Dirginimas ar įtrūkimas tarp šlaunų ar vidinės pusės yra nenugalimas, ir mes ieškome privačios vietos, kad galėtume šiek tiek palengvėti. Bėrimai ant šlaunų yra labai dažna problema tiek vyrams, tiek moterims, ir tai sukelia arba tampa ekstravagantiška dėl netinkamos higienos, odos infekcijos ir net dėl ​​kai kurių alergijų bėrimai atsiranda bet kurioje šlaunies vidinėje dalyje, tarp ar viršutinės. Vidiniai šlaunų bėrimai ar niežėjimas yra labai dažna nutukusių žmonių problema, nes jie nuolat juda, kai juda šlaunys. Jei dėvite lycra aptemptus, odai nekenksmingus apatinius drabužius, gali atsirasti bėrimas, todėl laikykitės medvilnės vidinės pusės ir apsaugokite nuo bėrimų.

Namų gynimo priemonės, skirtos išbėrimams ant vidinių šlaunų

Pernelyg prakaituojate ir dėvite labai aptemptus drabužius, tokius kaip džinsai ar kelnės, ir netgi atsiranda bėrimų tarp šlaunų, nes tarp drabužių ir to regiono vyksta per didelis trynimasis.

Vidinių šlaunų bėrimo simptomai:

  • Pradiniame etape paveikta vieta parausta ir nuolat atsiranda niežulys ir deginimo pojūtis.
  • Oda ten gali tapti pleiskanojanti, odos spalva gali pasikeisti ir bėrimas gali pablogėti, kai trintis tęsiasi.

Išgydyti bėrimus tarp vidinių šlaunų natūraliai:

Šie bėrimai dažniausiai pažeidžia kirkšnį ir vidinę šlaunų sritį ir gali išplisti į pilvą ir sėdmenis, kurie nebuvo laiku gydyti, tačiau kapšelis neturi jokios įtakos. Leiskimės į kelionę, kad palengvėtų tai, kaip galime išgydyti šiuos bėrimus naudodami namų produktus ir juos išgydyti.

1. Magiškas alavijas vidiniams šlaunų bėrimams gydyti:

Šis stebuklingas augalas naudojamas milžiniškam tikslui ir plačiai naudojamas vidinių šlaunų bėrimų gydymui. Galite tiesiog užtepti šviežio gelio, išgauto iš lapų, arba net sumaišyti kai kuriuos ingredientus ir padaryti jį efektyvesnį.

Taikymo procesas:

Dubenyje sumaišykite tris šaukštus alavijo gelio kartu su šviežiai paruošta žalia arbata ir levandų vandeniu. Užtepkite mišinį ant bėrimo vietos ir leiskite jam išdžiūti. Tada nuplaukite šaltu vandeniu ir tepkite 2-3 kartus per dieną, kad sumažintumėte bėrimus.

2. Nuostabus molis šlaunų vidiniams bėrimams gydyti:

Žemiški ingredientai visada yra naudingi siekiant sumažinti bet kokius odos negalavimus ir netgi sumažinti uždegimą ir niežėjimą, atsirandantį toje vietoje. Norėdami sumažinti bėrimus, galite tepti bentonito molį.

Taikymo procesas:

Dubenyje sumaišykite vandenį su bentonito moliu ir gerai išmaišykite, kad nebūtų gabalėlių, paskleiskite jį ant pažeistos vietos ir leiskite jam visiškai išdžiūti. Tada nuplaukite vandeniu ir tepkite du kartus per dieną, kad pagerėtų.

3. Raminantys mėtų lapai vidiniams šlaunų bėrimams gydyti:

Mėtų lapai suteikia vėsinantį poveikį ir palengvina skausmą, o niežėjimas mažina uždegimą.

Taikymo procesas:

Paimkite minkštą švarią šluostę ir 5 minutes mirkykite šaltame vandenyje, tada išimkite ir išleiskite vandenį. Rankomis sutrinkite 20–30 mėtų lapų ir padėkite ant audinio, po to keletą sekundžių lėtai pamirkykite rahą ir pakartokite tą patį 5-10 minučių. Tada nuplaukite šaltu vandeniu ir pakartokite du kartus per dieną, kad rezultatai būtų greitesni.

4. Nuostabi česnako ir medaus pasta vidiniams šlaunų bėrimams gydyti:

Abu šie deriniai padeda veiksmingai sumažinti niežulį ir bėrimą.

Taikymo procesas:

Paimkite dvi susmulkintas česnako skilteles ir vieną šaukštą medaus ir gerai išmaišykite. Tada tepkite ant bėrimo vietos ir palikite 20 minučių ir nuplaukite vandeniu. Norėdami gauti norimą rezultatą, naudokite du kartus per dieną.

5. Gydomasis Neem aliejus bėrimui tarp šlaunų gydyti:

„Neem“ lapai gali veiksmingai gydyti su slidėmis susijusias problemas ir sumažinti bėrimus.

Taikymo procesas:

Švariame maišytuve supilkite saują neem lapų su rožių vandeniu ir išmaišykite smulkią pastą ir tepkite ant pažeistos vietos, leiskite jam visiškai išdžiūti. Nuplaukite šaltu vandeniu ir galite tiesiog pabarstyti kai kuriuos Neem lapus vonioje ir palikti kurį laiką, išsimaudyti šiuo vandeniu ir sumažinti su oda susijusias problemas.

6. Naudokite avižinių dribsnių bėrimus tarp šlaunų:

Tai puikus ingredientas bėrimams tarp šlaunų gydyti. Drėkinamosios savybės lengvai išgydo bėrimus, nes sugeria drėgmės perteklių iš tos dalies ir taip pat sumažina niežėjimą.

Taikymo procesas:

Paimkite vieną puodelį avižinių dribsnių ir įpilkite į vonios vandenį ir leiskite jam įsigerti 15-20 minučių. Tada tiesiog nuplaukite jį įprastu vandeniu ir nusausinkite. Padarykite tai du kartus per dieną ir atsipalaiduokite.

7. Svogūnų sultys, skirtos šlaunų bėrimui gydyti:

Svogūnai turi priešuždegiminių ir priešgrybelinių savybių, todėl gali lengvai sumažinti viršutinės šlaunies dalies bėrimą.

Taikymo procesas:

Sutrinkite pusę svogūno ir išspauskite jo sultis į dubenį, o medvilnės pagalba tepkite sultis ant pažeistos vietos. Kai jis išdžius, dar kartą tepkite, pakartokite tą patį 4-5 kartus, tada galiausiai leiskite jam išdžiūti ir nuplaukite šaltu vandeniu. Atlikite tai kasdien ir lengvai atsikratykite bėrimų.

8. Ledo kompresas viršutinių šlaunų bėrimų gydymui:

Šaltas suspaudimas labai padeda sumažinti bėrimą ir ramina šlaunų sritį.

Taikymo procesas:

Švaraus audinio vietoje, keli ledo kubeliai ir švelniai įtrinkite pažeistą vietą minutę ir perkelkite į kitą vietą, ir jūs galite pajusti, kad uždegimas smarkiai sumažėjo. Tęskite tai 5–10 minučių ir darykite tai kelis kartus per dieną, kad iškart palengvėtumėte.

Įsitikinkite, kad netepkite ledo tiesiai ant odos, nes tai pažeistų odą.

9. Gydomoji ciberžolė šlaunų bėrimams gydyti:

Ciberžolė nuo senų senovės naudojama visų tipų odos ligoms gydyti, kaip ir visos gydomosios savybės.

Taikymo procesas:

Sumaišykite du šaukštus šviežios arba ekologiškos ciberžolės su keliais lašais vandens ir užtepkite ant pažeistos vietos. Leiskite jam išdžiūti ir nuplaukite šaltu vandeniu. Pakartokite du kartus per dieną, kad pasiektumėte greitesnių rezultatų, ir kasdien galite sumaišyti ciberžolės miltelius su maudymosi vandeniu ir sumažinti su oda susijusias problemas.

Galite išbandyti šias priemones namuose ir išgydyti savo negalavimus, tačiau turėtumėte nepamiršti tam tikrų dalykų.

  • Pradėkite vartoti maistą, kuriame gausu vitamino C, nes jis kovoja su bakterijomis, kurios sukelia bėrimus.
  • Naudokite muilą be chemijos ir laikykitės pagrindinių higienos taisyklių.
  • Dėvėkite laisvus drabužius ir stenkitės, kad sritis būtų sausa, nes prakaitavimas ir šiluma gali apsunkinti bėrimus.