Vitamino E kapsulės odai

Kokia yra vitamino E nauda?

Tai gali padėti pašalinti bet kokio tipo randus ar dėmes, išskyrus tuos, kuriuos paliko spuogai. Taigi sužalojimų, nudegimų, saulės nudegimų ir net strijų galima pašalinti. Vitaminas E padeda atjauninti odą ir atkurti ląsteles, kurios padeda atgaivinti jaunatviškai švytinčią odą.

  • Tai taip pat gali pagerinti jūsų širdies ir kraujagyslių sveikatą ir kontroliuoti kraujospūdį.
  • Tai būtina natūraliam mūsų odos drėkinimui ir drėgmei
  • Būtina išvengti sausumo ir atgaivinti išdžiūvusias odos ląsteles.

Nors vitamino E gausu natūraliuose šaltiniuose, jo daugiausia yra riebiuose maisto produktuose ir sėklose, kuriose taip pat yra daug kitų maistinių medžiagų. Pavyzdžiui, kiaušinis yra daug vitamino E turintis indas, tačiau jis taip pat padidina cholesterolio kiekį. Siekiant išvengti šių pavojų ir pasinaudoti šio vitamino nauda, ​​jie taip pat tiekiami kapsulių pavidalu.

Vitamino E kapsulės odai:

Šiame straipsnyje aptarėme, kaip naudoti vitamino e kapsules odai. Šios vitamino E kapsulės taip pat yra labai naudingos mūsų organizmui. Štai keli būdai, kaip tai padaryti:

Vitamino e kapsulės odai

1. Užkirsti kelią senėjimo dėmėms ir raukšlėms:

Šios kapsulės padės jaunai elastingai odai pašalinti senatvės dėmes ir ilgiau išlaikyti raukšles. Kolagenas yra suaktyvinamas ir panaudojamas mūsų odos ląstelėse, pasitelkiant vitaminą E. Taip yra todėl, kad jis padeda pagreitinti ląstelių atsinaujinimo procesą, kuris sulėtėjus sukelia raukšles. Taip pat žinoma, kad jis šviesina dėmes kaip ir natūralūs šaltiniai. Atnaujintos ir papildytos ląstelės gali pakeisti jų senėjimo procesą.

2. Laikykite jį elastingą ir drėkinamą:

Šios kapsulės kartais gali padėti pakeisti naktinį kremą, kad kūdikiui oda taptų švelni. Taip yra ir todėl, kad vitamino E sudėtyje yra nuostabių antioksidantų, kurie užtikrina, kad ląstelių atsinaujinimo procesui netrukdytų įkyrūs laisvieji radikalai ir kancerogenai, sukeliantys ląstelių pažeidimus ir vėžį. Tai taip pat išlaiko odos elastingumą ilgiau.

3. Gydo ilgas strijas:

Šios kapsulės yra palaima odai, pažeistai strijų. Tai gana paprasta, tiesiog supjaustykite kapsules ir tepkite jas paveiktose vietose. Nuolatinis naudojimas juos žymiai sumažins.

Gydo ilgas strijas

4. Gydomieji nudegimai:

Šios kapsulės gali veiksmingai išgydyti nedidelius nudegimus. Kai deginimo pojūtis atvės, uždėkite gelį iš kapsulių ant pažeistų vietų ir švelniai masažuokite. Ramina odą, o jos ląstelių atsinaujinimas užtikrins, kad sudegusi ir randuota oda greičiau išgydytų ir atkurtų pradinę malonę.

5. Sveikesnės odelės:

Riebalinis vitaminas turi magiškų galių gydant įtrūkusias ir sausas odeles. Tiesiog tepkite vitamino gelį ar aliejų ant odelių arba leiskite pirštų galiukais įsigerti į jas. Kai jie bus visiškai įsisavinti, pamažu oda taps sveikesnė ir minkštesnė.

6. Stiprina imunitetą:

Tai keistai padeda reguliuoti ir padidinti vitamino A kiekį mūsų organizme. Taigi šie du vitaminai kartu stiprina imunitetą vyresnio amžiaus žmonėms. Be to, jis pagerina kraujotaką ir apsaugo nuo kraujo krešėjimo tiems, kurie serga diabetu.

Ar yra kokių nors šalutinių poveikių?

Vitamino E kapsulės yra saugios odai ir jas galima naudoti net kasdien. Jie gali būti naudojami tokie, kokie yra, kai jie yra nupjauti, arba gali būti dedami į kasdienį drėkinamąjį kremą ar aliejų. Tačiau jokiu būdu netaikykite jų ant neišdžiūvusių spuogų ir bakterinių spuogų, nes tai apsunkins situaciją. Jei turite išbėrimų ar jautrią odą, susilaikykite nuo šių kapsulių.