Virimas, dažniausiai žinomas kaip karščio virimas, kartkartėmis vargina kiekvieną iš mūsų, ir nedaugelis iš mūsų žino tikrąsias to priežastis ir gydymo būdus. Virimai mediciniškai priskiriami lokaliai odos infekcijai, kuri prasideda kaip raudonos dėmės. iškilę gumbai ant odos. Lėtai šerdis tampa kietesnė, kai raudonoje vietoje susidaro ir kaupiasi pūliai, todėl ji užverda.

Namų gynimo būdai, kaip gydyti šilumą, verda ant odos

Virimo priežastys:

Nors furunkuliai priskiriami infekcijai, dauguma jų nėra iš tikrųjų pagrįsti infekcija, jie iš tikrųjų vystosi dėl per didelio kūno karščio, kuris iškyla ir sukelia skausmingą virimą. Kai kurie verda atsiranda dėl per didelio šilumą gaminančio maisto, pvz., Mango ar šakniavaisio, kulšelių ir pan., Suvartojimo, o kai kurie verda yra užkrečiamo pobūdžio ir dauginasi bakterijos. Gali būti daug priežasčių, susijusių su odos užvirimu, bet pagrindine priežastimi yra papildomų baltųjų kraujo kūnelių susidarymas organizme, kurie susirenka tam tikrame odos taške.

Kur jie dažnai pasirodo?

Šilumos ar odos verda dažnai atsiranda jautriose kūno vietose arba daugiau šilumą gaminančiose vietose, tokiose kaip sėdmenys, pažastys, nugara, kojos ar galvos oda, kur gaminasi daugiau prakaito.

Dėl prakaito ar per didelio karščio kūno viduje, kylančio dėl išorinės temperatūros kilimo arba dėl karšto maisto vartojimo, atsiranda karščio virimo.

Nors kai kuriems karščio virinimams reikia medicininės intervencijos, daugumą karščio virimo atvejų, kai jie nustatomi pradinėse stadijose, galima išgydyti naudojant geriausias namų gynimo priemones. Čia mes sudarėme perspektyviausių karščio virimo gydymo namų priemonių sąrašą, kad galėtume greitai pasirinkti sprendimus visų tipų odai.

10 geriausių namų gynimo priemonių, skirtų karščiui virti odą:

1. „Neem Paste“:

Neem, turintis natūralių gydomųjų savybių, naudojamas daugeliui ligų gydyti, taip pat gali būti gydomas karščio užvirimas! Indijos alyvinė, kaip žinoma, neem turi antiseptinių ir antibakterinių savybių, padedančių tinkamai gydyti virimą be didelių pastangų.

Paruošimo instrukcijos:

 • Nuplėškite keletą neem lapų
 • Švariai nuplaukite juos ir iš jų padarykite pastą.

Kitas būdas yra paruošti neem tirpalą

 • Paimkite keletą švariai nuplautų Neem lapų
 • Įpilkite juos į verdančio vandens indą
 • Palaukite, kol tirpalas sumažės iki 1/3. Leiskite jam atvėsti ir tada naudokite.

Naudojimo gairės:

Neem Paste

 • Užtepkite neem pastą ant virimo ir palikite, kol ji išdžius ir nusidėvės.
 • Tęskite tai, kol virimas pradės išdžiūti.

Neem sprendimas

 • Paimkite „Neem“ tirpalą ir dažnai skalaukite paveiktas vietas.

Šalutiniai poveikiai:

Neem turi geriausias gydomąsias savybes ir jokiu būdu negali sukelti jokio šalutinio poveikio.

2. Arbatmedžio aliejus:

Arbatmedžio aliejus yra eterinis aliejus, kuris natūraliai pasižymi didelėmis antibakterinėmis, antiseptinėmis ir priešgrybelinėmis savybėmis ir puikiai tinka bet kokiai odos infekcijai, įskaitant ir furunkulus. Arbatmedžio aliejus yra žinomas dėl savo malonaus aromato ir yra naudojamas ruošiant daugybę vaistažolių odos priežiūros produktų. Tai gali veiksmingai išgydyti karščio užvirimus ir pūsles.

Paruošimo instrukcijos:

Arbatmedžio aliejus yra lengvai prieinamas mažuose supakuotuose buteliuose. Nors kaina šiek tiek didesnė, verta nusipirkti! Nepamirškite pasirinkti grynos arbatmedžio aliejaus formos.

Naudojimo gairės:

Paimkite švarų medvilninį tamponą, pamerkite jį į arbatmedžio aliejų ir tada pamirkykite vatą tiesiai ant virimo.

Pakartokite 4-5 kartus per dieną, kol karštis užvirs.

Šalutiniai poveikiai:

Arbatmedžio aliejus yra natūralus arbatmedžio ekstraktas ir neturi santykinio šalutinio poveikio, nebent jūsų pasirinktame aliejaus buteliuke yra kitų derinių. Taigi rinkitės protingai!

3. Svogūnai:

Svogūnai, suteikiantys skonį maisto receptams, taip pat žinomi dėl savo gydomosios vertės. Svogūnai, turintys daug antioksidantų ir kitų sveikatai naudingų savybių, yra išskirtinė daržovė. Svogūnų antiseptinės savybės daro stebuklus odoje ir efektyviai gydo odą..

Paruošimo instrukcijos:

 • Nulupkite vidutinio dydžio svogūną ir nuplaukite.
 • Supjaustykite į dvi dalis.
 • Uždenkite svogūną švariu ir plonu audiniu.

Naudojimo gairės:

 • Audiniu padengtą svogūną ant odos užverdame tiesiai 3-4 kartus per dieną
 • Pakartokite, kol visiškai išnyks šiluma.

Šalutiniai poveikiai:

 • Kadangi svogūnas yra rūgštus, jis gali sukelti deginimo pojūtį kaitinant. Tačiau to negalima laikyti šalutiniu poveikiu. Tai yra gydymo dalis.

4. Epsom vonios druska:

Manoma, kad Epsomo druska turi galią pašalinti bet kokį negatyvą ir atnaujinti energiją. Epsomo druska laikoma natūralia daugelio ligų, ypač su oda susijusių, pavyzdžiui, karščio virimo, priemone.

Paruošimo instrukcijos:

 • Paruoškite mirkymą iš vandens ir „Epsom“ druskų. Tai turėtų būti naudojama gerai mirkyti kitas 15-20 minučių.
 • Kiekvieną dieną galite mirkyti vonioje, pripildyto šilto vandens ir epsomo druskos, kad atsikratytumėte bet kokių negalavimų. Nesvarbu, ar tai būtų kūno skausmai, kūno išbėrimai ar karščio virimas, „Epsom“ druska gerai padeda palengvinti.

Naudojimo gairės:

Kiekvieną dieną galite mirkyti vonioje, pripildyto šilto vandens ir epsomo druskos, kad atsikratytumėte bet kokių negalavimų. Nesvarbu, ar tai būtų kūno skausmai, kūno bėrimai ar karščio virimas, „Epsom“ druska puikiai padeda jums palengvėti.

Jei neturite kantrybės ir laiko maudytis vonioje, tiesiog leiskite mirkyti vietą, kurioje atsirado virimo vieta.

Šalutiniai poveikiai:

Galimas šios priemonės poveikis nėra.

5. Ciberžolė:

Priešuždegiminė ir antibakterinė ciberžolės savybė kartu su kraujo valymo pranašumais greitai pašalins užvirimą.

Paruošimo instrukcijos:

 • Paimkite stiklinę šilto pieno ir įpilkite pusę arbatinio šaukštelio ciberžolės.
 • Arba tiesiog paimkite žiupsnelį grynos ciberžolės ir įlašinkite kelis lašus aliejaus ar medaus arba su šviežiu imbieru, kad gautumėte tirštą pastą.

Naudojimo gairės:

 • Kiekvieną vakarą išgerkite stiklinę pieno, sumaišyto su trupučiu ciberžolės. Tai padeda efektyviai gydyti odą.
 • Priešingu atveju naudokite pastą virimo dieną, kol jie išnyks. Norėdami gauti geriausius rezultatus, pakuotę laikykite uždengtą.

Šalutiniai poveikiai:

Galimas šios priemonės šalutinis poveikis nėra.

6. Česnakai:

Aitraus kvapo ir stipraus skonio česnakai iš tikrųjų yra labai geras sveikatos stipriklis. Be to, kad česnakas yra puikus ingredientas širdies ir kepenų sveikatai gerinti, jis yra labai veiksmingas gydant karščio užvirimą.

Paruošimo instrukcijos:

Paimkite kelias nuluptas česnako skilteles, nuplaukite ir iš jų pasukite. Šiluma česnakuose sulaužys ugnį, išleisdama visas viduje susidariusias pūlines ir taip efektyviai išgydys odą.

Naudojimo gairės:

Du kartus per dieną ant virimo užtepkite česnako pastos ir stebėkite, kaip jie išnyksta.

Šalutiniai poveikiai:

Galimas šios priemonės šalutinis poveikis nėra.

7. Kukurūzų miltai:

Kukurūzų miltai yra natūralus absorbentas ir puikiai tinka karščiui užvirti. Kukurūzų miltai natūraliai yra labai lipnūs ir sugeriantys. Todėl jis naudojamas kaip namų gynimo priemonė.

Paruošimo instrukcijos:

Užvirkite maždaug pusę puodelio vandens ir įpilkite į jį kukurūzų miltų, kad gautumėte tirštą pastą. Atvėsinkite.

Naudojimo gairės:

 • Paimkite atvėsusią kukurūzų miltų pastą ir tolygiai užtepkite ant virimo.
 • Uždenkite plotą audiniu.
 • Padarykite tai 2-3 kartus per dieną, kad gautumėte efektyvių rezultatų.

Šalutiniai poveikiai:

Kadangi tai yra natūralus maisto ingredientas, jis neturės jokio šalutinio poveikio.

8. Šiltas kompresas:

Geras būdas gydyti furunkulus namų gynimo būdu yra uždėti ant jo šiltą vandenį pamirkytą skudurėlį. Norėdami gauti daugiau naudos, į vandenį galite įpilti šiek tiek druskos.

Paruošimo instrukcijos:

 • Į vidutinio dydžio indą įpilkite daug vandens ir pašildykite.
 • Kai vanduo įkaista, išjunkite ugnį ir perpilkite vandenį į kitą dubenį
 • Į vandenį įpilkite druskos ir laikykite po ranka šviežią šluostę.

Naudojimo gairės:

 • Norėdami gauti geriausius rezultatus, įmerkite šviežią šluostę į karštą druskos vandenį ir naudokite kaip šiltą kompresą ant virimo.
 • Tai turėtų būti daroma 10 minučių per vieną sesiją
 • Pakartokite bent 6 kartus per dieną, kad greitai atsikratytumėte.

Šalutiniai poveikiai:

Vanduo ir druska neturi jokio šalutinio poveikio. Tačiau įsitikinkite, kad panardinote pirštą, kad patikrintumėte vandens šilumą. Kartais, kai vanduo yra labai karštas, jis gali sudeginti odą.

9. Kmynų sėklos:

Kmynų sėklos, kurios geriausiai naudojamos kaip prieskoniai, taip pat esant virškinimo problemoms, taip pat nuostabiai gydo odos užvirimą. Būdamas natūralus aušinimo agentas, kmynai padeda atvėsinti šilumą ir greitai išdžiūti.

Paruošimo instrukcijos:

 • Paimkite šaukštą kmynų sėklų ir pamerkite jas į puodelį vandens.
 • Kai jie bus minkšti ir gražūs, sumalkite juos į gražią tirštą pastą.

Naudojimo gairės:

 • Kmynų pastą ant virimo užtepkite kaip pakuotę ir palikite išdžiūti.
 • Pakartokite, kol karštis užvirs.

Šalutiniai poveikiai:

Kmynų sėklos neturi jokio šalutinio poveikio odai.

Greito pasirinkimo patarimai:

Jei dažnai kenčiate nuo skausmingų karščio virimo vietų pažastyse, kojose, galvos odoje, sėdmenyse, krūtyse, nugaroje ar šlaunų srityje, kurios yra jautriausios vietos, čia yra keletas greitų patarimų, kaip išsirinkti ir sekti, kad išvengtumėte karščio taip pat užkirsti kelią skausmingos odos virimui.

 • Kartusis moliūgas: ši daržovė, kuri yra labai kartaus skonio, bet tinkamai iškepusi mėgaujasi skonio pojūčiais, iš tikrųjų turi antibakterinių savybių. Paruoškite sultis iš šviežių karčiųjų prieskonių, išspauskite šiek tiek citrinos sulčių, kad subalansuotumėte kartaus skonio skonį, ir gerkite jas kiekvieną dieną, kad išvalytumėte kūną ir išvengtumėte karščio virimo..
 • Actas: actas, kuris yra puikus skonio stipriklis, taip pat nuostabi valymo priemonė. Negana to, actas turi galią išskirtinai dirbti ant karščio ir užvirti. Sudrėkinkite vatą arba rudą popierių acte ir padėkite ant ugnies. Tvarstykite ir palikite. Atidarę tvarstį po kelių valandų, pamatysite, kad virinama sausa ir išnyksta.

Dabar, kai jau sukūrėte namų gynimo priemonių sąrašą, tiesiog eikite į priekį ir naudokite juos ir neskausmingai, kai kalbama apie šilumą. Jei radote šį straipsnį informatyvų, pakomentuokite savo mintis žemiau.