Šoninės šukuosenos turi skirtingą gerbėjų bazę – jos atrodo šiuolaikiškai, moderniai, labai stilingai ir elegantiškai. Visoms čia esančioms nuotakoms, jei ieškote aštrių plaukų perdarymo ypatingiems renginiams, ši šoninė šukuosena yra geriausia. Nuo priėmimų iki baseino vakarėlių iki neoficialių susibūrimų ir vestuvių renginių-šios šoninės šukuosenos yra madingiausios ir gražiausios, kokias neseniai teko sutikti, ir mes negalime nustoti jas gurkšnoti.

Atliekant šiuos plaukų pakeitimus, plaukai šukuojami į šoną, kad atrodytų, o tai suteikia ypatingą, žavingą ir elegantišką išvaizdą be jokių pastangų. Peržiūrėkite mūsų populiariausių šių šoninių vestuvių šukuosenų sąrašą su nuotraukomis ir suprasite, kodėl!

9 geriausios šoninės šukuosenos ilgiems ir vidutiniams plaukams:

Daugelis įžymybių nešiojo šonines šukuosenas ir dabar jūsų eilė. Nesvarbu, ar plaukai ilgi, ar vidutinio ilgio, galite juos formuoti tokiu būdu. Toliau pateikiamos kelios geriausios šoninės vestuvių šukuosenos.

1. Šoninės blondinės vestuvių šukuosena:

šoninės šluotos vestuvių šukuosenos

Šios šukuosenos metu dauguma plaukų yra nušluostyti šonu, o pabaigoje yra garbanos. Su nuostabiais aukso blondiniais atspalviais tai yra viena geriausių vestuvių šukuosenų. Šie elegantiški šoniniai plaukai turi dideles bangas, sukurtas ritinėliais. Moterys su ilgais veidais atrodys visiškai žavingai, atlikdamos šį kirpimą.

2. Šoninė šluota uodega:

šoniniai vestuviniai plaukai ilgi

Daugelio įžymybių bėgant metams šoninė šukuosenos uodega buvo akivaizdžiai viena madingiausių šukuosenų. Tai puikiai atrodys su vestuvine suknele. Ilgi plaukai yra pagrindinė būtinybė formuojant arklio uodegą. Arklio uodegą galima dar padalyti į gabalus, kurie įrėmins veidą.

3. Šoninis šukuosena:

šoninės šukuosenos vestuvėms

Tarp spalvingiausių šukuosenų verta paminėti šią. Šiai išvaizdai būtini stori ir stambūs plaukai, nes dauguma plaukų yra užrišti ir šukuoti. Norėdami formuoti tokius plaukus, turite susukti plaukų apačią ir sureguliuoti juos laikančiu purkštuvu.

4. Lengvas vėjelis:

šoninės šluotos garbanos vestuvės

Ši šukuosena idealiai tinka pasimatymui ar išleistuvių vakarui. Čia beveik visi plaukai yra pakreipti į kairę ir susisukę į tam tikras dalis. Jis taip pat turi bangų tam tikrose srityse, todėl tai atrodo dar labiau patraukliai. Moterys su apvaliais veidais gali išbandyti šią apžvalgą. Jei turite vidutinio ir plono plauko plaukus, be jokios abejonės sukrėsite šią išvaizdą.

5. Smeigtuko galinė pusė:

šoniniai šukuoti vestuvių plaukai vidutinio ilgio

„Pin Back Side“ šukuosena yra sudėtinga ir turi keletą smulkių faktų, į kuriuos reikia atsižvelgti formuojant. Plaukų tipas yra didžiulis veiksnys formuojant. Nenaudodami kirpimo mašinėlės galite atrodyti taip, lyg jie būtų nuskusti iš vienos pusės. Stilistai mano, kad tai įdomi šukuosena, ir rekomenduoja ją moterims su ilgais veidais.

6. Šoninės garbanos:

šoniniai šukuoti nuotakos plaukai

Ši šukuosena atrodo drąsi ir stipri ir efektyviai apibrėžia jus. Nors jis atrodo storas, iki galo jis švelniai prisiliečia prie dangiškų garbanų. Šią išvaizdą galima pasiekti naudojant ritinius plaukų gale.

7. Saldus šoninis uodega:

šoniniai šukuoti pamergės plaukai

Ši žavinga šukuosena skirta žmonėms su apvaliais veidais. Jis tiekiamas su šoniniais šukuosenomis ir idealiai tinka vestuvėms ar kitoms progoms, pavyzdžiui, iškyloms ir pan. Norėdami sukurti tokią išvaizdą, pirmiausia išmeskite plaukus, tada išdžiovinkite tinkamu krūmu. Galiausiai naudokite purškiklį, kad plaukai būtų tvirtai laikomi.

8. Šoninės šluotos laisvos garbanos:

šoninės šluotos indiškos vestuvių šukuosenos

Ši išvaizda yra su šoninėmis šlifuojančiomis garbanomis, kurios, nors ir laisvos, neišeina iš kontrolės. Šis gerai nustatytas rinkinys atrodo blizgus ir puikiai atrodys moterims, turinčioms ilgus veidus. Šiai išvaizdai tinka ir vidutinio ilgio plaukai.

9. „Rocker Sweep“:

Vestuvių šukuosena šoninė

„Rocker Sweep“ yra patraukli šukuosena su elegantiškais šoniniais šlavimais. Apvalūs ar širdies formos veidai gali pritaikyti šią išvaizdą.