Ar žinote naktinio kremo naudą? Daugelis moterų naudoja tą patį drėkinamąjį kremą visą dieną ir naktį, taigi ar tikrai mums reikia dviejų skirtingų produktų? Nesvarbu, ar pasirinksite tepti naktinį kremą, ar ne, tai yra individualus pasirinkimas. Svarbiausias dalykas jūsų odai yra miegas. Esant sąlygai, jūs nepakankamai miegate, tačiau prabangiausias kremas ant jūsų odos išeikvos.

Naktinio kremo privalumai

Jūsų oda kasdien turi susidaryti dėl didelio streso ir taršos. Dėl to jūsų oda linkusi prarasti elastingumą ir stangrumą. Manoma, kad miegant jūsų oda sugeria visas reikalingas maistines medžiagas, todėl miegodami pageidautina naudoti naktinį kremą. Tai padeda išvalyti ir papildyti jūsų odą.

Įvairūs naktinio kremo privalumai:

Čia yra 9 geriausi naktinio kremo privalumai.

1. Gili drėgmė:

Be to, tai gali būti vadinama itin drėkinančia, be dugno maitinančia ir gydomąja. Šios prekės dažnai naudoja tik didesnį minkštiklių kiekį, todėl jos yra ypač drėkinančios nei jų dienos papildas. Jūsų oda nuolat atsinaujina; todėl jei esate patenkintas drėgmės kiekiu, kurį gaunate iš kasdienio drėkinamojo kremo, greičiausiai nenorite atskiro naktinio kremo. Kita vertus, jei namuose pastebėsite, kad jūsų oda sausesnė, naktį galite naudoti sunkesnį kremą (kitaip praleiskite drėkintuve!)

2. Odos gydymas:

Daugelyje naktinių kremų yra junginių, kurie atkuria odos išvaizdą, pavyzdžiui, peptidai, kurie pagerina kolageno gamybą, todėl oda tampa stangresnė. Daugelyje yra antioksidantų, pavyzdžiui, vitamino E ir kofermento Q, kurie panaikina saulės žalą ir stabdo naujų raukšlių susidarymą.

3. Puikiai tinka riebiai odai:

Pasirinkite kremą, atitinkantį jūsų odos tipą. Riebiai odai reikia mažiau drėkinimo. Jūsų senstanti oda gali nebebūti sena. Tai padeda odai atkurti jos lankstumą.

4. Anti-senėjimas:

Šiuose naktiniuose kremuose gali būti glikolio rūgšties, retinolio ir salicilo rūgšties, kurie padeda padidinti odos apykaitą, taip sumažindami raukšles ir smulkias raukšleles. Nepageidautina naudoti šių ingredientų produktus visą dieną, nes jie padidina odos jautrumą. Taigi naktinis kremas veikia be apsaugos nuo saulės, kitaip UV spindulių, kišimosi. Neabejotinai naktį naudojate dieninį kremą; Jūsų odai nebus suteiktas visas anti-senėjimo ingredientas.

5. Tikslinės konkrečios problemos:

Yra naktinių kremų nuo spuogų, puikių linijų ir raukšlių, taip pat šiurkščiai odai. Pasirinkite kremą, kuris padės išspręsti jūsų problemas.

6. Apsaugo nuo raukšlių:

Tai ramina jūsų veidą. Kremas taip pat padeda pagerinti kraujotaką. Raukšlės ir kitos veido linijos sutirštėja. Pagrindinis naktinio kremo vaidmuo yra tai, kad jis neleidžia jūsų odai suglebti.

7. Suteikia tolygų veido spalvą:

Be to, tai užtikrina, kad jūsų oda būtų lygi ir kartu būtų geresnės tekstūros. Naktinis kremas padidina kolageno kiekį odoje.

8. Valo odą:

Šie naktiniai kremai pašalina nešvarumus nuo veido, atkuria veido ląsteles ir neleidžia pažeisti audinių. Todėl naktinis kremas ant veido ne tik palaiko jūsų odą, bet ir palengvina pažeistų ląstelių taisymą.

9. Remontas:

Membrana atlieka membranos remonto ir regeneracijos apimtį. Naktiniai kremai yra turtingesni ir storesni, be to, jie turi lėtai įsigeriančius drėkintuvus, kurie, kaip apskaičiuota, lėtai praeina per odą virš nakties. Jei visą dieną naudosite naktinį kremą, jūsų oda taps riebesnė ir neapsiribosite saule. Tai labai geras naktinio kremo privalumas.