Erkek cildi dedikleri gibi serttir. Cildin dış tabakası sadece inatçı olmakla kalmaz, aynı zamanda daha yumuşak dermal tabakaları her zaman korur. Bununla birlikte, sert hava ve doğal koşullar, en zorlu ciltleri bile kolayca kaplayabilir; bu, kış kuraklığının cildinizi etkilemesinin ve boğucu yazların maruz kalan vücut bölgelerinize gözle görülür bir bronzluk püskürtmesinin başlıca nedenlerinden biridir..

Şu anda, SPF’lerin yanı sıra tek rahatsızlık, hasarı tersine çevirebilen ve cilt sorunlarının asla yolunuza çıkmaması için sürekli korumayı kilitli tutan erkekler için bile cilt için sağlıklı bir nemlendiricidir..

Hindistan’daki Erkekler İçin Popüler Nemlendiriciler:

Erkekler için en iyi 8 nemlendiriciye bakalım.

1. Erkekler İçin SPF15 İçeren Kaya Beyazlatıcı Nemlendirici:

erkekler için nemlendiriciler

Kaya’nın beyazlatıcı cilt nemlendiricisi, bronzlaşmayı azaltmak ve önlemek için cildinizin üzerinde koruyucu bir kılıf oluştururken sert UV A ve B ışınlarına karşı acı koruma sağlayan SPF15 ile birlikte gelir. Aktif partikül füzyonunun varlığı, düzenli kullanımla cildi nemlendiren ve parlatan hücreleri içeriden yeniler..

2. Jack Black Çift Görev Yüz Nemlendirici:

erkekler için nemlendiriciler 2

Bu çift görevli yüz nemlendiricisi, cildi gerekli protein aktifleri ile beslerken, sert erkek cildini aydınlatan ve aydınlatan temel bir vitamin ve antioksidan karışımı ile birlikte gelir. Bronzlaşma çizgilerini gözle görülür şekilde azaltan bu ürün, mükemmel bir parlaklık ve uzun süreli nemlendirme için cildinizi nemlendirir ve nemlendirir..

3. L’Oreal Men Hydra Energetic X-treme Turbo Booster Nemlendirici:

erkekler için nemlendiriciler 3

Bu ultra yüz güçlendiricinin temel ürün bileşeni, yüzü sert kirletici maddelerden ve toz parçacıklarından koruyan antioksidanla zenginleştirilmiş C vitaminidir. Yağsız formüller yüzünüzü gün boyu parlak ve hafif tutarken, turbo güçlendirici cildinizin enerjisini anında artırarak esnek hale getirir..

4. Dove Men Care Canlandırıcı Yüz Losyonu:

erkekler için nemlendiriciler 4

Fazla yağı emen ve yağ üretimini önlemek için gözenekleri kilitleyen bu yağsız nemlendirici, hafif bir koku hissi ile cildinizi beslerken, besleyici maddeleri dermal katmanlarınıza entegre ederek cildinizin yumuşak, tazelenmiş ve nemli kalmasını sağlar. nemlendirilmiş.

5. Nivea Erkekler İçin Gelişmiş 10x Yağ Kontrollü Nemlendirici:

erkekler için nemlendiriciler 5

Erkek cildi her gün daha sert ve inatçıdır ve bu nedenle gelecekteki korumayı sağlarken hasarı tersine çevirmek için özel bakım gerekir. 10x yağ temizleme kontrollü nemlendirici, bakteri ve kir parçacıklarını azaltırken tüm yağı emer, böylece yağlı akne eğilimli cilt hakkında endişelenmenize gerek kalmaz. Nemlendirmeyi kilitleyerek artık herhangi bir güçlük çekmeden parlak bir cilde sahip olabilirsiniz..

6. Bulldog Doğal Cilt Bakımı Orijinal Nemlendirici:

erkekler için nemlendiriciler 6

Doğal cilt bakımı orijinal nemlendiricisi, yosun, yeşil çay ve E vitamini gibi temel organiklerin büyük bir füzyonu içinde gelir; bu, sert katmanlara sızan ve cildinize sağlıklı bir tazelik verirken fazla yağı ve kiri emen güçlü bir nemlendirici losyon oluşturur. etkisi sonrası yağlı olmayan bir his.

7. Anthony Uyandırma Çağrısı:

erkekler için nemlendiriciler 7

Sabahları uykulu bir cilde kolay bir çözüm, sabah uyanın ve cildinize anında enerji veren ve iç hücresel düzeyde nemlendiren Anthony’s Wake Up call nemlendirici ile yüzünüzü canlandırın, böylece kendinden emin, parlak bir yüzle dışarı çıkabilirsiniz..

8. Göletler Erkekler Enerji Şarjı Jel Nemlendirici:

erkekler için nemlendiriciler 8

Bu nemlendiricinin jel bazı, hem yağlı hem de kuru ciltler için mükemmel bir uyum sağlarken, cildin fazla yağ kalıntılarını emdiği ve nemi hapsederek yağlı olmayan tazelenmiş bir cilt tonuna sahip olmanızı sağlar. Cildinizi içeriden besleyen Pond’un enerji yüklü parçacıkları, cilt hücrelerinizi güçlendirecek ve donuk, cansız cildi aydınlatacak ve aydınlatacaktır..