Psichinė sveikata yra tokia pat svarbi kaip ir jūsų fizinė sveikata. Nėštumo metu jūsų kūnas patirs daugybę naujų pokyčių. Tai apima ne tik jūsų kūno pokyčius, bet ir jūsų psichinę sveikatą. Galite patirti stresą ir depresiją, ir tai yra natūralu daugeliui moterų. Bet jei paliksite tai be priežiūros, nėštumo laikotarpis jums gali tapti košmaru. Vienas iš būdų tai išspręsti – pasimėgauti nėštumo meditacija.

Meditacija bet kuriuo metu yra tikras „taip“. Kai esate nėščia, turite gauti ramybę ir teigiamą nuotaiką. Norėdami išlaikyti jūsų sveikatą ir sveikatą, čia yra keletas meditacijų nėštumo metu, apie kurias turite žinoti.

Nėštumo meditacija

Norėdami tai padaryti, turite skirti šiek tiek laiko ir šiek tiek ištirti šį klausimą, nes kuo daugiau tyrinėsite, tuo daugiau išmoksite, kad galėtumėte susidoroti su bet kokia situacija, kuri gali atsirasti bet kuriuo metu.

Kalbant apie nėštumą ir tai, ar medituoti yra gerai, visada geriausia visada būti gerai informuotam, todėl pabandykite šiek tiek laiko praleisti ir naudokitės tokiomis priemonėmis kaip internetas, kad peržiūrėtumėte visus privalumus ir trūkumus naudojant meditaciją nėštumo metu. kad išspręstumėte daugybę savo problemų.

Kas yra meditacija?

Meditacija yra daugiau mokymas geriau suprasti jus ir vidinį save. Medituodamas tu geriau supranti save ir geriau bendrauji su savimi, tiesiog įgydamas tam tikrą psichinį dėmesį.

Ar meditacija yra saugi nėštumo metu??

Žemiau yra keletas meditacijos privalumų, ypač nėštumo metu-

Atpalaiduojantis:

Meditacija atpalaiduoja jūsų kūno raumenis, ypač jūsų mintis, kad geriau įtvirtintų savo mintis, suteikdama jums jėgų, kurių reikia norint susidoroti su bet kokia stresine situacija, kuri atsiranda nėštumo metu. Prieš populiarius įsitikinimus nėštumas yra nusivylimo ir streso laikotarpis, todėl labai svarbu išmokti išlikti ramiems. Vadovaujama nėštumo meditacija gali jums labai padėti.

Streso mažinimo priemonė jūsų kūdikiui:

Stresas nėštumo metu gali trukdyti jūsų kūdikiui augti, nes šiuo metu jūsų kūnas ir kūdikio vystymasis yra tarpusavyje susiję, todėl net menkiausias jūsų konstitucijos pakeitimas yra labai svarbus jūsų kūdikiui. Taigi meditacija šiuo metu padeda valdyti savo ir kūdikio hormonus, kad būtų galima patogesniam nėštumui.

Kaip medituoti nėštumo metu?

1. Patogi laikysena:

Pirmas dalykas – surasti tinkamą laikyseną medituoti. Ne visada įmanoma sėdėti vertikaliai, ypač trečiąjį trimestrą. Šiuo metu galite atsigulti. Nėštumo meditacijos metu, pirmąjį trimestrą, jūs tiesiog turite rasti tinkamą laikyseną sėdėti.

2. Sutelkite dėmesį į pilvą:

Kitas dalykas – sutelkti dėmesį į pilvą, į mažylį. Pasinerkite į tai, kas vyksta jūsų viduje ir jūsų kūdikiui.

3. Kvėpuokite:

Dabar giliai kvėpuok. Nėštumo metu kartais gali prarasti kvėpavimą. Žinok tai ir kvėpuok. Pradėkite uždarydami akis ir kvėpuodami per nosį. Lėtinkite įprastą kvėpavimą ir toliau giliai kvėpuokite. Dabar jūsų pilvas išsiplės, o po to – šonkauliai ir krūtinė.

Meditacijos patarimai nėštumo metu:

  • Iš esmės pirmas žingsnis yra surasti jums ir kūdikiui patogią padėtį.
  • Saugokitės bet kokių nepatogumų požymių. Jei patiriate vieną, nedelsdami sustokite.
  • Išstumkite stresą giliai įkvėpdami ir pabandykite nukreipti mintis, kad sutelktumėte dėmesį į jus ir jūsų kūdikį.

Nėštumo meditacija yra vienas iš paprasčiausių ir nebrangiausių būdų suteikti sau psichinės jėgos, reikalingos normaliam ir sveikam nėštumui. Joga ir meditacija nėščioms moterims labai padės išlaikyti tinkamą nuotaiką ir teisingą kelią. Meditacija nėštumo nerimui taip pat buvo rekomenduojama gydytojų priemonė.

Dažnai užduodami klausimai & Atsakymai:

Q1. Ar meditacija padeda pastoti?

Ans: Jei manėte, kad meditacija, padedanti pastoti, yra realybė, vadinasi, klystate! Meditacija visiškai negarantuoja, kad pastosite. Tai tik atpalaiduoja ir padeda susieti su savo vidiniu „aš“.

Q2. Kas yra vadovaujama meditacija nėštumo metu? Kaip tai naudinga nėščioms moterims?

Ans: Vadovaujama meditacija apima raminančios muzikos klausymą. Tai suteikia energijos ir streso, kurie abu reikalingi sklandžiai kelionei. Paprastai vadovaujama meditacija apima objekto vizualizavimą. Tai gali būti jūra, gėlė ar kristalas. Kai tai padarysite, išmoksite išlikti susikaupę ir taip suvokti aplink esančią tylą. Tai padės atsikratyti streso.

Q3. Ar saugu užsiimti joga ir meditacija nėščioms moterims?

Ans: Visiškai! Joga ir meditacija yra geri būdai išlaikyti juos sveikus. Turite nepamiršti gauti ekspertų patarimų ir gydytojo patarimų, kokios jogos laikytis ir ko ne.