Depresija yra kraštutinė liūdesio forma, kuri žmogų ištinka dėl tam tikrų vyraujančių priežasčių ir problemų gyvenime. Depresija gali turėti žalingų padarinių, jei ji nebus sustabdyta ar išgydyta reikiamu momentu. Jis patenka į smegenis ir, kadangi smegenys valdo kūną, gali įtikinti jus padaryti tai, kas gali kelti pavojų gyvybei. Sužinokite apie depresiją, ją ištirkite ir išspręskite. Sunkiais depresijos atvejais žmonės taip pat dažniausiai buvo linkę į savižudybę. Tačiau sergant depresija dauguma žmonių turi tinkamai konsultuotis, kad gautų geriausius rezultatus. Depresija yra visiškai psichologinė problema ir neturi jokios įtakos fizinei sveikatai tol, kol situacija išliks ilgai.

Namų gynimo priemonės depresijai gydyti

Kaip gera žinia, visi jūs, žmonės, turėtumėte žinoti, kad yra įvairių saugių ir natūralių namų gynimo priemonių, kurios gali būti naudojamos greičiau depresijai gydyti. Jie negali visiškai išgydyti, bet tikrai padės jums gydytis. Žemiau esančiame vadove patikrinkite populiariausias natūralias depresijos gydymo priemones namuose ir pasirinkite, kad gautumėte geriausius rezultatus:

Turinys

 • Depresijos priežastys
 • Depresijos simptomai
 • Depresijos prevencija
 • Paprasti namų gynimo būdai depresijai gydyti
 • Dažnai užduodami klausimai

Depresijos priežastys:

Ar kada susimąstėte, kodėl sergate depresija? Atsitiktinis nepažįstamo žmogaus ar net jūsų vaiko atsisakymas komentuoti gali sukelti depresiją. Tačiau yra daug rimtesnių šios problemos priežasčių, išvardytų žemiau:

 • Šeimos depresijos istorija.
 • Nelaimė namuose.
 • Nerimo problemos.
 • Hormoniniai pokyčiai.
 • Fizinė prievarta.
 • Mylimo žmogaus mirtis.
 • Financinė krizė.
 • Darbas nerimauja.
 • Vienatvė.
 • Tam tikri vaistai.

Depresijos simptomai:

Dabar, kai pamatėte priežastis, sužinokite, koks jausmas būti depresijai:

 • Nepilnavertiškumo jausmas.
 • Nusivylimas.
 • Miego sutrikimai.
 • Nuovargis.
 • Piktnaudžiavimas savimi.
 • Bandymai nusižudyti.
 • Žiūrėti į nieką valandų valandas.

Depresijos prevencija:

Depresija yra geresnė, kai jos išvengiama! Sunku ką nors ištraukti iš šios būklės ir priimti pagrindinius sprendimus gali išgelbėti jį nuo įkandimo į jo sūkurį. Pirmiausia perskaitykite patarimus, kaip išvengti depresijos:

 • Visada pasikalbėkite su patikimu šeimos nariu.
 • Nedvejodami patikėkite savo vidines mintis.
 • Nesijaudinkite, kad klystate.
 • Miegokite pakankamai.
 • Išeikite iš namų į linksmas vietas.
 • Sumažinkite negatyvumą, įskaitant žmones.
 • Mankštinkitės reguliariai.
 • Valgykite maistingą maistą.
 • Medituoti.

Paprasti namų gynimo būdai depresijai:

 1. Šafrano ekstraktai
 2. Pratimas
 3. Dieta
 4. Naudokite šviesos terapiją
 5. Žolelės, kurios padeda
 6. Pozityvus mąstymas
 7. Akupunktūros gydymas
 8. Pasikalbėkite su artimaisiais
 9. Žuvies taukai
 10. Venkite alkoholio
 11. Kofeinas
 12. Pamaldos paslaugos
 13. Magnio maistas
 14. Užmigti pakankamai
 15. Komedijos skanėstai
 16. Braziliški riešutai
 17. Bendrauti
 18. Ieškokite humoro
 19. Atsitiktiniai pokalbiai
 20. Atsipalaidavimo terapijos
 21. Muzika
 22. Dienoraštis
 23. Palaikymo grupės

1. Šafrano ekstraktai:

Šafranas

Yra žinoma, kad nedidelis šafrano ekstraktas turi didelį poveikį depresijos simptomams ir tinkamai jį gydo. Tačiau dideli kiekiai gali sukelti šalutinį poveikį, todėl jų reikėtų vengti. Tai yra viena iš žinomų namų vaistų nuo depresijos. Šafranas yra natūralus miego induktorius ir skatina gerą miegą, o tai savo ruožtu apsaugo nuo depresijos.

Kaip naudoti?

 • Piene naudokite keletą šafrano sruogų.
 • Gerai išverdame.
 • Gerkite šį šiltą gėrimą prieš miegą.

Kas turėtų vengti?

Jei turite alergiją laktozei, venkite pieno.

Žiūrėti daugiau: Kaip įveikti depresiją

2. Pratimas:

Reguliari mankšta yra natūralus depresijos gydymas. Fizinis aktyvumas padeda reguliuoti kūno sistemą ir funkcijas. Tai taip pat apima protą. Pratimai taip pat padeda išskirti reikiamą kiekį hormonų, reikalingų protui palaikyti tinkamą aktyvią būseną. Be to, pratimai padeda susidoroti su stresu, kuris yra viena iš pagrindinių depresijos priežasčių. Apskritai siūloma, kad depresijai gydyti kasdien būtų palaikoma apie 30–45 minučių mankšta.

Patarimai: Pabandykite rasti lauko vietą mankštai. Taip pat gera kompanija gali greitai pakelti jūsų nuotaiką.

3. Dieta:

Yra keletas sveikos mitybos pakeitimų, kuriuos reikia atlikti gydant depresiją. Tai yra viena iš efektyviausių namų gynimo priemonių. Kartu su kai kuriais veiksmais nėra tokių, kuriais reikia rūpintis. Kartu su saldumynų, kurie gali pabloginti depresiją, suvartojimo mažinimu, taip pat reikėtų vengti alkoholio ir kofeino. Be to, maistas, kuriame gausu vitamino B 6 ir magnio, yra labai svarbus tiems, kurie serga depresija ir nori ją išgydyti. Mantra turėtų būti sveika ir sveika!

Patarimai: Valgykite subalansuotą mitybą, o ne mėgaukitės tik viena maisto grupe.

Žiūrėti daugiau: Depresijos simptomai

4. Naudokite šviesos terapiją:

vaikščiojimas 1

Paprastai buvo pastebėta, kad saulės spindulių trūkumas yra viena iš pagrindinių depresijos priežasčių. Žmonės patiria labiau slegiančius jausmus tamsiuoju ir žiemos mėnesiais, palyginti su saulėtais metų laikais. Saulės spinduliai ne tik suteikia organizmui vitamino D, bet ir padeda gaminti serotoniną, reikalingą nuotaikai įjungti. Kurį laiką vaikščiokite lauke šviesoje, nes tai yra vienas geriausių natūralių būdų padėti depresijai.

Patarimai: Ankstyvas ryto saulės spindulys yra geriausias, kad vitaminas gerai pasisavintų.

5. Vaistažolės, kurios padeda:

Namų gynimo priemonės depresijai gydyti - jonažolės žolė

Jonažolė yra vienas iš natūralių depresijos papildų, prieinamas internete arba pasirinktose parduotuvėse. Jį efektyviai naudoja milijonai žmonių visame pasaulyje. Aptarkite dozę su specialistu ir naudokite ją kiekvieną dieną, kol problema visiškai išnyks.

Patarimai: Niekada nebandykite to be gydytojo patarimo. Naudokite tik taip, kaip siūloma!

6. Pozityvus mąstymas:

Pozityvus mąstymas dėl depresijos

Įdomu, kaip gydyti depresiją namuose? Pamatykite teigiamas aplinkinių dalykų puses ir užsirašykite. Pabandykite kiekvieną dieną peržiūrėti šį sąrašą, kad gautumėte teigiamų idėjų ir mąstymo. Ši terapija yra gana natūralus ir namų gynimo būdas depresijai gydyti. Reguliari praktika gali supaprastinti dalykus ir suteikti jums galimybę pažvelgti į šviesiąją dalykų pusę.

Patarimai: Skaitykite teigiamas knygas, citatas ir kalbėkite apie save!

7. Akupunktūros gydymas:

Saugus ir 100 procentų natūralus ir veiksmingas būdas gydyti depresiją yra akupunktūra. Tai yra slėgio mažinančių kūno taškų terapija ir yra sprendimas visoms sveikatos krizėms, įskaitant depresiją. Reikėtų pasamdyti profesionalą, kuris padėtų teisingu keliu. Tai yra vienas iš natūralių būdų kovoti su depresija.

Žiūrėti daugiau: Psichinės depresijos priežastys

8. Pasikalbėkite su artimaisiais:

Namų gynimo būdai depresijai pasikalbėti

Kartais vienatvė yra vienas didžiausių depresijos veiksnių. Jei kalbate su žmogumi, kuris jums tikrai artimas, ir bandote aptarti jūsų pagrindinius rūpesčius, tai gali padėti jums gydyti depresiją. Tai paprastas, bet labai veiksmingas vaistas nuo depresijos. Niekada negalvok, kad klysti! Visada eikite atviru protu!

9. Žuvų taukai:

žuvų taukų papildas

Žuvų taukai turi omega riebalų 3 rūgščių, kurios gerai veikia smegenis ir jų funkcijas. Pastebėta, kad omega riebalų 3 rūgščių trūkumas sukelia depresiją. Žuvų taukų papildai yra vienas geriausių natūralių vaistų nuo depresijos. Pasirinkę geros kokybės kapsules, galite pasiekti geresnių rezultatų.

10. Venkite alkoholio:

Vengti gėrimo ženklo

Daugelis tyrimų įrodė, kad alkoholis iš tikrųjų skatina depresiją tiek vyrams, tiek moterims. Gaila, kad depresijos metu žmonės, priklausomi nuo alkoholinių gėrimų, yra įprastas reginys. Alkoholis gali padidinti jūsų išgyvenamą depresiją. Vietoj alkoholio galite išgerti alaus ir vyno, todėl depresijos metu jausitės gyvesni. Tai yra viena iš geriausių namų priemonių depresijos problemoms spręsti.

11. Kofeinas:

Kofeinas depresijai

Ar jums reikia gydyti depresiją namuose? Tada jūs atėjote į reikiamą vietą. Šis punktas mus moko, kad kava gali veiksmingai depresuoti ir priversti jus jaustis daug geriau. Kofeino kiekis kavoje ar kokse gali sumažinti depresijos simptomus ir padėti pagerinti nuotaiką.

Patarimai: Į kavą taip pat galite įpilti tamsaus šokolado!

12. Pamaldos paslaugos:

Pamaldos, skirtos depresijos kontrolei

Remiantis tyrimu, buvo pastebėta, kad žmonės, lankantys pamaldas, efektyviai sumažino depresiją. Tai yra vienas natūraliausių būdų, kaip ištaisyti depresiją, nesilankius šios srities specialisto. Kiekvienas gali tai išbandyti ir tai tikrai duos teigiamų rezultatų.

Patarimai: Klausydamasis dieviškos muzikos taip pat gali išgydyti mintis ir vėl jaustis normaliai!

13. Magnio maistas:

Namų gynimo priemonės depresijai- Megzio maistas

Miegas yra vienas iš svarbiausių natūralių dalykų, kurių reikia imtis sergant depresija. Mūsų kūnas reikalauja, kad mes miegotume bent 6 valandas per dieną, kad tinkamai funkcionuotume. Protas turi tinkamai veikti, nes jis valdo visą kūną. Depresija stipriai veikia protą ir neleidžia mums mėgautis. Jei jums reikia namų depresijos gydymo priemonės, rekomenduojama pakankamai išsimiegoti ir leisti protui atsigauti po visų blogų dalykų, kuriuos patyrėte ir kurie sukėlė depresiją.

Patarimai: Jei turite miego problemų, pabandykite klausytis raminančios muzikos ir bent valandą prieš miegą laikykitės atokiau nuo bet kokios veiklos.

14. Užmigkite pakankamai:

miega

Miegas yra vienas iš svarbiausių natūralių dalykų, kurių reikia imtis sergant depresija. Mūsų kūnas reikalauja, kad mes miegotume bent 6 valandas per dieną, kad tinkamai funkcionuotume. Protas turi tinkamai veikti, nes jis valdo visą kūną. Depresija stipriai veikia protą ir neleidžia mums mėgautis. Jei jums reikia namų depresijos gydymo priemonės, rekomenduojama pakankamai išsimiegoti ir leisti protui atsigauti po visų blogų dalykų, kuriuos patyrėte ir kurie sukėlė depresiją.

Patarimai: Jei turite miego problemų, pabandykite klausytis raminančios muzikos ir bent valandą prieš miegą laikykitės atokiau nuo bet kokios veiklos.

Žiūrėti daugiau: Jogos asanos depresijai

15. Komedijos skanėstai:

Komedija

Mažas juokas depresijos metu gali pamažu jus pradžiuginti. Jei jums reikia namų depresijos gydymo priemonių, tai yra vienas iš geriausių depresijos gydymo būdų. Pabandykite save parodyti komedijos dramoms ar komedijoms skirtoms TV laidoms. Širdies juokas yra viena iš efektyviausių namų priemonių stresui ir depresijai gydyti.

16. Brazilijos riešutai:

Braziliški riešutai

Brazilijos riešutuose gausu seleno, kuris gali veiksmingai sumažinti depresiją. Remiantis daugybe daugelio metų atliktų tyrimų, žmonės, kurių organizme yra mažai seleno, dažniau serga depresija. Jei esate prislėgtas, pabandykite valgyti maisto, kuriame yra šio elemento. Tai tikrai išves jus iš jūsų išgyvenamos depresijos būsenos ir yra viena geriausių natūralių nerimo ir depresijos priemonių..

Patarimai: Pabandykite įtraukti juos į savo užkandžių sąrašą, kad galėtumėte mėgautis daugybe jo privalumų.

17. Bendraukite:

Bendraukite, kad kontroliuotumėte depresiją

Bendravimas yra raktas. Bendraukite su žmonėmis, kurie jums patinka, ir praleiskite kokybišką laiką su jais. Pasidalykite savo jausmais su draugais ir artimaisiais, ir vienas iš jų tikrai padės jums atlikti psichologinių gudrybių, kurios padės jums atsikratyti depresijos. Nustokite gyventi kevalo viduje ir pradėkite leisti laiką su kolegomis ar draugais.

Patarimai: Bendrauti nereiškia socialinės žiniasklaidos! Atėjo laikas susipažinti su realiu gyvenimu ir išjungti programėles!

18. Ieškokite humoro:

Jei išgyvenate depresiją, būtina ieškoti humoro beveik kiekvienoje situacijoje. Vien tik kikendamas atrodysi ne kaip psichologas. Tai suteiks jūsų smegenims energijos ir koks yra pasaulis be humoro. Mes nenorime palikti pasaulio, kuriame viskas, ką mes darome, yra darbas. Mėgautis savimi yra labai naudinga.

19. Atsitiktiniai pokalbiai:

Atsitiktinis pokalbis depresijos kontrolei

Ar jums reikia kokių nors namų vaistų nuo depresijos? Jei kenčiate nuo tokių emocinių problemų, rekomenduojama įsitraukti į tam tikrą veiklą, kuri išlaikys jūsų protą ir širdį sveiką. Žmonės to nedaro daug, bet jūs galite išbandyti šį įdomų dalyką, kalbantį su nepažįstamais žmonėmis. Pabandykite pradėti pokalbį su žmonėmis, kurių anksčiau nepažinojote. Naujų draugų susiradimas būtų išgalvotas žodis šiai įdomiai veiklai. Kadangi visiems reikia draugų, pats laikas užsidirbti daugiau, nes senų neužtenka, kad galėtumėte atsigauti po depresijos.

Patarimai: Prieš pokalbį užsirašykite taškus ir pabandykite kiek įmanoma sumažinti neigiamą mintį.

20. Atsipalaidavimo terapijos:

Tada atsipalaiduokite nuo depresijos

Leiskitės į kelionę. Eik į užsienį ir išprotėk. Tai vienas geriausių būdų pažinti save ir nėra amžiaus, ypač kai reikia sužinoti apie save naujų dalykų. Nustokite likti vieni ir pradėkite gyventi su šeima ar draugais. Jų bendra meilė gali padėti jums panaikinti depresijos jausmą.

Patarimai: Atsisakykite savo programėlių ir kokybiškai praleiskite laiką asmeniškai.

21. Muzika:

Kaip sumažinti stresą - klausykitės muzikos

Įrodyta, kad žmonės gali veiksmingai sumažinti depresiją klausydamiesi tinkamos muzikos. Nustokite klausytis išsiskyrusių dainų ir būkite šiek tiek atsitiktinės. Įjunkite radiją, nes jame yra atsitiktiniausias kada nors išleistų takelių sąrašas. Tai yra viena iš paprastų namų priemonių nerimui ir depresijai gydyti.

Patarimai: Venkite klausytis liūdnos muzikos, kuri gali dar labiau pakenkti jūsų nuotaikai.

22. Dienoraščio triukas:

Pieno rašymas depresijos kontrolei

Ši natūrali namų depresijos priemonė dažnai vadinama nuotaikos dienoraščio triuku. Tai apima dienoraščio rašymą apie dabartinę proto būseną. Jei tobulėjate, galite pastebėti, kad skirtingos mintys jūsų dienoraščiuose pasikeitė nuo teisingos iki geros. Tai vienas geriausių natūralių depresijos gydymo būdų.

Patarimai: Saugokite pieninę, kad išsaugotumėte savo minčių privatumą.

23. Paramos grupės:

Palaikykite depresijos kontrolės grupę

Dalyvaukite grupinėse diskusijose, skirtose depresijos, traumų, šoko ar tragiškos nelaimės ištiktiems pacientams. Pasak ekspertų, tokios klasės Indijoje tampa vis labiau matomos, o tai yra geras ženklas. Prieš galvodami apie savęs žalojimą, prisijunkite prie vienos iš šių klasių.

Tai buvo vieni geriausių namų vaistų nuo depresijos. Žinoma, yra daug daugiau priemonių, kurias galima praktikuoti namuose ir kurios duos teigiamų rezultatų. Prieš išbandydami bet kurį iš šių patarimų, labai svarbu pirmiausia pripažinti, kad esate depresija! Vien savęs suvokimas gali padėti sėkmingai kovoti su depresija. Tiesiog nepamirškite vieno dalyko, kad niekas nėra tobulas! Taigi tęskite kamuoliuką ir mėgaukitės kiekviena savo gyvenimo minute!

Dažnai užduodami klausimai:

1. Ar depresija yra su amžiumi susijęs veiksnys, ar ji gali paveikti bet ką?

Depresija labiau susijusi su jūsų aplinkybėmis nei su amžiumi. Net maži vaikai gali patirti depresiją dėl tam tikros trauminės patirties, su kuria jie galėjo susidurti namuose ar mokykloje. Žmonėms, apsuptiems depresijos pacientų, yra didelė rizika patekti į depresiją dėl stresinių emocijų. Genai taip pat yra atsakingi už tai, kad jus įstumtų į šią būseną, nepaisant to, kad esate gana geromis aplinkybėmis.

2. Kaip kreiptis į gydytoją gydant depresiją?

Pirmasis žingsnis gydant depresiją yra pripažinti, kad sergate depresija. Dauguma pacientų yra priverstinai nuvežti pas gydytoją, tokiu atveju gydymas gali būti ne toks efektyvus dėl nebendradarbiavimo. Jei esate visiškai įsitikinęs, kad gydytojas gali jums padėti, esate teisinga kryptimi. Išvardykite simptomus ir pasikvieskite šeimos narį, kuris jus palaikytų. Reguliarus gydymas gali greitai išgelbėti jus nuo depresijos.

3. Ar galima antidepresantus vartoti savarankiškai nepasitarus su gydytoju?

Absoliučiai ne! Tiesą sakant, pavojinga savarankiškai gydyti depresiją. Antidepresantai yra psichiką keičiantys vaistai, kurie gali atpalaiduoti nervus ir paskatinti gerą miegą. Dozė parenkama atsižvelgiant į paciento būklę ir gali nuspręsti tik gydytojas. Todėl šie vaistai neparduodami kaip nereceptinės tabletės ir juos galima įsigyti tik pateikus receptą.

namų gynimo priemonės depresijai gydyti