Hindistan’da yaşıyoruz ve uluslararası pazara ne kadar erişimimiz olursa olsun, bir yerlerde hala yerli ürünleri denemek için ikame bir istek var. Pek çok Hint güzellik ürününün, özellikle ayurvedik ürünler olmak üzere, yoğun talep gören yabancı ülkelerde kullanıldığının çok azı farkındadır. Neredeyse tüm dünyada yüksek talep gören bazı Hint nemlendiriciler var..

Hindistan’daki En İyi Nemlendiriciler:

Hindistan’daki en iyi 9 nemlendiriciye bakalım.

1. Fabindia Vitamin E Cilt Nemlendirici Krem:

Fabindia E Vitamini Cilt Nemlendirici Krem

BURADAN SATIN ALIN

Bu yüz nemlendiricisi cildi etkili bir şekilde besler ve önemli bir süre boyunca nemli kalmasını sağlar. Yaşlanma belirtilerini azaltmada yardımcı olan doğal özlerin iyiliği ile birlikte gelir. Bu kremin hafif formülü, neredeyse tüm cilt tipleri için uygun olmasını sağlar. Dermatologlara göre bu nemlendirici, kızarıklığı azaltma özelliklerini gösterdiği hassas ciltlerde en iyi sonucu verir..

2. Paraşüt Gelişmiş Yumuşak Dokunuşlu Vücut Losyonu:

Hindistan'da Nemlendiriciler 2

BURADAN SATIN ALIN

Parachute’den vücut nemlendiricisi, Hindistan güzellik pazarında en çok kullanılan ve uygun fiyatlı cilt bakım ürünlerinden biridir. Cildi nemli tutar ve aynı zamanda rahatlatır. Bu ürünün pürüzsüz sıvı formu cildin derinliklerine nüfuz eder ve onu köklerden besler..

3. Nivea Sun Nemlendirici Losyon:

Nivea Güneş Nemlendirici Losyon

BURADAN SATIN ALIN

Güzellik ürünleri söz konusu olduğunda Nivea’ya her zaman güvenebilirsiniz. Bu marka, müşterilerine dünyanın en iyi yüz kremlerinden birini sağladı. Bu özel ürün, güneş ışınlarının neden olduğu alerjileri öldüren koruyucu bir özelliğe sahiptir. SPF 50 ile bu nemlendirici ayrıca cildi başarılı bir şekilde besleyen E Vitamini kompleksine sahiptir..

4. Aroma Magic Badem Nemlendirici Losyon:

Aroma Magic Badem Nemlendirici Losyon

BURADAN SATIN ALIN

Aroma Magic’ten gelen bu nemlendirici losyon, cilt için çok faydalı olan badem iyiliğine sahiptir. Kremsi madde ciltteki nemi kilitler ve uzun süre nemli kalmasını sağlar. Badem ve diğer değerli doğal elementlerin iyiliğini cildinize uygun bir fiyatla sağlayabilirsiniz..

5. Neutrogena Yağsız Nemlendirici SPF 35:

Hindistan'da Nemlendiriciler 5

BURADAN SATIN ALIN

Neutrogena’nın yağsız nemlendiricisi güneşten koruma özelliğine sahiptir. Şu anda Hindistan pazarındaki en uyumlu nemlendiricilerden biridir. Hassas ciltler, karma ciltler ve hatta yağlı ciltler için uygundur..

6. Nivea Beyazlatıcı Hücre Onarımı & UV Korumalı Vücut Losyonu:

Nivea Beyazlatıcı Hücre Onarımı & UV Korumalı Vücut Losyonu

BURADAN SATIN ALIN

Nivea’nın cilt beyazlatıcı vücut losyonu, cildin yumuşak ve nemli kalmasına yardımcı olur. Ayrıca cildin güneş ışınlarına aşırı maruz kalması nedeniyle karşılaşmış olabileceği zararları da telafi eder. Sert erkek cildi için de uygundur..

7. Lotus Bitkisel Sheamoist Shea Yağı & Gerçek Çilek 24 Saat Nemlendirici:

Hindistan'da Nemlendiriciler 7

BURADAN SATIN ALIN

Bu ürün shea yağının iyiliği ile zenginleştirilmiştir. Çilek özleri cildi nemli tutar. Ürün kuru ciltlerde çok etkilidir..

8. Lotus Herbals Aloe Hydra Nemlendirici Jel:

Hindistan'da Nemlendiriciler 8

Aloe vera özleri ile Lotus Herbals’ın nemlendirici jelinin hem karma hem de yağlı cilt tipleri için mükemmel bir kombinasyon olduğu söylenebilir. Yararlı yapay elementlerle birlikte doğanın iyiliğini cildinize kazandırmak için bu ürünü uygun fiyata satın alabilirsiniz..

9. Vazelin Sağlıklı Beyaz Vücut Losyonu:

Vazelin Sağlıklı Beyaz Vücut Losyonu

BURADAN SATIN ALIN

Bu, nemi geri kazanma söz konusu olduğunda tüm cilt tipleri için mükemmel bir üründür. Cildin orijinal ışıltısını geri getirir ve yazları arifesinde uzun süre beslenmiş ve pürüzsüz olmasını sağlar..