9 veiksmingi patarimai, kaip atsikratyti tamsių kelių namuose

Keliai yra svarbi kūno dalis, ypač kojų, nes jie turi tamsius kelius, todėl galite apsisaugoti nuo daugelio tipų drabužių, dėl kurių kartais galite atrodyti karštai ir kartais. Šie tamsūs keliai gali neleisti dėvėti trumpo sijono, suknelių ir kelnių, kurie jūsų grožiui gali suteikti daugiau žavesio. Ypač ant kelių ir alkūnių kartais atsiranda pigmentacija, o tada,… Continue reading 9 veiksmingi patarimai, kaip atsikratyti tamsių kelių namuose

Kaip natūraliai sumažinti dvigubą smakrą namuose

Dvigubas smakras suteikia veidui putlią išvaizdą, kurios norite išvengti. Tai neatrodo miela ar maloniai putli. Tai leidžia atrodyti paprastiems seniems riebalams ir visai netampa. Tačiau sumažinti dvigubą smakrą nėra taip paprasta. Jei apribosite savo mitybą, galite suploti skrandį, bet tai nesumažins po smakru kabančios skiauterės! Dvigubam smakrui reikia daugiau atkaklumo. Turite užsiimti kasdieniais pratimais, kad… Continue reading Kaip natūraliai sumažinti dvigubą smakrą namuose

Kaip atsikratyti suskilusių lūpų? – Geriausi gydymo būdai

Žiemos mėnesiais suvyniokite į papildomus sluoksnius, nes žiema atneša įtrūkimų, alergijų, vitaminų trūkumo, sausumo ir lūpų įtrūkimų. Įtrūkusios lūpos, dažnai vadinamos įtrūkusiomis lūpomis, yra žiemos simptomas, dėl kurio lūpos tampa tokios trapios, išsiplėtusios į mažus skilimus ir įtrūkimus. Ypač moterims sutrūkinėjusios lūpos yra didžiulis žiemos nusivylimas. Jei esate vienas iš jų, kuris ieško greito sprendimo… Continue reading Kaip atsikratyti suskilusių lūpų? – Geriausi gydymo būdai

Aštuoni geriausi būdai natūraliai pašviesinti odą, o ne cheminė odos balinimo procedūra

Šiuo metu rinkoje galite rasti daugybę odos balinimo priemonių. Problema ta, kad daugiau nei pusė jų yra pagaminti naudojant chemines medžiagas, kurios taip pat kenkia jūsų odai. Bet jei norite pasiekti blyškesnį toną, tai galite padaryti naudodami natūralias odos šviesinimo priemones. Ir jūs galite pasiekti kelis atspalvius šviesesnį, nesukeliant žiaurių šalutinių poveikių, atsirandančių atliekant chemines… Continue reading Aštuoni geriausi būdai natūraliai pašviesinti odą, o ne cheminė odos balinimo procedūra

10 nuostabių kokosų vandens privalumų jūsų odai!

Kokosų vanduo (hindi kalba nariyal pani) yra skaidrus skystis, randamas kokoso vaisių ar kokoso palmių viduje. Šis vanduo yra saldaus ir riešutų skonio ir laikomas gaivinančiu gėrimu, kuriame yra lengvai virškinamų angliavandenių ir elektrolitų. Šie kokosai auga ant didelių palmių, moksliškai žinomų kaip „Cocos nucifera“. Kokosų vaisių skystis susidaro natūraliai, kuriame yra 94% vandens ir… Continue reading 10 nuostabių kokosų vandens privalumų jūsų odai!

15 privalomų naminių veido prausiklių kiekvienam odos tipui!

Ar dėl įprasto muilo jūsų veidas tampa sausas ir ištemptas? O kaip sukurti individualų naminį veido prausiklį, kuris patenkintų unikalius jūsų odos poreikius? Teisingai! Laikas atsisakyti chemikalų pripildyto muilo ir pereiti prie natūralių valiklių, kuriuos galite lengvai paruošti namuose naudodami paprastus, kasdienius ingredientus. Geriausia dalis- jie yra gana prieinami, saugūs jūsų odai ir siūlo daugybę… Continue reading 15 privalomų naminių veido prausiklių kiekvienam odos tipui!

10 paprastų, tačiau nuostabių argano aliejaus privalumų odai ir veidui!

Argano aliejus, dažnai vadinamas „skystu auksu“, yra ekologiškas produktas, išgaunamas iš argano vaisių branduolių. Šis argano vaisius randamas ant argano medžio, kuris auga beveik tik pietvakarių Maroke. Todėl šis aliejus taip pat vadinamas Maroko argano aliejumi. Argano aliejus visų pirma yra dviejų formų: valgomasis argano aliejus, išgaunamas iš skrudintų argano branduolių, o kitas – kosmetinis… Continue reading 10 paprastų, tačiau nuostabių argano aliejaus privalumų odai ir veidui!

10 nuostabių migdolų aliejaus privalumų jūsų odai!

Migdolų, žinomų kaip riešutų karalius, daugiausia yra Artimųjų Rytų šalyse. Šiandien Kalifornija tapo viena didžiausių migdolų gamintojų pasaulyje dėl jos turinio. Šie džiovinti migdolai yra šaltai spaudžiami su mažesne šiluma, kad iš jų būtų išgaunamas aliejus. Paprastai šalto spaudimo aliejai yra nerafinuoti aliejai, kuriuose yra daug maistinių medžiagų. Siekiant pagerinti šiuos aliejus, pridedamos tam tikros… Continue reading 10 nuostabių migdolų aliejaus privalumų jūsų odai!

10 mažai žinomų, tačiau nuostabių vitamino C privalumų jūsų odai!

Medicinos terminologijoje vitaminas C vadinamas askorbo rūgštimi arba askorbatu, arba L-askorbo rūgštimi (cheminė formulė C6H8O6) yra esminė maistinė medžiaga, kuri palaiko organizmą ir imuninę sistemą. Vitaminas C padeda kolageno sintezei organizme. Tai padeda žaizdoms gydyti, taisyti ir prižiūrėti kaulus, dantis, kremzles ir audinius. Tai taip pat yra vienas geriausių antioksidantų, kovojančių su laisvaisiais radikalais, kurie… Continue reading 10 mažai žinomų, tačiau nuostabių vitamino C privalumų jūsų odai!

Vitamino E aliejus odai: 6 grožio privalumai, kurių negalite ignoruoti!

Jei esate sąmoningas pirkėjas, tikriausiai pastebėjote vitaminą E daugelyje makiažo ir odos priežiūros produktų! Taigi, kas kelia nerimą dėl šio ingrediento? Vitaminas E yra riebaluose tirpus vitaminas, pasižymintis stipriomis antioksidacinėmis savybėmis. Vitaminas E yra tikras grožio eliksyras – nuo jūsų odos drėkinimo iki apsaugos nuo UV spindulių ir net veido odos pašviesinimo.. Vitaminas E gaunamas… Continue reading Vitamino E aliejus odai: 6 grožio privalumai, kurių negalite ignoruoti!