlo įvairius specializuotus grožio metodus, tokius kaip kirpimas, plaukų dažymas, lyginimas ir veido procedūros, ir daug daugiau, jis labiau nei bet kuris kitas procesas specializuojasi nagų dailėje. Nagų dailė yra labai unikalus procesas, kuris yra puikus priedas tiek oficialiems, tiek socialiniams renginiams, o „Trenzetters“ yra nuostabus šio fakto liudijimas.

Kojų nagų dailė

„Mojjo“ tatuiruočių studija:

Tatuiruočių studija taip pat yra nuostabus kūno meno formos liudijimas, taip pat nagų dailė taip pat šviečia šiai puikiajai nagų dailės formai, o „Mojjo“ tatuiruočių studija Ahmadabade gali pasigirti turinti abi šias puikias meno formas. „Mojjo“ tatuiruočių studijoje dirba dviejų srautų specialistai, vienas iš jų apima nuolatines ir laikinas tatuiruotes, o kitas – visas formų ir formalių nagų dailės formas. Menininkai yra legendiniai ir didžiuojasi savo darbais.

„Zion“ SPA ir salonas „Ambawadi“:

„Zion“ SPA ir salonas vėl yra labai gerai žinomas SPA ir salonas, kuriame yra įvairių profesionalių rankų, kad galėtų patenkinti visus jūsų grožio poreikius. Čia naudojami produktai yra naujausi, o vieta apskritai yra naujausia. SPA gali pasigirti gebėjimu pateikti labai dailius kai kurių išskirtinių menininkų nagų dailės dizainus.

Stilius ir minkštumas:

Stilius ir minkštumas yra labai įgudęs ir profesionalus salonas, kuris sunkiai dirba, kad patenkintų visus savo klientų grožio poreikius. „Style and soft“ turi labai specifinius profesionalus, kurie puikiai išmano daugybę į šią vietą atvykstančių klientų stiliaus poreikių. Stilius ir minkštumas taip pat specializuojasi puikioje nagų dailėje ir turi profesionalių menininkų, kurie puikiai dera su šia meno forma.

„Glisten Spa Unisex“ sedanas „Guwahati“:

„Glisten“ SPA yra labai gerai žinomas gvahati salonas, kuris specializuojasi daugelyje vyrų ir moterų kosmetinių problemų. Jūs esate tikri, kad gausite geriausią pagalbą, susijusią su plaukais, nagais, veidu ir daugeliu kitų dalykų. „Glisten“ SPA yra labai gerai žinomas šiaurės Indijos salonas, kuris išpopuliarėjo dėl savo sugebėjimo pateikti ir sukurti puikų nagų dailę tiek oficialioms, tiek neoficialioms progoms..

Akių gaudyklės:

Akių gaudytojai yra Siliguri šiaurinėje Indijoje ir yra stulbinantis nagų dailės augimo šalyje liudijimas. Daugėjant žmonių, kuriems keliami nagų dailės reikalavimai tiek oficialiuose, tiek neoficialiuose renginiuose, profesionalai iš visų šalies kampelių dabar mokosi šio meno, kad būtų galima lengvai patenkinti klientų lūkesčius.

„Mayur“ plaukų ir grožio salonas:

„Mayur“ plaukų ir grožio salonas Udaipure yra absoliutus grožis, kai kalbama apie puikius grožio salonus Indijoje, ir įdomiausias faktas, kad tai tikriausiai yra geriausias Radžastano salonas, kuriame yra tobulos ir neįtikėtinos nagų dailės nuostatos. Mero kirpykla ir grožio salonas yra labai įgudęs salonas, mėgstantis savo darbą ir turintis visas naujausias nuostatas.

Magiškos žirklės plaukų SPA:

Debari mieste yra labai sparčiai augantis plaukų SPA, kuris taip pat specializuojasi naujausių nagų dailės srityse, naudojant puikų dizainą tiek oficialiems, tiek neoficialiems renginiams..

„Tatva“ elementų salonas ir SPA:

Dar viena puiki nagų dailės studija Indijoje, „Tatva“ elementų salone ir SPA centre yra naujausia įranga, skirta visiems jūsų kosmetikos poreikiams, išskyrus nagų dailę..

Shreya grožio salonas, Margao:

Kita puiki nagų dailės studija „Goa the Shreya“ grožio salone yra absoliuti kosmetinė priemonė su naujausiais produktais ir įranga, kuri puikiai tinka visiems jūsų grožio reikalavimams.