Naktiniai drabužiai nėra tai, ką galima dėvėti bet ką ir eiti miegoti. Atpalaiduojantis naktinių drabužių dalykas yra tai, ko tikrai norėtų kiekvienas. Po varginančios dienos reikia pakeisti prakaituotus drabužius ir aptemptus drabužius. Naktinis gali suteikti jums geriausią jausmą po dienos treniruotės.

Kai kurie žmonės taip pat mėgsta savaitgaliais pasipuošti naktiniais drabužiais, kurie tinka net ir darbo metu. Ypač moterų naktiniai drabužiai yra sukurti įvairiais modeliais. Nesvarbu, ar tai tiesiog užmigti, ar giliai skaityti knygas naktį. Filmai su savo partneriu ar tiesiog atvėsimas su draugais, naktiniai drabužiai yra kelių dizainų, tinkančių skirtingoms situacijoms. Trumpi naktiniai drabužiai gali būti elegantiški ir skirti moterims, kurios turi drąsų antikvarinį daiktą ir yra įsitikinę, kad parodo jos formos kojas.

Moteriški trumpi naktiniai

Moteriški trumpi naktinukai visiems sezonams:

Čia siūlome keletą naujausių trumpų naktinių suknelių moterims Indijoje kartu su vaizdais.

1. Medvilnė trumpas naktinis baltas:

Trumpas medvilninis naktinis

Medvilnė laikoma geriausiu audiniu, dažniausiai dėvimu vasarą. Baltas trumpas naktinis gali būti nuostabus vasaros naktį, todėl po sunkios darbo dienos jaučiatės vėsiai ir atsipalaidavę. Naktinis raštuotas be rankovių gali atrodyti paprastai, bet geriausiai atsipalaiduoti.

2. Trumpa trikotažinė naktinė suknelė:

Trumpi trikotažiniai naktiniai drabužiai

Trumpi naktiniai drabužiai taip pat yra vienas iš geriausių naktinių drabužių tarp daugelio moterų. Minkšta medžiaga ir tamprus audinys leidžia jaustis nuostabiai. Juodai baltai išspausdintas trikotažas trumpoms naktinėms moterims gali būti nakties pasirinkimas su draugais.

3. Trumpa naktinė spagečių suknelė:

Trumpi naktiniai spagečiai

Trumpas naktinis naktis moterims daugeliu atžvilgių gali būti nesuderinamas. Spageti dirželis dirbtinis šriftas naktinis gali būti prabangus laikas moterims naktį. Lygus šilko prisilietimas leidžia mergaitėms jaustis ypatingai jos odai. Šviesiai rožinis šilkas trumpas naktinis yra būtinas šį vakarą.

4. „Pink Silk Nighty“ trumpai:

Trumpas šilkinis naktinis

Šilkas yra audinys, kuris geriausiai tinka mergaitėms. Protingas šilko dėvėjimo jausmas leidžia jaustis brangiam. Šilko trumpo nakties moterys gali ne tik jaustis savo mėgstamiausiomis, bet ir pritraukti priešybes, kad pajustų prisilietimą.

5. Prabangus trumpas šilko naktinis:

Prabangus trumpas šilko naktinis

Moterys, turinčios drąsų pasirinkimą, gali dėvėti prabangius naktinius marškinius, sukurtus specialiai meilės naktims. Juodas trumpas naktinis su panašiu juodu chalatu atrodo dinamiškai ant kūno. Moterys gali lengvai užfiksuoti partnerių patrauklumą vienu metu per trumpą juodą naktį.

6. Trumpas „Kaftan Nighty“ moterims:

Trumpas naktinis Kaftano drabužis

Kaftan trumpi naktiniai naktiniai yra mėgstami daugelio moterų. Laisvo stiliaus stilius leidžia jaustis patogiai naktį. Minkštos rankovės nuo pečių leidžia jaustis atvirai ant rankovės dalies. Lygi šilkinė trumpa naktinė suknelė gali būti išskirtinė su kaftano dizainu.

7. Vintage trumpi dvigubo sluoksnio naktiniai kostiumai:

Vintažinis trumpas dvigubo sluoksnio naktinis kostiumas

Ankstesni trumpų naktinių moterų dizainai taip pat buvo unikalūs. Dviejų sluoksnių trumpas naktinis dizainas gali būti vintažinio stiliaus naktinis kostiumas moterims, turinčioms kūdikio lėlės pasirinkimą. Šviesiai raudonas trumpas nailoninis naktinis gali būti vienas iš tokių dizainų.

8. „Nylon Nighty“ trumpos plazdančios rankovės:

Trumpos plazdančios rankovės, nailoninės naktinės

Plaukiantis poveikis naktį tikrai yra geresnis būdas suvilioti savo partnerį neklaužada, esant dviem naktį. Plaukiojančios rankovės nailoninės trumpos naktinės moterims gali suteikti jums linksmybių nakties metu.

9. Dizaineris „Elegant Short Nighty“:

Elegantiškas trumpas naktinis

Elegantiško dizaino seksualus nailono tinklelis juodas naktinis gali būti vienas geriausių pasirinkimų moteriai romantiškai praleisti naktį. Labai trumpas naktinis naktis gali būti geriausias pasirinkimas patekti į romantišką akimirką per kelias sekundes.

10. „Designer Short Full Net Nighty“:

Dizaineris „Short Full Net Nighty“

Neto trumpi naktiniai yra pirmieji naktiniai naktiniai, kurie geriausiai tinka poroms, neseniai susituokusioms ir išvykusioms į medaus mėnesį. Moterys gali pasirinkti skirtingus naktinius drabužius kiekvienai medaus mėnulio dienai. Pilnas tinklelis moterims gali suvilios jūsų partnerį į audinę.

11. Trumpas ištempiamas naktinis:

Trumpas tamprus naktinis

Įtempiami naktiniai gali būti geresnis pasirinkimas bet kokio dydžio moterims. Norėdamos geriau atrodyti naktį, moterys gali rinktis tamprius naktinius, kad ji jaustųsi graži vienatvėje. Trumpas naktinis moterims iš tamprios medžiagos gali suteikti jums tobulos formos kūną.

12. Trumpa dviejų dalių naktinė likra:

Trumpa dviejų dalių naktinė likra

Moterims be šilko, satino ir nailono sklandžiai liesti liemenėlės. „Lycra“ taip pat yra gerai žinomas minkštas audinys, kuriuo dažniausiai žavisi moterys dėvėdamos naktinius drabužius. Minkštas tinklas „Lycra“ dvigubas trumpas naktinis marškinėlis moterims gali būti patrauklus ir patogus.

13. Trumpas spausdintas naktinis:

Trumpas spausdintas naktinis

Gyvūnų atspaudai yra labai daug pasirinkimo tarp daugelio jaunų merginų. Žudanti išvaizda yra drąsi ir patraukli, kai trumpos nakties moterys atrodo dūminiai seksualiai. Trumpas naktinis vaizdas pirmiausia daro patrauklų poveikį ten, kur labiau pabrėžiamas gyvūnų atspaudas.

14. Trumpi marškinėliai ir trumpas naktinis kostiumas:

Trumpi marškinėliai ir trumpas naktinis kostiumas

Trumpi marškinėliai ir šortai taip pat yra labai žinomi trumpi naktiniai dizainai tarp jaunų merginų. Šortų ir marškinėlių dizainas be kritimo leidžia jaustis glostančiai geriausiai. Vienaragio rašto trumpos kelnės ir marškinėliai gali būti geriausias pasirinkimas pakabinti su draugais net ir dėvint naktį.

15. Labai trumpas naktinis kostiumas mergaitėms:

Labai trumpas naktinis kostiumas

Pirmą naktį modeliai ir moterys gali dėvėti labai trumpus naktinius dizainus, kurie gali sukelti viliojantį jausmą jos partneriui. Drąsios ir gražios moterys, pasitikinčios savo kūnu, neabejotinai gali dėvėti labai trumpus naktinius, kurie gali būti net skaidrūs arba bikinio stiliaus.

Taigi naktinis trumpo dizaino dizainas gali ne tik pritraukti savo partnerį, bet ir padaryti ją seksualią ir gražią. Kodėl moterys nesijaučia ypatingos ir brangios, tik pasirinkusios drąsų dizainą? Naktinis drabužis yra asmeninio pasirinkimo dalykas ir nebūtinas, kad būtų tobulas ir civilizuotas, nes jis nėra dėvimas viešose vietose. Tai tema tiek moterims, tiek vyrams. Poros pirmą naktį kartu gali skirti laiko seksualiam dizainerio apatiniam trikotažui.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.