Vaikai nuo peršalimo: Vaikai kasdien susiduria su įvairiomis bakterijomis ir yra linkę susirgti dėl savo imuniteto. Iš visų ligų gripas, kuris kitaip vadinamas peršalimu, yra akivaizdžiausia jaunesnių nei 10 metų vaikų sveikatos liga.

Ar tai būtų draugas, kuris ką tik čiaudėjo į orą, ar koks nors šaltas gėrimas, kuris jį sukelia, vaikų, ypač kūdikių, peršalimas yra neišvengiamas. Dauguma tėvų greitai pasirenka nereceptinius vaistus nuo peršalimo ir duoda savo vaikams, kad išvengtų tolesnio sunkumo. Nors tai nėra ginčytina, yra daugybė namų vaistų nuo peršalimo vaikams, kurie dažnai nepastebimi. Čia mes surinkome vaikų peršalimo simptomus, vaikų peršalimo priežastis ir veiksmingas namų gynimo priemones, kurios gali padėti greitai atsikratyti vaikų peršalimo. Taigi, pradėkime!

Pagalbos namų gynimo priemonės vaikams nuo šalčio

Vaikų peršalimo priežastys ir simptomai:

Peršalimas ar gripas, kaip tai vadinama medicinoje, yra užkrečiama liga. Jis plinta iš vieno žmogaus į kitą oru ar prisilietimu. Štai vaikų peršalimo simptomai.

 1. Kūdikiams ar jaunesniems nei 10 metų vaikams peršalimas paprastai prasideda bėgant nosimi arba čiaudint. Bėganti nosis atsiranda dėl per didelio gleivių išsiskyrimo. Čiaudulys atsiranda kaip organizmo gynybos mechanizmas bakterijoms išstumti.
 2. Nors dauguma vaikų peršalimą ir kosulį patiria kartu, kai kurie tik stipriai peršąla.
 3. Kai kuriems vaikams stiprus peršalimas gali sukelti gerklės skausmą, kai pastebimas balso pasikeitimas. Nosis tampa užgulta arba per daug tekėjusi, todėl kvėpuoti tampa nepatogu.
 4. Kartais stiprus peršalimas taip pat gali sukelti karščiavimą, kuris taip pat gali sukelti galvos skausmą
 5. Kai kuriais vaikų peršalimo atvejais apetitas gali sumažėti ir vaikas gali jaustis labai pavargęs.
 6. Kartais šaltis sukelia ausų skausmą, nes visi pojūčiai yra tarpusavyje susiję.
 7. Jei peršalimą sukelia bakterijos, simptomai yra sunkūs. Tačiau jei jis atsirado dėl alergijos, simptomai išnyksta per trumpą laiką.
 8. Kiekvienas vaikas yra unikalus ir peršalimą kaip ligą gali patirti skirtingai.

Vaikų šalčio prevencija:

Švelniai tariant, dauguma žmonių sako, kad peršalimas yra tai, kas per savaitę išnyksta vartojant vaistus, o be vaistų reikia 7 dienų. Anekdotai, kad yra tam tikrų vaikų peršalimo prevencijos būdų, ir mes juos visus sujungėme, kad galėtumėte greitai pasirinkti ir naudoti.

 • Užkirsti kelią peršalimui nėra lengva, tačiau tai nėra sunku. Išmokykite vaiką čiaudint užsidengti nosį.
 • Leiskite savo vaikui valgyti vitamino C turtingą maistą, kuris apsaugo nuo peršalimo.
 • Venkite glostyti savo vaiką, kai jaučiatės blogai, ir įsitikinkite, kad neleidžiate kam nors peršalimo apkabinti jūsų vaiko.
 • Išmokykite savo vaiką švaros svarbos. Rankų plovimas, nosies uždengimas, kai yra dulkių ar dūmų, ir geriamasis daug vandens gali padėti išvengti peršalimo.

Nesvarbu, kiek jūs darote, kad jūsų vaikas neperšaltų, kartais tai tiesiog atsitinka. Taigi, nesijaudinkite, čia yra keletas patarimų, ką duoti vaikams nuo peršalimo ir kaip atsikratyti peršalimo vaikams natūraliais būdais

Geriausios ir veiksmingiausios vaistų nuo peršalimo vaikams priemonės:

Jei manote, kad peršalimą galima gydyti tik alopatiniais vaistais, klystate! Čia yra keturios efektyviausios vaikų peršalimo priemonės namuose:

1. GARAS:

Seniausia namų priemonė nuo peršalimo, ypač vaikų peršalimo, buvo garai! Taip! „Steam“ padeda atblokuoti šnerves ir padeda deguoniui greičiau patekti į plaučius, taip pašalinant visas gleives, trukdančias oro srautui.

Steam priemonė nuo peršalimo vaikams

Procesas:

 • Paimkite vidutinio dydžio indą, kuris yra draugiškas karščiui.
 • Į jį įpilkite daug vandens ir leiskite užvirti.
 • Dabar išjunkite ugnį ir atsargiai perpilkite vandenį į kitą dubenį.
 • Jei norite, į karštą vandenį galite įpilti grynų ciberžolės miltelių.
 • Leiskite vaikui patogiai atsisėsti ir rankšluosčiu prisidengti taip, kad veidas tinkamai garuotų.
 • Leiskite vaikui įkvėpti garų, sklindančių iš virinto vandens.
 • Jei tai skamba kaip didelis darbas, galite nusipirkti mažą garintuvą iš rinkos. Įpilkite šiek tiek vandens iki nurodytos žymos ir įjunkite. Tiesiog leiskite vaikui kvėpuoti garais.

Abiem būdais visada siūloma, kad vyresnio amžiaus žmonės saugiai valdytų garų procesą.

Bet koks galimas šalutinis poveikis:

Steam neturi jokio šalutinio poveikio. Tačiau kai indas ar elektrinis garintuvas yra per arti vaiko kūno, jie gali nudeginti, nes karštis yra didesnis. Taigi būkite atsargūs ir atstumkite vaiką duodami garų.

2. MEDUS:

Medus yra natūraliausias ingredientas, kuris ypač veiksmingai gydo vaikų peršalimą ir kosulį. Jis naudojamas kaip nuostabi namų priemonė vaikų kvėpavimo takų infekcijoms gydyti. Medų galima duoti kaip vieną mažą šaukštą arba pridėti prie kitų ingredientų, kad jis būtų veiksminga priemonė. Paprastai vaikams nuo šalčio padeda medus, pridėtas prie drungno vandens. Kadangi šaltis sukelia dehidrataciją, duodant medaus akimirksniu padidėja energija. Medus yra naudingas virškinimui ir sukelia alkį, nes dažniausiai alkis mažėja, kai vaikai peršąla.

Medus vaistas nuo peršalimo vaikams

Procesas:

 • Paimkite vidutinio dydžio indą, kuris yra draugiškas karščiui.
 • Į jį įpilkite daug vandens ir leiskite pašildyti, kol jis bus gana šiltas.
 • Dabar išgerkite stiklinę šilto vandens, įpilkite šaukštą medaus ir duokite vaikui du kartus per dieną..

Bet koks galimas šalutinis poveikis:

 • Naudojant medų nuo peršalimo vaikams šalutinio poveikio nėra. Tačiau kūdikiams ir vaikams iki 12 mėnesių šis procesas nerekomenduojamas, nes medus gali sukelti botulizmą vaikams, o tai iš tikrųjų yra su skrandžiu susijusi problema.

3. TURMERIKA:

Aprašymas: Ciberžolė, natūralus antiseptikas, naudojamas greitai išgydyti pjūvius, taip pat yra nuostabus ingredientas vaikų peršalimui gydyti. Dėl savo antiseptinių savybių jis veiksmingai kovoja su infekcijomis, ypač vaikų peršalimu ir kosuliu. Ciberžolės vandens garai ir ciberžolės pienas yra dvi geriausios vaikų kovos su peršalimu priemonės.

Ciberžolė nuo šalčio vaikams

Procesas:

 • Užvirkite pieną ir leiskite jam atvėsti iki drungnos temperatūros.
 • Paimkite stiklinę drungno pieno ir pusę šaukšto ciberžolės. Gerai išmaišykite ir leiskite vaikui jį gerti kiekvieną vakarą. Tai padeda kovoti su peršalimo sukeltomis bakterijomis ir suteikia gerą palengvėjimą.
 • Jūs galite duoti vaikui ciberžolės vandens garo. Kaip minėta aukščiau skiltyje „Garas“, atlikite tą patį procesą ir į virintą vandenį įpilkite pusę šaukštelio ciberžolės ir leiskite vaikui kvėpuoti ciberžolės vandens garais.

Bet koks galimas šalutinis poveikis:

 • Nors ciberžolė yra natūralus ingredientas, kartais kai kuriems vaikams ji gali nudeginti širdį, kai į ją įpilama didesnio kiekio pieno.
 • Taip pat įsitikinkite, kad naudojate gryną ciberžolės formą, nes daugumoje šių dienų rinkoje parduodamų ciberžolės pakelių yra chemikalų.

4. Sriuba:

Kai vaikai peršąla ir kosėja, sumažėja apetitas, todėl jie jaučiasi silpni. Sriubos yra geriausias būdas padėti vaikams jaustis geriau, kai jiems šalta. Sriubos taip pat yra daug maistinių medžiagų ir suteikia organizmui reikalingą maistą. Be to, esant vandens kiekiui, jie padeda valdyti dehidrataciją, kurią sukelia šaltis.

Vaikų sriuba nuo peršalimo

Procesas:

 • Paimkite daržovių arba vištienos mišinį ir virkite juos dideliu kiekiu vandens.
 • Įpilkite druskos, pipirų miltelių, šiek tiek kukurūzų miltelių ir leiskite užvirti.
 • Mišinį nukoškite ir papuoškite šiek tiek kalendros ir patiekite karštą.

Bet koks galimas šalutinis poveikis:

Sriubos paprastai neturi jokio šalutinio poveikio, nebent jūsų vaikas yra alergiškas kokiai nors daržovei.

Jei jūsų vaikas yra alergiškas bet kuriai daržovei, venkite jo dėti į sriubą.

Greiti pasirinkimai: kaip gydyti vaikus nuo šalčio kitais būdais?

 • Poilsis yra raktas, padedantis jūsų vaikui kovoti su šalčiu ir neramumu. Šaltis ir karščiavimas paprastai eina koja kojon ir paprastai sukelia vaiko mieguistumą ir ligą. Daug poilsio leidžia vaiko imuninei sistemai efektyviai kovoti su peršalimą sukeliančiomis bakterijomis. Kol vaikas ilsisi, baltieji kraujo kūneliai, pasklidę po visą kūną, naikina bet kokias ligas, sukeliančias mikrobus.
 • Peršalimas taip pat gali sukelti krūtinės užgulimą, kuris gali sukelti kosulį. Drėgno garo oro įkvėpimas yra geriausias būdas ištirpinti gleives krūtinėje ir taip leisti jūsų vaikui laisvai kvėpuoti. Paimkite dubenį ir užvirkite šiek tiek vandens, tada uždėkite rankšluostį aplink vaiko galvą ir leiskite jam giliai įkvėpti ir iškvėpti, taip įkvėpdami vandens garus.
 • Pasirūpinkite, kad jūsų vaikas per dieną turėtų daug vandens, nes kova su organizmo mikrobų sunaikinimu gali palikti vaiką stipriai pavargusį ir drėkinamą. Vanduo padės sumažinti karščiavimą ir suvaldys šaltį. Vanduo yra bendras detoksikatorius, kuris natūraliai valo organizmą ir leidžia pašalinti nepageidaujamus mikrobus per šlapimo takus.
 • Sūrus vanduo gali padėti jūsų vaikui atsikratyti gerklės skausmo, kuris dažnai būna peršalimo metu. Priežastis ta, kad peršalimas sukelia kosulį, o nuolatinis kosulys tikrai sukels gerklės skausmą. Todėl į stiklinę šilto Luko vandens pabarstykite nedidelį kiekį druskos ir paprašykite savo vaiko skalauti. Tai nuramins skaudamą vaikų gerklės vietą.
 • Kartu su vandeniu vaikui galima duoti papildomų skysčių, tokių kaip sultys, kad būtų dar labiau sustiprinta imuninė sistema, ir laikui bėgant vaikas pradės jaustis geriau.
 • Dėl šalčio kai kuriuos vaikus dažnai pykina, todėl galvos atlošimas yra geras būdas pašalinti pykinimą. Tai atlikus kartu su aukščiau išvardytais metodais, jūsų vaikas per kelias dienas padės atsikratyti šalčio.
 • Kita priemonė, kaip išlyginti užkimštą krūtinę, yra garų įtrynimas. Šildykite audinį verdančio vandens garuose ir gausiai tepkite ant perpildytų vietų. Užbaigus gleives kosulys yra natūralus.
 • Vaikų šalčio galima išvengti duodant jiems kiekvieną vakarą prieš miegą šiltą pieną su trupučiu ciberžolės.
 • Virintas ir atvėsintas vanduo visada yra geresnis, nes jis naikina bet kokį galimą bakterijų buvimą.
 • Išmokykite savo vaiką laikytis švaros etiketo, pavyzdžiui, servetėlės ​​naudojimas valant nosį, rankų plovimas po čiaudulio ar kosulio, nosies uždengimas čiaudint ir kai yra dulkių.
 • Nevartokite per šaltų daiktų
 • Dažnai valgydami baziliko (Tulasi) lapus natūraliai priežiūrai

Vaikams peršalimas gali pablogėti praėjus kelioms dienoms, todėl, kai pamatysite pirmąjį simptomą, naudokite namų gynimo priemones, kad išvengtumėte antibiotikų vartojimo, kai jis pablogės. Jei jums pasirodė šis straipsnis naudingas, pakomentuokite savo mintis žemiau.