Šioje žemėje pagražinimo konvencija buvo didžiausias žavesys visoms moterims, o Indijos moterys nėra išimtis. Nosies auskarų vėrimo tradicija Indijoje buvo ilgas tūkstančių metų reikalas. Visada nosies vėrimas buvo svarbus grožio režimas moterims visame pasaulyje. Kai kuriose kultūrose jis taip pat buvo laikomas svarbiu papuošalu ištekėjusiai moteriai. Nepaisant svarbos, nosies kaiščių dizainas ne visada yra toks patrauklus kaip šiandien. Po to, kai kūno auskarų vėrimas tapo tendencija, madingi ir stilingi nosies smeigtukai tapo esminiu užbaigimu.

naujausias nosies kaiščio dizainas

Šiandien naujausi nosies kaiščių dizainai buvo daug toli nei tie paprasti akmenimis smeigtukai ar kaiščiai. Tokie nosies smeigtukai tapo neatskiriama Indijos moters gyvenimo dalimi, nes jie turėjo būti simboliniai Indijos kultūros vaizdai. Daugelio metų įkvėpimo šaltinis daugeliui, nosies smeigtukai užkariavo širdis, žinomas dėl savo įvairovės, elegantiškos išvaizdos ir įmantrios patirties. Papuošimo menas visada yra skirtas tik moterims. Čia galite pamatyti keletą patraukliausių nosies smeigtukų dizaino su dieviškumu ir estetine esme!

Naujausi nosies kaiščių dizainai:

Čia yra 15 geriausių naujausių nosies kaiščių konstrukcijų.

1. Auksinis gėlių nosies kaištis su deimantais:

Auksinis gėlių nosies smeigtukas su deimantais

Ši subtili dizaino nosis įkvėpta gamtos grožio. Atviri žiedlapiai simbolizuoja klestėjimą ir įtrauktį. Šis auksinis nosies smeigtukas leidžia atrodyti kaip tobula Indijos Diva, o deimantai suteikia veido blizgesio. Suporuokite jį su turtinga Kanjeevaram saree vestuvėms ir pasiruoškite pavogti šou.

2. Auksinis „Patti“ nosies kaištis „Ganesha Design“:

Auksinis „Patti“ nosies kaištis „Ganesha“ dizaine

Jei norite pridėti šiek tiek dramos prie savo kitaip tradicinės išvaizdos, šis „Gold Patti“ nosies smeigtukas yra tiesiog tobulas. Mažas rubinas ant Ganesh dizaino puošia jūsų nosį ir leidžia atrodyti kaip milijonas dolerių. Šis nosies smeigtukas ne tik prideda mados pareiškimą, bet ir simbolizuoja Indijos kultūrą.

3. Rožinio aukso spalvos sidabro nosies kaiščio dizainas:

Rožiniu auksu padengto sidabro nosies kaiščio dizainas

Rožiniu auksu padengtas sidabrinis nosies kaiščio dizainas turi paprastą strypą ir rutulinį nosies smeigtuką, pagamintą iš 18 karatų auksu padengto sidabro. Šis nosies kaištis turi L formos juostą, kad būtų lengva įterpti, ir gali būti reguliuojamas.

4. Unikalūs nosies žiedai su varžto konstrukcija:

Unikalūs nosies žiedai su varžto dizainu

Gražus, pritaikytas geltono aukso nosies smeigtukas turi varžtą, ir jame buvo gražus ir tikras deimantas su EFG spalva ir SI aiškumu. Jis puikiai tinka kasdieniam naudojimui. Dėvėti šį nosies smeigtuko deigną, derės su visais moterų drabužiais, paversdami jas suasmenintu grožiu.

5. 925 kieto sidabro senovinis nosies kaiščio dizainas:

925 Sidabrinis senovinis nosies kaiščio dizainas

925 kietas sidabrinis senovinis nosies kaiščio dizainas yra tradicinis, kuriame yra „Nostril“ varžtas, kurį galima reguliuoti pagal reikalavimus. Tai yra vielos tipo nosies kaištis. Jei norite išbandyti naują dizainą, pradėkite nuo šio nosies kaiščio dizaino, kuris tikrai bus vertas.

6. Tradicinis 925 kieto sidabro senovinis nosies kaištis su nosies varžtu:

Tradicinis 925 kieto sidabro senovinis nosies kaištis su nosies varžtu

Tradicinis 925 kieto sidabro senovinis nosies smeigtukas su nosies kaiščiu užsukamu nosies kaiščiu yra gražaus sidabro vielos tipo. Tai yra populiariausias tarp visų nosies smeigtukų dizaino, skirtų etninei išvaizdai.

7. Balto brangakmenio akmens dygliuotas naujausio dizaino nosies kaištis:

Balto brangakmenio akmens dygliuotas naujausio dizaino nosies kaištis

Šis balto brangakmenio dygliuoto naujausio dizaino nosies kaiščio dizainas yra rankų darbo dizainas su brangakmeniu, įmūrytu ir yra maždaug 9 × 9 mm skersmens ir 16 × 2 mm galvos. Tai lengva ir ilgaamžė, kad būtų patogu nešioti.

8. Kietas sidabrinis gėlių segtukas ant nosies kaiščio:

Tvirtas sidabrinis gėlių segtukas ant nosies kaiščio

Sidabrinis gėlių segtukas ant nosies kaiščio yra nuostabus dizainas, pritraukiantis daugybę žmonių. Jis yra smulkiai sukurtas rankomis, naudojant brangakmenius, kurie nešiojančiam asmeniui suteiks papildomo grožio.

9. Daugiaspalvis brangakmenio dygliuotas nosies žiedas:

Daugiaspalvis brangakmenio dygliuotas nosies žiedas

Šis įvairių spalvų nosies žiedas, nusagstytas įvairiomis brangakmenių spalvomis, yra padengtas auksiniu metalu, kurį dažniausiai traukia didelė žmonių grupė. Dėvėti šį nosies smeigtuką bus laikomasi tradicinio įsitikinimo, kad dėvėtojui gyvenime pasiseks ir žavesio.

10. Rankų darbo tradicinis nosies kaiščio nosies kaiščio dizainas:

Tradicinis rankų darbo nosies kaiščio dizainas

Rankų darbo tradicinis šnervės kirpimo nosies kaiščio dizainas yra klasikinis, sudėtingo dizaino, kuris baigėsi dailiai sukurtais meno kūriniais. Tai suteikia elegantišką oksiduoto sidabro segtuką nešiojamiems nosies žiedų nešėjams, kurių etninis dizainas puošia jų grožį.

11. Kieto sidabro mėlyno safyro dygliuotas gėlių pradurtas nosies kaištis:

Tvirtas sidabro mėlynos spalvos safyro dygliuotas gėlių pradurtas nosies kaištis

Dėvint šį mėlyną safyro dygliuotą gėlių pradurtą nosies smeigtuko dizainą, bus garbinamas subtiliausios ir išskirtinės formos genčių papuošalų autentiškumas, nuostabi išvaizda ir sidabrinis genčių dizainas.

12. Klasikinis rankų darbo gėlių pradurtas nosies kaiščio dizainas:

Klasikinis rankų darbo gėlių pradurtas nosies kaiščio dizainas

Gėlėtas pradurtas nosies smeigtuko dizainas yra klasikinis rankų darbo gaminys su įmantriu ir gražiu meistriškų amatininkų rankdarbiu. Tai madingas kūrinys, suteikiantis madingą išvaizdą dėvėtojams, priverčiant juos stovėti unikaliai prieš minią.

13. 925 vientisas sidabrinis dygliuotas rožių spalvos nosies kaiščio dizainas:

925 vientisas sidabrinis dygliuotas rožių spalvos nosies kaiščio dizainas

Aukščiau pateiktas nosies smeigtukas buvo nusagstytas rožinės spalvos smeigtuku ir pagamintas iš 925 sidabro sidabro metalo, tai yra didelių indiškų nosies smeigtukų, kurių matmenys yra maždaug 15x15x1,5 × 1,5 cm, su 24 matuokliu ir 9 rubino rožinės spalvos akmenimis..

14. Etninis pasenęs su varžto nosies kaiščio konstrukcija:

Etninis pasenęs su varžto nosies kaiščio konstrukcija

Šis senovinis nosies smeigtukas su varžtais yra viena iš populiariausių etninių kolekcijų, kurios buvo dėvimos nuo seniausių laikų. Tai yra tradicinis genčių žmonių dizainas, pagrįstas jų genčių kultūra.

15. Raudono stiklo akmenys su grandinės nosies kaiščiu:

Raudono stiklo akmenys su grandinės nosies kaiščiu

Šios nosies smeigės yra suprojektuotos ir pagamintos iš auksu padengto žalvario ir dekoruotos itin gražių raudonų stiklo akmenų su grandinėle gabalu. Dėvėdami šį nosies smeigtuką moterys taps blizgesnės ir patrauklesnės.

16. Deivės Kaali Mata 925 sidabrinės auskarų nosies kaiščio dizainas:

Deivės Kaali Mata 925 sidabrinės auskarų nosies kaiščio dizainas

Deivės Kaali Mata sidabrinis pjūvis yra senamadiškas Indijos nosies pyrago dizainas. Šis vielos nosies smeigtukas yra tradicinis sidabro spalvos nosies smeigtukas su juodai surūdijusiu paviršiumi. Šie nosies smeigtukai pavaizduoti su moterimi, kuri labai žavisi savo grožiu ir yra pergalės deivė, todėl dėvint šį nosies smeigtuką atsiras graži išvaizda. Jie yra L dydžio: 14,50 mm, P: 12,65 mm.

17. Tradicinis sidabrinis gėlių segtukas ant nosies kaiščio:

Tradicinis sidabrinis gėlių segtukas ant nosies kaiščio

Kompaktiškas sidabrinis gėlių segtukas ant nosies smeigtuko yra tradicinis Indijos didelio kirpimo nosies kaiščio dizainas, nosies gnybtas ant nosies smeigės. Šį klasikinį rankų darbo ir gražų darbą atliko aukštos kvalifikacijos amatininkai. Tai tinka su išskirtiniais elegantiškais oksiduoto sidabro segtukais, skirtais nepramuštai nosiai su etniniu dizainu. Dydis dažniausiai yra L: 16 mm, W: 13 mm arba maždaug 1,6 cm x 1,3 cm.

Tradicija nešioti nosies smeigtuką nėra nauja, tačiau ji buvo įvesta ir išplatinta daug anksčiau ir nuo pirmykščių laikų, vietinis nosies smeigtukų stilius skyrė Indijos juvelyrikos konvenciją toli nuo kitų. Įkvepiantys meistrai sumaniai pavertė metalus, tokius kaip auksas, sidabras, žalvaris, varis, deimantas, brangakmeniai ir pusbrangiai akmenys, į nosies smeigtukus..

Šiandien galite įsigyti daugybę nosies kaiščių, kurie neabejotinai papuoš jūsų išvaizdą, o nosies kaiščių veislės yra nepaprastai puikios, kurias labai dievina daugelis žinovų. Etniškumas ir šiuolaikinė mada buvo taip gerai susilieję su šiais nosies kaiščių dizainais, kur šio brangakmenio žiūrovą sužavės labai patraukli išvaizda. Galite pasirinkti įvairius stilius – nuo genčių iki madingų, kuriuos priėmė juvelyrikos keistuoliai.