Kas yra Poison Ivy:

Nuodų gebenė iš esmės yra odos bėrimo būklė, kurią sukelia kontaktas su augalu, vadinamu nuodingu ąžuolu arba kartais nuodų gebenėmis. Žmonės, vykstantys į kempingą ir kitą veiklą lauke, dažnai sukelia bėrimą dėl sąlyčio su augalu. Taigi galime pasakyti, kad su problema susiduria daugiausia lauko entuziastai. Alergiją sukelia toksiškas aliejus, prasiskverbiantis į odą. Dažniausiai nuodingos gebenės būna pavasarį ir vasarą, tačiau apie jas pranešama net žiemą. Bėrimas užtrunka nuo 12 iki 48 valandų, kol patenka ant odos ir reaguoja. Jis pasirodo mažų iškilimų pavidalu, o laikui bėgant padidėja. Dėl alergijos dažnai dirginami veidas, lytiniai organai, kojos, rankos ir rankos.

Namų gynimo priemonės „Poision Ivy“

Taigi aptarkime namų gynimo būdus, kurie gali padėti žmogui nuraminti nuodų gebenės sudirginimą arba nuraminti. Priežastis yra tas asmuo, kuris stovykloje greičiausiai pasinaudos tokiomis priemonėmis prieš eidamas ar apsilankydamas pas gydytoją. Žemiau pateikiame geriausių natūralių namų vaistų nuo nuodų gebenių sąrašą, kuriuos labai paprasta sekti.

Paprastos ir natūralios namų gynimo priemonės nuodų gebenėms:

1. Agurkas:

agurkas

Agurkas gali padėti sumažinti skausmą ir dirginimą. Ką galite padaryti, uždėkite agurko gabalėlį ant pažeistos vietos arba netgi galite sutrinti visą agurką ir tada uždėti ant pažeistos vietos. Abu veikia, o pastarasis yra efektyvesnis.

2. Banano žievelė:

Banna žievelė

Tai sena priemonė nuodų gebenėms spręsti. Įtrinkite bananų vidų į pažeistą vietą. Tai gali palengvinti dėl šio vaisiaus aušinimo savybių. Bananų žievelė yra viena iš geriausių natūralių namų gynimo priemonių nuodų gebenėms gydyti.

3. Kepama soda gali padėti atsigauti po Poison Ivy:

valgomoji soda 854

Kadangi šie milteliai yra labai šarminiai, jie gali pašalinti visus augalo toksinus į paviršių. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai užtepti sodos pastos su vandeniu. Išbėrimus su pūslėmis galima gydyti kepimo soda. Paruoškite pastą, sumaišydami 3 arbatinius šaukštelius sodos su vienu iš vandens. Tepkite ant pažeistos vietos ir leiskite išdžiūti. Tai suteikia daug palengvėjimo. Soda gali būti naudojama net nuo spuogų. Galima net išsimaudyti vonioje su kepimo sodos milteliais, sumaišytais su vandeniu.

4. Avižinių dribsnių magija:

avižiniai dribsniai

Sumaišykite vieną puodelį avižinių dribsnių maišytuvu, kol pasidarys smulkūs milteliai. Įdėkite šį mišinį į vonią, užpildytą vandeniu, ir kurį laiką pamirkykite savo kūną. Tai palengvins ir tam tikru mastu atsikratys dirginimo.

5. Aloe Vera yra stebuklinga lazdelė:

alavijas 1

Alavijas ir čia daro savo magiją. Tai padeda įveikti nudegimus, kuriuos sukelia alergija. Alavijo gelį galima ką tik išimti iš alavijo lapo ir užtepti arba ką galite padaryti, tai nusipirkti gelio iš rinkos ir tepti ant odos. Tai tikrai suteiks jums palengvėjimą.

6. Obuolių sidro actas:

obuolių sidro actas 123

Tai labai galinga namų priemonė nuo nuodų gebenės. Ką galite padaryti, tai paimti rudą popierinį maišelį ir pamerkti jį į obuolių sidro acto tirpalą, o tada tepti ant odos. Tai pašalins visus toksinus iš odos.

7. Alkoholio trynimas:

Alkoholio trynimas

Tai neleidžia bėrimui plisti į kitas kūno dalis. Tas, kuris reguliariai eina į stovyklavimą lauke, ir visi turėtų su savimi nešiotis trynimo alkoholį, nes tai puiki priemonė. Tepkite jį paveiktoje zonoje.

8. Citrinų sultys nuodų gebenėms:

citrinos sulčių

Citrinų sultyse esanti rūgštis pašalina aliejų. Citrinų sultys yra natūralus sutraukiantis agentas. Užtepkite jį kontakto vietoje, nes jis pašalina aliejų iš odos. Tai puiki namų priemonė nuo nuodingų gebenių bėrimų.

9. Tekantis vanduo:

Begantis vanduo

Tai ramina kūną. Taigi, kur tik atsirado bėrimas, tiesiog padėkite tą dalį po tekančiu vandeniu tam tikrą laiką, nes tai gali padėti.

10. Himalajų kristalų druska:

jūros druska

Himalajų kristalų druska, pridedama prie vandens dubenėlio, gali būti jūsų eliksyras nuodingų gebenių bėrimo metu. Natris ne tik apsaugo nuo tolesnio bėrimo plitimo, bet ir padeda išdžiovinti bėrimus, kad būtų užtikrintas stabilus atsigavimas po skausmingų pūslių. Tai galite gauti bet kurioje netoliese esančioje vaistinėje, smulkiai sumaltos į miltelius pavidalu.

11. Fullerio žemė:

pilnesnė žemė

Fullerio žemė arba, kaip mes tai vadiname, multani mitti yra natūralus purvo paketas odai, linkęs į nedideles problemas, tokias kaip spuogai ar odos įdegio dėmės ar net aliejaus pleistrai nuo jūsų odos. nuodų gebenės augalo aliejų reikia švariai mirkyti, kad būtų užtikrintas tolesnis pūslių gydymas. Štai kodėl iš pilnesnės žemės, smulkiai sumaltos, galima padaryti pastą su sandalmedžiu ir vandeniu ir tepti paveiktas vietas. Tai geras nuodų gebenės gydymas, kuris atvėsintų vietą ir sugertų aliejų nuo bėrimų.

12. Pienas nuodų gebenėms:

Pieno daugiau

Atvėsintą pieną galima įmirkyti minkštoje muslino šluoste ir tepti degančio skausmo pojūčio zonose. Jame yra pieno rūgšties, be to, ji yra daugelio mineralų ir gerųjų bakterijų nešėja. Pienas ant išbėrimų ar pūslelių atvėsintų temperatūrą, neleisdamas paraudimui ir patinimui tęstis, o pieno rūgštis sugers aliejų ir nešvarumus ir užkirs kelią niežuliui.

13. Arbūzų lukštas:

arbūzas gs

Munch ant arbūzo skiltelės ir, kai pasieksite dugną, naudokite žievę kaip aplikatorių bėrimui ir pūslei. Arbūzas yra vasaros vaisius, kuris atvėsina jūsų sistemą, ir šioje namų vaistinėje nuo nuodų gebenės mes taikome tą patį vėsinimo triuką, kad nuramintume jūsų bėrimus ir išvengtume tolesnio plitimo.

14. Neem lapai, skirti atsikratyti nuodų gebenės:

Neem

„Neem“ yra vaistinis žolelių augalas, kuris dažnai plačiai naudojamas tiek kaip valgomasis patiekalas, tiek kaip tepalas mažoms odos problemoms. Įpjovimų, bėrimų, įbrėžimų ir spuogų atveju neem augalas veikia kaip katalizatorius, nes šis kartaus skonio vaistinis augalas veikia lizdines plokšteles, jas išdžiovina ir gydo. Padarykite „Neem“ pastą su vandeniu ir tepkite ant pažeistos vietos.

15. Lacto Calamine losjonas:

Lacto Calamine

Lacto calamine yra ryškiai rausvos spalvos tirpalas, įprasta odos priežiūros priemonė, kurią daugelis iš mūsų saugo savo namuose. Jei ne, visada galite jį nusipirkti netoliese esančioje kosmetikos parduotuvėje. Jis gali būti naudojamas kaip įprastas kūno losjonas. Užtepkite ant pažeistų vietų ir švelniai patrinkite. Jis turi ne tik vėsinantį poveikį, bet ir odą gydančias savybes.

16. Epsomo druska:

Dar kartą panaudosime natrio gerumą, kad pakeltume užsispyrusį aliejų iš nuodų gebenės augalo, kuris yra pagrindinė odos bėrimo ir pūslelių dauginimosi priežastis. Epsom druska tinka jūsų odai ir gali pašalinti nedideles bėrimo problemas. Paruoškite tirštą pastą su vandeniu ir tepkite ant pažeistų vietų. Jis sugers aliejų ir išdžiovins bėrimus.

17. Juodasis actas:

Juodasis actas

Namų gynimo priemonės nuodų gebenėms apima juodąjį actą, kuris turi būti tinkamai naudojamas. Rūgštinė actas gerai pašalina bėrimus, nes užtikrins, kad augalo aliejus bus išdžiūvęs ir įsiurbtas. Išdžiūvus pūslėms, galima užtikrinti greitą odos būklės atsigavimą.

18. Žolelių aliejai:

Žolelių aliejus

Aliejus iš nuodų gebenės augalo sukelia pūslių ir bėrimų plitimą. Tai yra tada, kai nuodingą aliejų galite pakeisti žolelių aliejaus priežiūros priemone, kuri panaudotų žolelių mikrobus naikinančias savybes, kad pašalintų aliejaus nuodus, o sudrėkintų ir suminkštintų pūsles, kad sumažintų skausmą ir patinimą ar paraudimą. Tačiau tai turėtų būti daroma po to, kai nuodingi aliejai yra išbrinkę iš lizdinės plokštelės.

19. Ledo pakuotė:

Ledo paketas

Ledo pakuotė arba šalto ledo kompresas gali būti naudojami atvėsinti bėrimo vietą ir aplink ją, todėl ji gali būti naudojama skausmui ir patinimui nukreipti. Ledas išlaikytų vietą vėsią ir leistų pūslėms išdžiūti, nes jos sugeria arba pašalina aliejų iš paveiktos vietos.

20. Arbatos maišelis gydo nuodų gebenių bėrimą:

arbatos maišeliai nuo spuogų

Arbatos maišelį galima naudoti nuodų gebenėms gydyti. Arbatmedžio lapuose yra tanino, kuris yra naudingas atviriems bėrimams ir pūslėms gydyti. Štai kodėl šiek tiek pašildykite vandenį ir pamerkite arbatos maišelį minutę ar dvi. Kai arbatos maišelis bus šlapias, uždėkite jį paveiktose vietose. Taip pat galite naudoti įprastus juodosios arbatos lapus, kad padarytumėte tą patį su muslino audiniu.

21. Talko milteliai:

Talko milteliai

Talko milteliai patenka į vaistą nuo nuodų gebenės, nes milteliai gali sugerti aliejų ir išlaikyti vietą sausą ir švarią. Tačiau visada patartina pasirinkti vaistinius ar kūdikių miltelius, kuriems trūksta daug aromato ar spalvos. Tokiu būdu bėrimai ir pūslelės nereaguoja.

22. Kava šaltai:

Šalta kava

Šalta kava taip pat naudojama kaip naminis vaistas nuodų gebenėms gydyti. Kava, panaši į arbatą, turi tanino, kuris gali būti naudojamas bėrimams ir pūslėms gydyti. Suvilgykite vatos tamponą šaltoje kavoje ir užtepkite paveiktose vietose.

23. Raganos Hazel:

Raganos lazdynas ir aliejus

Raganos lazdynas, sumaišytas su trupučiu spirito arba alkoholio, gali būti pagamintas į mišinį, kurį patepus paveiktose vietose, lizdinės plokštelės gali išdžiūti.

24. Kokosų vanduo:

Kokosų vanduo taip pat vadinamas vasaros gėrimu, praturtintu maistinėmis medžiagomis ir padedančiu atvėsti. Ant pūslių naudokite kokosų vandenį, kuris atvėsins vietą ir sumažins paraudimą, o maistingas vanduo gali išgydyti bėrimus.

25. Ekologiškas Goldenseal pašalina nuodų gebenes:

„Goldenseal“

Miltelių pavidalo aukso šaknis galima sumaišyti į tirpalą su vandeniu ir tada pridėti, kad susidarytų mišinys, kuris leistų pūslei išdžiūti ir išgydyti.

Be namų gynimo priemonių, tinkamai prižiūrint galima išvengti nuodingų gebenių. Maždaug šiuo metu žmogus visada turėtų pasiimti rankoves. Palietus, pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, yra greitai nuplauti aliejų, galbūt net šiek tiek muilo nuvalyti nuo nešvarumų. Nuodų gebenes galima gydyti namuose. Šios paprastos, bet naudingos namų gynimo priemonės gali padėti atsikratyti skausmo ir dirginimo.