Saulėgrąžų sėklos yra vienas sveikiausių ir maistingiausių maisto produktų. Saulėgrąžų sėklos turėtų būti įprastos dietos dalis. Bet kas yra įprastos dietos dalis, kuri dažnai gali pasikeisti nėštumo atveju? Ar nėščios moterys gali valgyti saulėgrąžų sėklas? Saulėgrąžų sėklos nėštumo metu yra dar svarbesnės. Jame yra įvairių eterinių aliejų, gyvybiškai svarbių vitaminų ir mineralų, skaidulų ir sveikų riebalų, kurie yra būtini sveikam kūdikio vystymuisi.

saulėgrąžų sėklos nėštumo metu

Kai kurie saulėgrąžų sėklų naudojimo būdai nėštumo metu:

 •  Saulėgrąžų sėklose yra folio rūgšties. Folio rūgštis naudojama raudoniesiems kraujo kūneliams, kurie perneša deguonį iš plaučių į organus, ir anglies dioksidą iš organų atgal į plaučius formuoti. Norint sveikai formuotis raudoniesiems kraujo kūneliams, būtinas folio rūgšties turtingas maistas, pavyzdžiui, saulėgrąžų sėklos. Folio rūgšties trūkumas motinos dietoje gali sukelti komplikacijų, tokių kaip gimdos placentos deformacija ir kūdikio apsigimimai, pvz., Lūpos skiltis. Todėl saulėgrąžų sėklos nėštumo metu yra būtinos.
 •  Saulėgrąžų sėklose yra vitamino E ir kitų antioksidantų, kurie neleidžia pažeisti laisvųjų radikalų DNR.
 •  Šiose sėklose yra įvairių būtinų vitaminų ir mineralų, tokių kaip magnis, varis, selenas ir kt., Kurie yra būtini sveikam kūdikio augimui, motinos tinkamumui ir veiklai..
 •  Saulėgrąžų sėklose yra daug skaidulų. Jis skatina virškinimą ir padeda išspręsti dažniausiai pasitaikančią nėštumo problemą, tai yra vidurių užkietėjimą. Saulėgrąžų sėklos nėštumo metu gali natūraliai ir saugiai išspręsti vidurių užkietėjimo problemą. Tačiau nepamirškite gerti daug vandens.
 •  Saulėgrąžų sėklose yra sveikų nesočiųjų riebalų, kurie yra būtini sveikai motinos ir kūdikio odai ir plaukams.
 •  Saulėgrąžų sėklos yra maistingas ir sotus užkandis. Tai sveikas būdas numalšinti alkį nėštumo metu. Nėštumo metu saulėgrąžų sėklos turi būtinų maistinių medžiagų tiekimo tikslą, taip pat yra skanus ir sotus užkandis.
 •  Saulėgrąžų sėklose yra linolo rūgšties, kuri padeda organizmui subalansuoti hormonus ir taip palaiko sveiką svorio augimą.

Kaip valgyti saulėgrąžų sėklas:

Yra daug būdų, kaip valgyti saulėgrąžų sėklas. Kai kurie būdai yra paminėti žemiau-

 •  Po skrudinimo juos galima valgyti, nenuėmus išorinių lukštų. Tai geriausias būdas valgyti saulėgrąžų sėklas, nes jos išsaugo visas maistines medžiagas ir taip pat nesumažina ląstelienos.
 •  Saulėgrąžų sėklas taip pat galima iškepti į pikantišką duoną ir bandeles iš nesmulkintų kviečių ir grikių, kad būtų neįtikėtinas skonis ir sveikata.
 •  Saulėgrąžų sėklos gali būti skrudintos arba lengvai pakepintos naudojant gryną alyvuogių aliejų ir valgomos su žaliomis salotomis bei duona, kad būtų subalansuotas maistas.
 •  Jei turite smaližių, deserto variantai yra saulėgrąžų sėklų sumaišymas su paprastu ar aromatizuotu jogurtu. Taip pat galite kepti minkštus, pikantiškus sausainius su saulėgrąžomis ir bananu.
 •  Vietoj žemės riešutų sviesto galite pasirinkti saulėgrąžų sėklų sviestą, kuris yra skanesnis ir sveikesnis pasirinkimas.
 •  Saulėgrąžų sėklas galima suskaidyti į mažesnius gabalėlius ir pridėti prie mėsainių bei sumuštinių su tunu.
 •  Kukurūzų dribsniuose ar musliuose galite pridėti saulėgrąžų sėklų su riešutais ir džiovintais vaisiais, tokiais kaip migdolai, anakardžiai, razinos, lazdyno riešutai, graikiniai riešutai, figos ir abrikosai.!

Tikimės, kad tai atsakys į klausimą „Ar nėščios moterys gali valgyti saulėgrąžų sėklas? Nes taip, jie gali ir turėtų! Nėštumo metu saulėgrąžų sėklos gali būti naudojamos daugybei skanių ir sveikų patiekalų, siekiant pagerinti jūsų kūno būklę ir patenkinti jūsų skonio receptorius. Tačiau svarbu prisiminti, kad persivalgius saulėgrąžų sėklų, gali padidėti svoris. Todėl apsiribokite nuo 1/2 iki 3/4 puodelio neišimtų saulėgrąžų sėklų arba nuo 1/8 iki 1/6 puodelio nuluptų sėklų.