Ar esate susirūpinęs ir prislėgtas dėl to, kad negalite pastoti? Yra daug produktų, kurie gali padėti pastoti ir susilaukti kūdikio. Jei ilgą laiką bandote pastoti ir nepavyko, galite naudoti kai kuriuos iš šių produktų, kad padėtų jums sukurti laimingą šeimą. Sirupas nuo kosulio yra vienas iš tokių dalykų, kurie, kaip žinoma, turi savybių, padedančių pastoti. Nors šiuo klausimu atliekama daug tyrimų ir spekuliacijų, sirupuose nuo kosulio yra keletas sudedamųjų dalių, kurios iš tikrųjų gali padėti. Tyrimai sako, kad sirupai nuo kosulio gali padidinti jūsų vaisingumą ir padidinti tikimybę pastoti. Taip pat yra užklausa „Ar galiu vartoti sirupą nuo kosulio nėštumo metu? to dažnai klausia nėščios moterys.

Kaip sirupai nuo kosulio padeda pastoti?

Tokių produktų kaip Mucinexcan veiklioji medžiaga padeda pastoti. Produktas veikia, nes jūsų gimdos kaklelio skystis tampa drėgnesnis ir slidesnis. Dėl to spermai lengviau keliauti per gimdos kaklelį apvaisinti kiaušinį. Guaifenesinas yra vienas iš įprastų ingredientų, naudojamų sirupams nuo kosulio gaminti. Tai atsikosėjimas. Tai reiškia, kad sumažina kvėpavimo takų gleivių retinimą ir krūtinės kosulį. Kadangi guaifenesinas veikia visas jūsų kūno gleivines, jis taip pat gali padaryti jūsų gimdos kaklelio gleives plonesnes ir drėgnesnes. Tai padeda lengvai judėti spermatozoidams, kad jie galėtų apvaisinti ovuliaciją.

Naudodami sirupus nuo kosulio turite atsižvelgti į tam tikrus dalykus, kad padidintumėte nėštumo tikimybę. Jūs turite pradėti vartoti vaistą maždaug prieš keturias dienas iki ovuliacijos. Jūs turite tęsti vaisto vartojimą iki vienos dienos po gimdos kaklelio skysčio išdžiūvimo. Be to, sirupui nuo kosulio neturėtų būti jokių kitų veikliųjų medžiagų, tokių kaip antihistamininiai vaistai ar kosulį slopinantys vaistai, tokie kaip dekstrometorfanas. Šios medžiagos, esančios kosulio sirupe, gali išdžiovinti gleives, įskaitant gimdos kaklelio skystį.

Sirupai nuo kosulio, kurie gali padėti pastoti.

Štai keletas rinkoje esančių sirupų nuo kosulio, kurie gali padėti pastoti.

1. „Mucinex Expectorant“:

kosulys-sirupas-pastoti

2. Polaramino atsikosėjimas:

Polaramino atsikosėjimas

3. „Robitussin Expectorant“:

Robitussino atsikosėjimas

4. Expettoral:

Expettoral

5. Benilino atsikosėjimas:

Benilino atsikosėjimas

6. CVS krūtinės perkrovos pašalinimo priemonė:

CVS krūtinės perkrovos pašalinimo priemonė

7. „Mucinex DM“:

Mucinex DM

8. Cofavin DM kosulio sirupas:

Cofavin DM kosulio sirupas

9. Elderberry kosulio sirupas:

Sirupas nuo kosulio nuo kosulio

Tai buvo kai kurie skausmo sirupai, kurie gali padėti pastoti. Dauguma jų yra atsikosėjimą skatinantys sirupai nuo kosulio. Šios vaistų grupės padeda pašalinti gleives iš kvėpavimo takų, plaučių, bronchų ir trachėjos. Jie skiedžia gleives, įskaitant gimdos kaklelio gleives, padėdami pastoti.

Sirupų nuo kosulio vartojimas nėštumo metu

Ar galiu vartoti sirupą nuo kosulio nėštumo metu? Nėščios moterys turi silpnesnę imuninę sistemą nėštumo metu. Silpnesnė imuninė sistema gali padėti sustabdyti moters kūną nuo neatmetamo būsimo kūdikio, tačiau taip pat gali palikti laukiančias mamas pažeidžiamas virusinių ir bakterinių infekcijų. Sirupų nuo kosulio vartojimas nėštumo metu yra gana dažnas būdas kovoti su negalavimais. Nors kosuliui gydyti naudinga vartoti nedidelį kiekį, nėštumo metu vartojamų sirupų nuo kosulio perdozavimas gali pakenkti motinos ir kūdikio sveikatai. Žemiau yra ekspertų rekomenduojami sirupai nuo kosulio nėštumo metu.

  • Guaifenesinas
  • Dekstrometorfanas
  • Lašai nuo kosulio
  • „Vicks VapoRub“

Kaip ir dauguma šio etapo produktų, sirupai nuo kosulio nėštumo metu taip pat gali būti jums kenksmingi. Skirtinguose organizmuose jis gali reaguoti skirtingai. Pasitarkite su profesionalu dėl kosulio sirupų rūšies ir kiekio nėštumo metu.