Sveikos mitybos diagrama beveik visada yra neišsami be tinkamo riešutų krūvio, ypač kai esate nėščia. Kiekvienas iš džiovintų riešutų turi savo maistinių medžiagų rinkinį.

Graikiniai riešutai yra ypač galingi, todėl graikinių riešutų valgymas nėštumo metu gali lemti geresnę ir sveikesnę motinystės kelionę. Mažas riešutas atrodo kaip smegenys, ir įdomu, kad jis taip pat laikomas geru smegenų vystymuisi, todėl dažnai jį siūlo gydytojai.

Graikiniuose riešutuose yra omega 3, kurie gali apsaugoti kūdikį nuo tokių ligų kaip astma ir egzema. Be to, jis taip pat padeda vystytis gerai nervų sistemai, gerina koncentraciją, regėjimą ir skatina aukštesnį kūdikio intelekto koeficientą. Graikinių riešutų gerumas slypi jo gebėjime augti ir tinkamai vystytis kūdikiui.

Be viso to, jame yra tiamino, riboflavino ir folatų, kurie labai reikalingi motinai. Graikiniai riešutai tikriausiai yra geriausias vitamino B komplekso šaltinis, todėl Akhrot nėštumo metu tikrai gali padėti.

akrotas nėštumo metu

Graikinių riešutų maistinė vertė:

Taigi, kokią papildomą maistą galite gauti iš graikinių riešutų?

 1. Graikiniuose riešutuose gausu omega 3. Todėl graikiniai riešutai ankstyvuoju nėštumo laikotarpiu bus naudingi kūdikio augimui.
 2. Juose yra daug vitaminų, skaidulų, vario, mangano ir magnio. Tai padidina graikinių riešutų naudą nėštumo metu. Tai yra būtini jūsų kasdienės sveikatos ingredientai.
 3. Jame yra alfa-linolo rūgšties. Tai yra nepakeičiama riebalų rūgštis, reikalinga kūdikio vystymuisi ir augimui.

Ar saugu valgyti graikinius riešutus nėštumo metu??

Trumpai atsakant į klausimą, taip! Tai visiškai saugu valgyti nėštumo metu. Tai saugu ir turi daug privalumų būsimai mamai. Pažiūrėk.

 • Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl pirmenybė teikiama riešutams, yra tai, kaip jie saugo širdį. Tai užtikrina tinkamą kraujo tiekimą ir kraujotaką organizme. Tai taip pat padeda organizmui atsikratyti viso blogojo cholesterolio. Blogojo cholesterolio pašalinimas iš organizmo padeda organizmui apsisaugoti nuo širdies sustojimo ir staigių širdies ligų.
 • Reguliarus riešutų vartojimas kontroliuoja motinos kraujospūdį, taip pat užtikrina gerą kūdikio ir motinos širdies ir kraujagyslių sveikatą.
 • Graikinių riešutų antioksidantai padeda apsaugoti organizmą nuo ligų ir skatina sveiką imuninę sistemą.
 • Graikiniai riešutai taip pat padeda mūsų organizmui palaikyti gerą virškinimo sistemą. Graikinių riešutų nauda nėštumo metu yra ta, kad jie padeda tinkamai virškinti maistą, nes juose gausu ląstelienos, kuri ne tik valo sistemą, bet ir tiekia jūsų vaikui išgautas maistines medžiagas bei palaiko motiną ir kūdikį sveiką.
 • Tirpale gausu priešuždegiminių maistinių medžiagų. Jame taip pat gausu fitonutrientų ir antioksidantų, kuriuos paprastai sunku rasti. Šie antioksidantai padeda vystytis kūdikio kaulams.
 • Kūdikio smegenys vystosi kasdien su gera graikinių riešutų doze.

  Tai taip pat padidina pažinimo atsaką besivystančiose kūdikio smegenyse. Graikinių riešutų omega-3 riebalų rūgštys užtikrina gerą jūsų kūdikio atmintį.

 • Graikiniai riešutai turi cinko, biotino ir riebalų rūgščių, būtinų sveikoms spynoms augti.

Todėl graikinių riešutų nauda sveikatai nėštumo metu yra labai didelė!

Kaip įtraukti graikinius riešutus į nėštumo dietą?

Jei jums įdomu, kaip juos valgyti, mes jums pasakysime.

 1. Graikinių riešutų mirkyti tikrai nereikia. Galbūt norėsite jį mirkyti, kad jis suskaidytų sudėtingus fermentus ir paskatintų geresnį organizmo virškinimą. Taip pat galite pamirkyti, nes žievelė gali būti užteršta. Išskyrus tai, graikinius riešutus galima vartoti kaip rytinį užkandį kartu su kitais riešutais.
 2. Taip pat galite juos supjaustyti ir pridėti prie savo kokteilio. Tai suteikia traškaus skonio jūsų kokteiliui ir yra naudingas kūnui.
 3. Į salotas įpilkite smulkintų graikinių riešutų gabalėlių.

Yra daug būdų, kaip juos vartoti kasdien.

Kiek graikinių riešutų reikia suvalgyti per dieną?

Sveika 1 ar 2 graikinių riešutų porcija per dieną yra naudinga kūnui. Įtraukite tai į savo salotas arba tiesiog lengvai jas valgykite bet kuriuo paros metu.

Atsargiai: visos nėščios moterys, patartina užtikrinti reguliarų riešutų vartojimą. Tačiau, atsargiai, nepersistenkite su graikinių riešutų vartojimu, nes tada organizme pradeda kauptis cholesterolis. 4-5 riešutai per dieną laikomi idealiais.

Graikiniai riešutai nėštumo metu

Graikinių riešutų šalutinis poveikis nėštumo metu:

Kokie yra šalutiniai poveikiai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį?

 • Per didelis akrotų vartojimas nėštumo metu gali sukelti alergiją. Vienas iš dažniausiai pasitaikančių jūsų organizmo simptomų yra alergija, kurią galite išsivystyti. Nepamirškite suvartoti tik saujos.
 • Svorio ir KMI pokytis yra dar vienas šalutinis graikinių riešutų poveikis. Per didelis vartojimas gali sukelti svorio padidėjimą, todėl gali pasikeisti kūno kūno masės indeksas ir pakeisti jo sveiką būseną.
 • Pykinimas yra dar vienas šalutinis graikiškų riešutų vartojimo nėštumo metu poveikis. Graikiniuose riešutuose yra tam tikrų rūšių antikūnų, kurie gali stimuliuoti baltus kūnus ir taip sukelti histamino gamybą.
 • Tai taip pat gali turėti įtakos jūsų žindymo praktikai. Per didelis vartojimas gali sukelti komplikacijų žindančioms motinoms.

Atsargumo priemonės dėl graikinių riešutų nėštumo metu:

 1. Mes visada patariame pasikonsultuoti su savo gydytoju prieš pradedant valgyti bet kokį maistą. Pasakykite apie tai savo gydytojui ir įtraukite juos į savo mitybos lentelę.
 2. Rinkitės natūralius riešutus. Cukraus arba sūdyti produktai nėra naudingi jums ar kūdikiui. Tai gali be reikalo papildyti jūsų kalorijas.
 3. Visada pirmenybę teikite geros kokybės ir graikinių riešutų prekės ženklui.
 4. Laikykite juos hermetiškame inde, kad neprarastumėte šviežumo.

Graikiniai riešutai nėščioms moterims buvo žinomi kaip supermaistas vien dėl to, kad jie teikia daug naudos motinai ir jos kūdikiui. Pradėkite šiandien ir į savo racioną įtraukite sveiką graikinių riešutų dozę.

Esame tikri, kad savo kelyje į pristatymą ir sveiką gyvenimo būdą pastebėsite reikšmingų pokyčių.

Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai:

Q1. Ar esu linkęs į alergijas dėl graikinių riešutų valgymo?

Ans: Visi mūsų kūnai ir jų metabolizmas skiriasi vienas nuo kito. Todėl mūsų kūnas labai skirtingai reaguoja į daugybę skirtingų maisto produktų. Graikiniai riešutai, vartojami saikingai, nesukelia alergijos. Tačiau kai kurių žmonių organizmai natūraliai gali atstumti graikinių riešutų naudą. Taigi, jei patiriate kokių nors nepatogumų savo kūnui, patartina nustoti vartoti tą patį.

Q2. Ar galiu valgyti graikinius riešutus pirmąjį trimestrą??

Ans: Taip, graikinius riešutus valgyti saugu nėštumo pirmąjį trimestrą. Tam tikra prasme tai padės sumažinti persivalgymą, nes sotus būsite ilgiau.

Q3. Ar yra koks nors ypatingas vartojimo būdas??

Ans: Nėra jokio konkretaus būdo, kaip turėtumėte paimti graikinius riešutus. Dažniausiai jis sumaišomas su dubeniu kitų riešutų arba tiesiog suvartojamas kaip sauja. Bet kuriuo atveju tai naudinga tik organizmui.