Ricinos aliejus nėštumo metu yra diskutuotina tema. Tačiau mes tiksliai nežinome ricinos aliejaus vartojimo nėštumo metu, tačiau įrašai rodo, kad pirmą kartą jis buvo naudojamas Egipto laikais. Ricinus communis yra augalų sėkla, iš kurios kilęs ricinos aliejus. Jis randamas Indijoje! Cheminę ricinos aliejaus struktūrą daugiausia sudaro riebalų rūgštis – ricinoleinas. Dėl šios cheminės sudėties ir koncentracijos manoma, kad ricinos aliejus yra naudingas sveikatai.

Nors daugelis iš jūsų galbūt girdėjote gandus apie ricinos aliejaus vartojimą nėštumo metu, aktyvindami darbo judesius, jūs nežinojote, kaip tiksliai jis veikia, ir net jei ši naujiena yra tiesa ar melas! Vėlgi kai kuriems iš jūsų gali prireikti pagalbos, nes kūdikis atsisako išeiti, net jei praėjo daugiau nei įprastas laikas! Na, nesijaudink. Šis straipsnis padės išspręsti visas jūsų abejones ir klausimus apie ricinos aliejaus nėštumą!

Kodėl ricinos aliejus yra būtinas nėštumo metu

Kas yra ricinos aliejus?

Nors diskutuojama apie ricinos aliejaus naudojimą nėštumo metu, pirmiausia leiskite mums žinoti, kas yra ricinos aliejus. Ricinos aliejus yra augalinis aliejus, kuris gaunamas paspaudus ricinos pupeles. Jie naudojami kaip „castoreum“ pakaitalas. Šis aliejus yra bespalvis, turi skirtingą skonį ir kvapą. Jis taip pat gali atrodyti kaip šviesiai geltonas skystis. Ricinos aliejus plačiai naudojamas muilų, tepalų, hidraulinių skysčių, dangų, dažų, vaškų, poliravimo ir kvepalų gamybai.

Ar saugu naudoti ricinos aliejų nėštumo metu??

Nors daugelis tik kalba apie ricinos aliejaus nėštumo riziką, pažiūrėkime, ar saugu naudoti ricinos aliejų nėštumo metu. Šiame tyrime yra įvairių diskusijų ir išvadų, daugelis sako, kad ricinos aliejaus naudojimas darbo paskatinimui neturi didelių skirtumų ir pokyčių darbo metu. Nors niekur nepastebėta didelių komplikacijų, dauguma susirūpinimą kėlė dėl tolerancijos lygio ir diskomforto, kurį ricinos aliejus gali sukelti gimdymo ir gimdymo metu. Taip pat buvo pranešta apie pykinimo atvejus naudojant aliejų. Tačiau gydytojai šiais laikais turi tinkamus metodus ir būdus, kurie gali padėti paskatinti gimdymą, išskyrus ricinos aliejų, nes tai plačiai diskutuojama. Vis dėlto rekomenduojama būti toli ir nenaudoti šio ricinos aliejaus, jei nėštumo metu turite keletą sunkumų, ir vietoj to kreiptis į gydytoją.

Ricinos aliejaus privalumai nėštumo metu:

Prieš svarstydami ricinos aliejaus ir nėštumo šalutinį poveikį, atkreipkime dėmesį į keletą ricinos aliejaus privalumų nėštumo metu.

 • Tai gerai žinomas ingredientas, skatinantis gimdymą.
 • Vidurius laisvinančios savybės padeda susitraukti gimdai ir skatina tuštinimąsi.
 • Be to, ricinoleino rūgšties yra ricinos aliejuje, kuris padeda užpulti prostaglandinus gimdoje ir žarnyne. Tai padeda jiems plačiai sudaryti sutartis.
 • Ricinos aliejus taip pat padeda paveikti skysčius ir elektrolitus, o tai labai padeda nėštumo ir gimdymo metu.

Šalutinis ricinos aliejaus poveikis nėštumo metu:

Joks konkretus tyrimas nenurodo, kad ricinos aliejus nėščioms moterims sukelia gimdymą, tačiau tam gali turėti įtakos daug šalutinių poveikių.

 1. Kai kurie iš jų gali apimti viduriavimą, vėmimą, gimdos susitraukimus, gali būti gimdymas, pykinimas ir pan.
 2. Kai kurie žmonės mano, kad ricinos aliejaus naudojimas ir nėštumas yra vienkartinis sprendimas, skatinantis gimdymą, tačiau jis neturi vienodo poveikio visoms moterims ir, nors ir patiria šalutinį poveikį, gali likti nėščia.
 3. Daugelis apskritai nerekomenduoja ricinos aliejaus nėštumo metu dėl ryškesnio šalutinio poveikio, atsirandančio kartu su pakuote, pvz., Dehidratacija, vaisiaus kančia ir mekonio kūdikiui.
 4. Nėštumo metu labai rekomenduojama naudoti ricinos aliejų tik gavus gydytojo leidimą. Jei vis dar naudojate ricinos aliejų, prieš tai pasikalbėkite su savo gydytoju ar akušere ir sužinokite, kiek ir kaip jį naudoti.

Ar ricinos aliejus skatina darbą:

Ricinos aliejus gimdymui paskatinti yra plačiai žinomas visame pasaulyje. Nors daugelis klausia, ar ricinos aliejus yra saugus sukelti gimdymą, ir kaip matėme aukščiau, praneškite mums, kaip tai vyksta.

Tradiciškai daugelis naudojo ricinos aliejų gimdymui paskatinti. Akušerės ir gydytojai prašydavo jų suvartoti, kad stimuliuotų žarnyną ir dirgintų gimdą. Tai dar labiau virsta susitraukimu ir skatina gimdymą. Nors šis procesas vyksta, daugelis taip pat rekomendavo šiandien nevartoti vien tik gimdymui paskatinti, nes nėra įrodymų, ar toks būdas yra pakankamai sveikas.

Kiek ricinos aliejaus sukelia darbą:

Nors daugelis turi skirtingas idėjas šiuo klausimu, paprastai pusė puodelio ricinos aliejaus padeda paskatinti gimdymą. Tačiau kiti rekomenduoja nevartoti daugiau nei vieno ar dviejų šaukštų vienu metu. Taigi galima pastebėti, kad protinga pradėti vartoti mažiau ir prireikus padidinti dozę. Taip yra todėl, kad perdozavus ricinos aliejaus gimdymui sukelti, gali atsirasti viduriavimas ir dehidratacija.

Kaip naudoti ricinos aliejų darbui sukelti:

Yra keli būdai, kaip vartoti ricinos aliejų gimdymui paskatinti. Keletas iš jų apima,

 • Sumaišykite jį su apelsinų sultimis ar panašiomis sultimis ir suvartokite, kad būtų galima paslėpti nemalonų skonį
 • Taip pat galite pasirinkti išgerti jį vienu kartu ir išgerti sulčių ar šalto gėrimo, kad išlygintumėte jo blogą skonį
 • Įsitikinkite, kad turite daug vandens; tačiau tai gali sukelti dehidrataciją.

Kaip ricinos aliejus skatina darbą?

Dažnas užduodamas klausimas yra tai, kiek laiko ricinos aliejus užtrunka, kad paskatintų darbą. Ricinos aliejus padeda susitraukti gimdai ir padidinti žarnyno momentus. Tokiu būdu gali atsirasti susitraukimai, padedantys gimdyti. Nors laikotarpis paprastai nėra vienodas visiems, žinoma, kad kai kurios būsimos motinos pradeda gimdyti tik per porą valandų. Tačiau yra keletas atvejų, kai apie tokius incidentus nebuvo pranešta. Tai taip pat kartais gali užtrukti dienas. Taigi pagal šį scenarijų negalima apibendrinti laiko.

Atsargumo priemonės, kurių reikia imtis prieš naudojant ricinos aliejų darbui paskatinti:

Atsižvelgiant į keletą atsargumo priemonių, kurių reikia imtis vartojant ricinos aliejų gimdymui paskatinti.

 1. Laikykitės hidratacijos su daug vandens, nes ricinos aliejus gali sukelti dehidrataciją.
 2. Būtinai naudokitės tualetu daug kartų, nes galite kentėti nuo viduriavimo.
 3. Iš pradžių įsitikinkite, kad turite mažiau aliejaus. Mažiau visada yra saugu.
 4. Įsitikinkite, kad neskatinate gimdymo anksti. Iš pradžių palaukite mažiausiai keturiasdešimt savaičių, jei kūnas dar nepasiruošęs darbui.
 5. Nenaudokite to kaip recepto pagreitinti gimdymą, nes tai gali padidinti skausmą ir diskomfortą
 6. Kreipkitės į gydytoją ir įsitikinkite, kad to neturite patys.

Rizika, susijusi su ricinos aliejaus vartojimu nėštumo metu:

Nors yra įvairių nuomonių apie riziką, su kuria susiduriama, yra atvejų, kai moterys turėjo šalutinį poveikį ir riziką, o kitos – ne. Nedaugelis jų apima,

 • Vidurius laisvinantį poveikį ricinos aliejus gali sukelti ir kūdikiui. Dėl to kūdikis gimdymo metu gali prarasti mekonio išmatas.
 • Tai gali sukelti dehidrataciją ir viduriavimą ir gali netikti būsimai motinai
 • Ricinos aliejus taip pat gali sukelti pykinimą ir vėmimą
 • Sunkus mėšlungis gali pasireikšti kelioms moterims
 • Atsižvelgiant į šiuos atvejus, prieš priimdami sprendimą nepamirškite paklausti gydytojo apie jo vartojimą.

Ricinos aliejaus alternatyvos darbui paskatinti:

Nors yra alternatyvų, kurios gali padėti ir atlikti tą patį darbą, kaip ir ricinos aliejus, pažiūrėkime, ką visa tai galima laikyti šiuo tikslu..

 1. Pitocin vartojimas per IV gali būti laikomas gydytojo patarimu
 2. Dirbtinai sulaužomas mamos vandens maišelis
 3. Naudokite krūtų siurblius ir stimuliuokite spenelius
 4. Kai kurie gydytojai gali rekomenduoti prostaglandinus
 5. „Foley“ balionas taip pat gali būti naudojamas paskatinti darbo judesius

Nors prieš žengiant žingsnį reikėtų paklausti gydytojo, vieną ar dvi galimybes galima panaudoti natūraliai gimdymui paskatinti.

Dabar, kai turite aiškią idėją, kaip naudoti ricinos aliejų ankstyvuoju nėštumo laikotarpiu, įsitikinkite, kad jį vartojate pakankamai atsargiai. Kadangi ricinos aliejus gali sukelti gimdymą, jo nerekomenduoja profesionalai, tačiau jį galite naudoti prižiūrint gydytojui. Tikiuosi, kad šis straipsnis išsprendė visus jūsų klausimus! Praneškite mums savo komentarus.

Dažnai užduodami klausimai ir atsakymai:

Q1. Ar ricinos aliejus gali pakenkti kūdikiui? Ar nėščioms moterims saugu naudoti ricinos aliejų nėštumo metu??

Ans: Ricinos aliejaus vartojimo nėštumo metu rezultatai yra įvairūs. Tai tikriausiai gali sukelti stresą tiek mamai, tiek kūdikiui, o tai gali sukelti išsekimą. Tai taip pat gali sukelti jūsų kūdikiui praeiti mekonį arba pirmąsias išmatas prieš gimdymą, tačiau kai kuriais atvejais tai nėra kenksminga.

Q2. Ar pavojinga vartoti ricinos aliejų gimdymui paskatinti? Ar galiu gerti ricinos aliejų nėštumo metu??

Ans: Manoma, kad ricinos aliejus yra naudingas nėščioms moterims. Daugelį metų žmonės manė, kad tai yra būdas pradėti gimdymą, tačiau jis taip pat veikia kaip vidurius laisvinantis vaistas. Kadangi ricinos aliejus sukelia žarnyno spazmus, žmogus gali jaustis nepatogiai ir viduriuoti; jis neturėtų turėti jokio žalingo poveikio sveikoms moterims.

Q3. Kada turėčiau vartoti ricinos aliejų gimdymui paskatinti? Kiek ricinos aliejaus turėčiau pasirinkti gimdymui paskatinti?

Ans: Gerai gerti 1 ar 2 šaukštus ricinos aliejaus kas 24 valandas. Venkite paskatinti anksti. Rekomenduojama palaukti po 40 savaičių, nes jei jūsų kūnas nėra pasirengęs gimdymui, ricinos aliejus nėštumo metu gali neduoti norimo efekto.

Q4. Ar ricinos aliejus gali sukelti persileidimą? Ricinos aliejaus pavojus sukelti gimdymą?

Ans: Priežastis yra ne tai, kad ricinos aliejus yra kažkokia abortuojanti sudedamoji dalis, bet tai, kad tai gali sukelti sveikatos problemų, tokių kaip dehidratacija motinai ar vaisiui, dėl ko gali prarasti nėštumą.

Vaizdo šaltinis: 1