Nėštumas yra vienas iš svarbiausių moters gyvenimo etapų. Nes ji turi tik galimybę suteikti gyvybę naujam gyvam padarui. Taigi kiekviena moteris nėštumo metu bus kruopšti ir atsargi, ką valgo nėštumo laikotarpiu. Nenuostabu, kad ji gali trokšti daugelio dalykų, kurių ji nebūtų paragavusi prieš nėštumą. Pepperoni yra viena iš tokių maitinimo įstaigų nėščiai moteriai. Nėštumo metu gali trokšti dėl aštraus skonio ir išskirtinio skonio, kurį jis prideda prie maisto. Pepperoni paprastai valgomi kartu su pica. Nors pica yra gana saugi valgyti; mes išsiaiškinsime, kaip pipironiai yra saugūs nėštumo metu.

pepperoni nėštumo metu

Kas yra Pepperoni:

Pepperoni-italų kilmės amerikietiškas saliamis, paruoštas iš sūdytos kiaulienos ir jautienos, pagardintas aitriosiomis paprikomis arba paprika. Šis ryškiai raudonos spalvos saliamis yra minkštas ir dūminis, todėl jūsų maistui suteikiamas puikus skonis ir išskirtinis skonis. Autentiškas pepperoni yra prieinamas Pietų Italijoje, pagamintas iš jautienos ir kiaulienos. Arba kai kuriose Amerikos vietose vietoj kiaulienos ir jautienos naudojama kalakutiena. Nitratai arba nitritai yra tradiciniai pipirų konservavimo arba konservantai.

Ar galima valgyti Pepperoni nėštumo metu:

Nors nėštumo metu pica yra gana saugi valgyti. Turite persvarstyti, ar planuojate valgyti pepperoni nėštumo metu. Gydytojai nerekomenduoja valgyti pepperoni nėštumo metu. Nors tai skanu ir aštru, gali patenkinti potraukį. Tačiau, jei turite labai stiprių norų, galite jį vartoti vieną ar du kartus nėštumo laikotarpiu. Pagrindinė priežastis yra konservavimui naudojami nitratai ir nitritai. Šie junginiai reaguoja su mėsa, kuri gamina kai kurias kancerogenines medžiagas.

Pepperoni valgymo nauda nėštumo metu:

Pepperoni yra laikomas vienu iš pagrindinių mineralų, vitaminų ir baltymų šaltinių. Kai kurie jo privalumai yra.

 • Pepperoni turi daug riebalų. Jei nėščia moteris yra per liesa, gydytoja pataria valgyti maisto produktus, kuriuose yra daug riebalų. Tokiais atvejais apsvarstykite galimybę valgyti pepperoni.
 • Šiame saliamyje yra vienas svarbus mineralas selenas. Tai esminis antioksidantas, palaikantis nėščios moters imuninę sistemą, kovojant su laisvaisiais radikalais. Jie gaminami kaip šalutinis metabolizmo produktas.
 • Nėštumo metu nėščia moteris turėtų valgyti maistą, kuriame yra visi vitaminai ir mineralai. Pepperoni turi reikiamą kiekį vitamino B12, tiamino, riboflavino, vitamino B6, niacino, vitamino D &K.

Šalutinis Pepperoni valgymo poveikis nėštumo metu:

Pepperoni įtraukimas į dietą nėštumo metu gali būti ne toks naudingas. Vietoj to, tai papildys nėščiosios ir negimusio kūdikio komplikacijas.

 1. Pepperoni yra daug riebalų. Viena uncija pepperoni turi apie 141 kaloriją ir 13 g riebalų. Šie riebalai dažniausiai yra sočiųjų riebalų, kurie gali sukelti svorio padidėjimą, gestacinį diabetą, preeklampsiją ir kartais net širdies ligas.
 2. Aštrus pipirų turinys sukelia rėmenį, taip pat sukelia virškinimo sutrikimus.
 3. Kaip matėme anksčiau, pepperoni gaminamas iš sūdytos kiaulienos ir jautienos. Jie konservuojami arba konservuojami naudojant nitritus ir nitratus. Kurios reaguoja su antriniais aminais, esančiais mėsoje esančiais junginiais, gaminant nitrozaminus. Nitrozaminai laikomi kancerogenais, kurie gali padidinti vėžio riziką. Be to, tyrimai parodė, kad šie nitratai ir nitritai prasiskverbia per placentą ir padidina smegenų auglių riziką kūdikiui.
 4. Valgant pipirus, padidėja natrio kiekis organizme. Vienoje uncijoje pipirų yra apie 443 mg natrio. Padidėjęs natrio kiekis organizme padidina kraujospūdį ir taip pat turi įtakos vaisiaus inkstų funkcijai.

Kaip valgyti Pepperoni nėštumo metu:

Daugelis jų mano, kad pepperoni naudojami tik kaip picos priedas. Tačiau pipirų valgymui yra daugybė veislių. Kai kurie iš jų yra

 • Naudokite šį skanų saliamį mėgstamame sumuštinyje, kurį valgote. Skrudinkite mėgstamą sumuštinį ir užpilkite juo šį saliamį.
 • Valgyti pepperoni su juodosiomis alyvuogėmis ir sūriu taip pat yra puikus derinys.
 • Kitas būdas valgyti pepperoni yra virti pepperoni sriubą. Į sriubas įpilkite mažų pipirų gabalėlių ir troškinkite ir mėgaukitės.
 • Kai kurie žmonės taip pat gamina duoną iš pipirų. Pepperoni duona yra puikus sumuštinio pakaitalas.
 • Supjaustytus pipirus galima naudoti kaip mėgstamų makaronų priedą.

Pepperoni pica nėštumo metu:

Nėštumo metu valgyti picą yra gana saugu, nebent ji būtų tinkamai iškepta. Picos būna įvairių rūšių, skonių ir priedų. Viena iš tokių picų rūšių yra pepperoni pica. Tai viena iš skanesnių picų, kurią galite valgyti. Bet ar ši pica yra saugi nėštumo metu, kyla klausimas? Nors dauguma jų sako, kad pepperoni nėštumo metu yra nesaugus. Dėl sūdytos kiaulienos ir jautienos šios picos valgymas vieną ar du kartus nėštumo laikotarpiu nėščiai moteriai nepakenks.

Kaip pasigaminti Pepperoni picą:

Ingridientai:

 1. Viena apvali picos tešla.
 2. Trys pipirų kepalėliai.
 3. Vienas puodelis sūrio.
 4. Supjaustyti pomidorai.
 5. Aitriosios paprikos dribsniai.
 6. Supjaustyta paprika ir svogūnai.

Procedūra:

 • Jei esate pirmokas, geriau picos tešlą įsigyti picų parduotuvėje.
 • Smulkiai supjaustykite papriką į mažus gabalėlius arba supjaustykite apskritimo formomis.
 • Pirmiausia įdėkite picos tešlą į orkaitę, įkaitintą iki 300 laipsnių 15 minučių.
 • Įdėkite sūrio ant karštos picos, leiskite sūriui ištirpti ir įsigerkite į tešlą.
 • Sūrio picą užpilkite pipironiu, supjaustytais svogūnais, pomidorais ir paprika. Leiskite tešlai keletą minučių atvėsti.
 • Įdėkite šią „pepperoni“ sūrio picą į orkaitę 20 minučių.
 • Pabarstykite aitriosios paprikos dribsnius, pipirus ir druską (jei reikia) ant picos ir mėgaukitės skaniu maistu.

Manoma, kad Pepperoni nėštumo metu valgyti nesaugu. Dėl didelio riebalų kiekio nitratai ir nitritai, naudojami kaip konservantai, taip pat juose naudojama mėsa. Nors pipirai turi tam tikrą naudą sveikatai. Nėštumo metu geriau nevalgyti to. Bet jei labai trokštate valgyti pepperoni picą. Tada turėkite tai vieną kartą nėštumo metu. Prieš keisdami savo mitybą, pasitarkite su gydytoju.

Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai:

Q1. Ar nėščios moterys gali valgyti žalius pipirus?

Ans: Nėštumo metu nerekomenduojama valgyti pepperoni. Žali pipirai yra kenksmingesni nei tinkamai virti. Žalioje mėsoje gali būti bakterijų, o pipiruose esantys nitratai kenkia nėščiai moteriai ir negimusiam kūdikiui.

Q2. Ar nesukietėjusius pipirus galima saugiai valgyti nėštumo metu?

Ans: Pipirai konservuojami, kad jie nebūtų sugadinti. Paprastai reikia valgyti tik šviežią mėsą. Taigi nesukietėjusį peperoni valgyti nesaugu. Bet jei esate tikri, kad jautiena ir kiauliena yra labai švieži. Tada galite pasinaudoti galimybe jį valgyti nėštumo metu.

Q3. Kaip saugu kalakutienos pipirus nėštumo metu?

Ans: Pepperoni iš kalakutienos yra gana saugus valgyti nėštumo metu. Jei kalakutienos pipiriukams konservuoti nepridėta konservantų, tokių kaip nitratai ir nitritai. Jei kalakutiena yra šviežia, galite pabandyti ją valgyti nėštumo metu.

Atsakomybės apribojimas: Šiame straipsnyje pateiktos nuomonės yra tik pasiūlymai. Ir svetainė jokiu būdu nėra atsakinga už galimą šalutinį poveikį. Geriau pasitarti su gydytoju prieš ką nors valgant, ypač kai esate nėščia.