naminiai naktiniai kremai

1. Naminis naktinis kremas žiemai:

Namų kremai nakčiai 1

Kadangi produktas yra paruoštas namuose, visi ingredientai bus prieinami namuose ar netoliese esančiose parduotuvėse ar turguje. Žiemą oda tampa sausa ir dėl stipraus šalčio gali lengvai sudužti. Taigi, norint išvengti šios problemos, reikia migdolų aliejaus, kokosų aliejaus, rožių vandens ir glicerino. Paimkite nerūdijančio plieno keptuvę, kuri yra dvigubas katilas, ir įpilkite migdolų aliejaus į katilą. Į jį įpilkite šiek tiek kokosų aliejaus. Sumaišius aliejų, į jį įpilkite rožių vandens. Po kurio laiko įpilkite glicerino ir filtruokite mišinį. Dabar kremas yra paruoštas ir laikomas jį naudoti skirtame inde.

2. Žalios/baltos arbatos naktinis kremas:

Namų kremai nakčiai 2

Žalios ir baltos spalvos gausu antioksidantų, kurie yra prieš laisvuosius radikalus, susidariusius dėl UV spindulių. Jie kovoja su odos vėžiu, blokuodami kenksmingus fermentus, sukeliančius vėžį. Tai padeda odos ląstelėms atsinaujinti ir padeda gydyti psoriazę ir rožinę.

3. Kakavos sviesto raukšlių kremas:

Namų kremai nakčiai 3

Kakavos sviestas tinka sausai ir nuobodžiai odai. Be raukšlių ir švelnios odos galima gauti naudojant kakavos sviesto raukšlių kremą. Kadangi jo sudėtyje yra kokosų aliejaus, pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus ir kakavos sviesto, tai galima sakyti kaip grynas natūralus produktas be jokio šalutinio poveikio. Naudojant šį kremą prarandamas odos senėjimas. Oda atrodo sveikesnė ir švelnesnė.

4. Atgaivinantis naktinis obuolių kremas:

Namų kremai nakčiai 4

Tai padeda išlaikyti odą jaunesnę, kuri bus minkšta ir lygi. Jis netgi atrodo ryškesnis, nes suteikia maitinimo. Jis paruošiamas sumaišius obuolio gabalėlius su tam tikru kiekiu alyvuogių aliejaus į lygią pastą. Kadangi jame yra rožių vandens, jis lygina odą.

5. Alyvuogių aliejaus naktinis kremas:

Namų kremai nakčiai 5

Alyvuogių aliejus turi daug naudos. Kepimui naudojamas alyvuogių aliejus. Jis naudojamas medicininiais tikslais ir gaminant daugybę produktų, netgi plaukų aliejuose. Kaip alyvuogių aliejus naudojamas įvairiems tikslams, jis taip pat naudojamas odai. Tai padeda pagerinti odos tonusą ir mažina pigmentaciją. Jis veikia kaip natūralus odos drėkiklis. Tai lėtina senėjimo poveikį dėl antioksidantų ir riebalų.

6. Žaliosios arbatos naktinis kremas:

Namų kremai nakčiai 6

Kadangi žaliojoje arbatoje yra antioksidantų, ji gydo odą nuo laisvųjų radikalų daromos žalos. Šie antioksidantai apsaugo nuo ankstyvo senėjimo, todėl oda tampa elastinga ir švelni. Ypatingas žaliosios arbatos bruožas yra tai, kad ji kovoja su spuogais, psoriaze ir odos vėžiu.

7: Aloe Vera naminis kremas:

Namų kremai nakčiai 7

Aloe Vera yra viena iš natūralių medžiagų, kurias gamta dovanoja. Aloe Vera augalą galima pamatyti daugelyje vietų ir ypač namuose. Jį galima lengvai pasigaminti namuose. Iš augalo ištraukite sultingą dalį ir įpilkite šiek tiek levandų aliejaus. Ir tepkite per naktį prieš miegą. Aloe Vera gaivina odą. Atsiranda švytėjimas, ląstelės atsinaujina, o oda maitina. Pakartotinis šio aliejaus naudojimas taip pat duos geriausių rezultatų.

8. Glicerino kremas:

Namų kremai nakčiai 8

Šis kremas paprastai puikiai veikia žiemą. Kadangi glicerinas padės atkurti odos drėgmę. Kokosų aliejus papildys odą priešgrybelinėmis savybėmis. Čia naudojami ingredientai yra migdolų aliejus, glicerinas, rožių vanduo ir kokosų aliejus. Migdolų aliejus ir rožių vanduo suteiks šviežios išvaizdos negyvai ir suglebusiai odai. Dėl didelio šalčio glicerinas bus naudingesnis žiemą. Tačiau daugelis žmonių nežino šios informacijos.

9. Ciberžolė senoms odos ligoms gydyti:

Namų kremai nakčiai 9

Dažniausiai naudojami ingredientai yra migdolai, jogurtas, ciberžolės milteliai, sandalmedžio milteliai, citrinų sultys ir šafrano sruogos. Visi šie produktai yra prieinami natūraliai, todėl nebus jokio šalutinio poveikio. Tai suteikia odai švytėjimo, o raukšlės nebus matomos, o kvapas taip pat bus geras,