Muzika yra vienas iš pagrindinių instrumentų, padedančių sumažinti fizinį ir psichologinį skausmą. Tiesą sakant, muzika dabar naudojama kaip terapijos dalis, padedanti pacientams greičiau pasveikti. Nėščioms moterims patariama klausytis raminančių dainų, kad įveiktų stresą. Nėštumas yra kupinas nuotaikos svyravimų, depresijos, psichinio streso ir nerimo. Nėštumo metu kiekvieno žmogaus simptomai gali skirtis. Muzika gali būti geriausias būdas įveikti šiuos iššūkius ir grįžti į normalų gyvenimą. Tai ne tik padeda atsipalaiduoti motinos protui, bet ir parodė daug teigiamo poveikio negimusiam kūdikiui. Tiesą sakant, ligoninėse tapo įprasta tendencija groti puikią muziką, tokią kaip Bethovenas, kad nuramintų savo paciento rūpesčius ir gerai pasiruoštų gimdymui. Panagrinėkime nuostabią muzikos klausymosi nėštumo metu naudą.

Muzika nėštumo metu

TURINYS:

 1. Nėštumo muzikos poveikis kūdikiui gimdoje.
 2. Privalumai klausantis muzikos nėštumo metu.
 3. Kaip groti muziką negimusiam kūdikiui?
 4. Kokio tipo muzika patartina nėštumo metu?
 5. Garso lygiai klausantis muzikos nėštumo metu.
 6. Patarimai, kaip klausytis muzikos nėštumo metu.
 7. Kaip sužinoti, ar muzika kūdikiams yra per garsi?

Nėštumo muzikos poveikis kūdikiui gimdoje:

Terapinės muzikos galios tikrai gali padėti išgydyti chaotišką protą, kuris gali skatinti sveiką kūną. Tačiau muzikos poveikis negimusiam buvo tik daromas. Buvo atliktas tinkamas tyrimas su nėščių moterų grupe, kuri kiekvieną dieną 20 minučių grojo su indiška karnatine muzika maždaug 20 dienų. Atsakymo testų rezultatai parodė, kad jų negimusių kūdikių augimo tempas ir refliuksas buvo geresni nei tų, kurių motinos nebuvo šios programos dalyvės..

Muzikos klausymosi nėštumo metu privalumai:

Štai keletas svarbių muzikos privalumų nėščioms moterims:

1. Pagalba geresniam vaisiaus refliuksui:

Kai klausotės muzikos, jūsų kūdikis negirdi melodijų ar instrumentų garso. Tiesą sakant, jis klauso muzikos sukurtų vibracijų, kurios gali paskatinti geresnius kūdikių refliuksus. Tokie kūdikiai linkę greičiau reaguoti į situacijas, palyginti su tais, kurie nėra veikiami muzikos.

2. Pagerina koncentraciją:

Kūdikio klausymasis geros muzikos gali padėti geriau ugdyti jo klausos gebėjimus. Lėtai pripranta klausytis šių vibracijų ir pradeda daugiau dėmesio skirti. Taigi koncentracijos gebėjimai labai pagerėja.

3. Padeda atsipalaiduoti mamai ir kūdikiui:

Nerimaujančiai mamai ir jos negimusiam vaikui muzika gali būti labai naudinga. Muzika turi nuostabių gydomųjų savybių, padedančių sumažinti chaosą ir netvarką galvoje. Tai savo ruožtu rodo teigiamą poveikį kūdikio augimui. Muzika taip pat gali nuraminti nervus ir nuraminti.

4. Įtakoja bendrą kūdikio elgesį:

Tyrimai rodo, kad kūdikių, kurių motina besilaukdama reguliariai klausėsi muzikos, smegenų vystymasis yra geresnis. Didelė muzikos įtaka buvo pastebėta jų bendruose pažinimo gebėjimuose, kalboje, atmintyje ir elgesyje. Paprastai tokie kūdikiai buvo šiek tiek laimingi ir linksmi, palyginti su įprastais kūdikiais.

Kaip groti muziką negimusiam kūdikiui?

Skaitykite žemiau, kad sužinotumėte, kaip groti muziką nėščioms moterims:

Muzika nėštumo metu

Sukurkite grojaraštį:

Pabandykite suderinti muziką su savo darbo ritmu. Ankstyvosiose gimdymo stadijose reikia greitesnės, nuotaikingesnės muzikos, kad nuotaika išliktų šviesi ir blaškytųsi; o darbui progresuojant, lėtesnė, pasikartojanti muzika yra daug geresnė, nes randama sinchronizacija su gimdymo ritmu. Nepamirškite į grojaraštį įtraukti visų šių variantų.

Muzikos leidimo režimai:

Ligoninėje paklauskite, ar jie turi garsiakalbius, kad jie galėtų groti muziką. Arba įsigykite savo garsiakalbius iš savo namų.

Naudokite ausines:

Jei norite visiškai atitolinti nuo visų blaškančių dalykų ir tik sutelkti dėmesį į darbą, negali būti nieko geriau už ausines. Nepamirškite jų supakuoti.

Mėgaukitės nėštumo muzika vaisiaus vystymuisi:

Visi muzikos privalumai gimdymo metu taip pat galioja ramiam, atsipalaidavusiam ir laimingam nėštumui. Nėštumo metu reguliariai klausykitės muzikos, kad atsipalaiduotumėte, sumažintumėte stresą ir atsinaujintumėte. Muzika taip pat šuoliais pakelia nuotaiką ir energiją. Klausantis muzikos nėštumo metu, galite geriau pasiruošti darbui.

Kokio tipo muzika patartina nėštumo metu?

Jei jums įdomu, kurią muziką geriausia klausytis nėščia, atminkite, kad jokia muzika nepadės.

 • Raminanti muzika, tokia kaip klasikinės indų, hindustani ir net vakarietiškos versijos, yra atpalaiduojanti nėštumo muzika.
 • Klasikinės muzikos klausymasis nėštumo metu pagerina kūdikio refleksus.
 • Rekomenduojamos formos yra giesmės, tokie instrumentai kaip fleita, Jalatarangini ir net švelni muzika nėštumo metu. Niekada neieškokite garsios muzikos, tokios kaip sunkusis metalas ir rokas, nes tai gali visiškai sutrikdyti kūdikio judesius ir sukelti nenormalų elgesį.
 • Nustatyta, kad Mozarto nėštumo muzika yra veiksmingiausia nėščioms moterims ir įrodyta, kad ji padidina kūdikių giminingumą muzikai.
 • Nėštumo meditacijos muzika gali padėti nuraminti neramų protą ir atkurti vidinę ramybę.

Garso lygiai klausantis muzikos nėštumo metu:

Negimę kūdikiai yra saugūs motinos įsčiose ir nėra veikiami garsių garsų. 50–60 decibelų lygis jiems turėtų būti idealus, nes jis dera su garsais, kuriais jie yra įpratę, pavyzdžiui, mamos balsu, skrandžio gurgėjimu ir pan. Problemos.

Patarimai, kaip klausytis muzikos nėštumo metu:

Peržiūrėkite šiuos paprastus patarimus, kaip leisti muziką nėštumo metu:

 • Pasirinkite lengvą muziką: Raminančios muzikos grojimas mažu garsu gali būti geriausias būdas padėti jūsų kūdikiams gauti naudos.
 • Dainuok savo melodiją: Taip! Nėra geresnio būdo užmegzti ryšį su savo kūdikiu, nei už jį dainuoti. Ieškokite mėgstamos dainos ir toliau dainuokite ar dūzkite.
 • Instrumentai: Klausantis švelnių instrumentų, tokių kaip Veena, fleita ar smuikas, grojami nedideliu garsu, galite jaustis lengvai ir atsipalaiduoti
 • Venkite staigių garsų: Staigus garsas, kaip didelis trenksmas, gali sukelti kūdikio sutrikimą. Stenkitės vengti tokių vietų kaip kino teatrai, statybvietės ir tt, kur kūdikis gali jaustis nepatogiai.

Kaip sužinoti, ar muzika kūdikiams yra per garsi?

Negimusio kūdikio ausys yra labai švelnios ir jautrios garsiems garsams. Klausantis garsios muzikos nėščia, kūdikis gali greitai judėti ir neįprastai greitai spirti. Jei šis judesys išlieka ilgiau nei kelias minutes, galite manyti, kad kūdikis patiria intensyvų stresą. Tokiais atvejais tiesiog eikite į ramią vietą ir švelniai kalbėkite su kūdikiu, kad jis nusiramintų.

Internete yra daug muzikos versijų nėščioms moterims. Dauguma jų yra klasikinės melodijos ar giesmės, kurios, kaip žinoma, turi didžiausią naudą kūdikiams. Geriausias būdas yra prijungti ausines ir pradėti leisti muziką bent 20–30 minučių kiekvieną dieną. Prisiminkite istoriją apie Abhimanyu Mahabharatoje, kurios motina besilaukdama klausėsi Vedų. Jis dar prieš gimdamas tapo literatūros meistru ir visus nustebino šiomis nepriekaištingomis žiniomis. Tai puiki muzikos galia nėštumo smegenų vystymuisi!

Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai:

1. Kodėl nėščioms moterims rekomenduojamos ausinės?

Kai prijungiate ausines, esate linkę atšaukti išorinius triukšmus ir taip visą dėmesį sutelkti į muziką. Kiekviena detalė gali būti aiškiai išgirsta ir mėgautis. Tai suteikia geriausią muzikos patirtį jums ir kūdikiams. Įsitikinkite, kad garsumo lygis nėra per didelis.

2. Ar galiu klausytis muzikos dirbdamas?

Taip! Tu gali! Tiesą sakant, tai būtų geriausias dalykas. Tai ne tik padeda įveikti darbinį stresą ir nerimą, bet ir priverčia kūdikį užsiimti puikia muzika. Norint klausytis muzikos, nereikia spausti atskiro laiko.

3. Iš kur galima parsisiųsti geros nėštumo muzikos?

Daugelis svetainių siūlo puikią muziką nėščioms moterims. Šie albumai buvo specialiai sukurti, kad atitiktų būsimos motinos ir jos kūdikio poreikius. Kai kurios geriausios svetainės yra „Youtube“, „BabyCenter“ ir „Babymozart.org“. Tiesiog prisijunkite ir mėgaukitės gražia muzika bet kuriuo metu ir bet kur.

Vaizdo šaltinis: 1.