Ruošiatės priimti papildomą naujoką savo šeimoje? Na, tada labai akivaizdu, kad bemiegės naktys galvoja, kas geriausia jūsų kūdikiui ir sau. Pastaruoju metu taip pat girdėjote daug įspėjimų dėl sočiųjų riebalų vartojimo, kurie gali pakenkti jūsų kūdikiui, todėl nesate tikri, ar kokosų aliejus yra geras pasirinkimas nėštumo metu. Nebijokite ir perskaitykite žemiau esantį straipsnį, kad sužinotumėte viską apie kokosų aliejaus naudojimą nėštumo metu.

Kokosų aliejus nėščioms moterims

Ar kokosų aliejus yra saugus nėštumo metu?

Kokosų aliejus yra supakuotas su mitybos privalumais nėščioms moterims ir gali būti lengvai pakeistas kitais aliejais ir sviestu. Kokosų aliejuje yra 90% sočiųjų riebalų. Tačiau pagrindiniai kokosų aliejaus riebalai yra lauro rūgštis, vidutinės grandinės riebalų rūgštis, kuri greitai metabolizuojama. Jis turi teigiamą poveikį cholesterolio ir antimikrobinėms savybėms, kurios yra naudingos tiek jums, tiek jūsų kūdikio imuninei sistemai.

Kokosų aliejaus nauda nėštumo metu:

Taigi matome, kad kokosų aliejus įsitvirtino kaip sveiki riebalai, o tyrimai rodo, kad sveikų riebalų vartojimas nėštumo metu leidžia organizmui gauti maksimalią mitybą ir padeda įsisavinti riebaluose tirpius vitaminus..