Veido garai yra jūsų veido terapija, atpalaiduojanti jūsų veidus. Tai pagerina kraujo tekėjimą iš veido apačios į viršų. Žodžiu, tai pagerina veido kraujotaką. Šis veido tipas taip pat padeda pašalinti veido nešvarumus, nes atveria poras, išskiriančias teršiančias medžiagas.

Kaip atlikti veido procedūrą garuose

Kaip pasidaryti veido veidą namuose ?

Norėdami atlikti veido procedūrą, turėsite pradėti nuo kaukės, kuri pašalins odos nešvarumus. Norėdami užbaigti procedūrą, jums taip pat reikės drėkintuvo. Šie veiksmai padės efektyviai atlikti garų veidą.

1 žingsnis:

Norėdami atlikti šį veido procedūrą, jums reikės vandens. Taigi pirmiausia paimkite keletą puodelių vandens į pakankamą indą ir užvirkite. Galite naudoti mikrobangų krosnelę. Šiuo atveju geriausia naudoti viryklę.

2 žingsnis:

Prieš atlikdami šį veido procedūrą, turite tinkamai nusiplauti veidą. Šiltu vandeniu turėsite pašalinti bet kokią riebią medžiagą, pritvirtintą prie odos. Jei atlikote bet kokį makiažą, jį privalote nuplauti, nes priešingu atveju jie pateks į jūsų odą, o vėliau susidarys spuogai. Dabar švelniai patrinkite veidą rankšluosčiu.

3 žingsnis:

Dabar turėsite supilti pašildytą vandenį į kitą indą, pavyzdžiui, dubenį. Taip pat galima naudoti ankstesnį aparatą, kuris buvo naudojamas vandens virimui.

4 žingsnis:

Kad veido garai būtų efektyvesni, į vandenį galite įlašinti kelis lašus aliejaus arba žolelių tirpalo.

5 veiksmas:

Dabar turėsite laikyti veidą virš vandens ir uždėti rankšluostį ant kaklo, kad jis padengtų visą plotą nuo veido iki dubens. Jei jaučiatės nepatogiai, šiek tiek pašildykite vandenį, nes šioje padėtyje turėsite likti apie 10 minučių. Giliai įkvėpkite, užmerkite akis ir leiskite magijai įvykti.

6 žingsnis:

Šis žingsnis reikalauja, kad ant veido uždėtumėte molio kaukę, kuri pašalins nešvarumus nuo veido. Po 15 minučių nuplaukite šiltu vandeniu.

7 žingsnis:

Šis žingsnis skirtas porų uždarymui, kad į odą nepatektų jokių kitų teršalų. Baigę veido procedūrą, naudokite toniką pagal savo pageidavimus.

8 žingsnis:

Dabar turėsite naudoti tinkamą drėkinamąjį kremą. Taip jūsų oda bus hidratuota ir atrodys sveika. Būtina naudoti drėkinamąjį kremą, nes garinimo procesas sausina odą. Taip pat galite naudoti veidą minkštinantį aliejų.

Kokie yra garo veido privalumai?

Veido garinimas yra labai naudingas pašalinant nešvarumus. Šis procesas pašalins visas negyvas odos ląsteles ir atjaunins odą, formuodamas naujas ląsteles.

Visų rūšių bakterijos ir nešvarumai gali būti pašalinti naudojant garų veidą. Tačiau prieš atliekant šį procesą rekomenduojama pasikonsultuoti su odos specialistu. Garo veido privalumus galima išvardyti žemiau.

  • Jis šildo odos paviršių ir yra priimtinas bet kokioms procedūroms atlikti.
  • Tai pagerins jūsų veido kraujotaką.
  • Dėl garų veido prakaitavimas pagerės, o tai padės pašalinti toksinus.
  • Tai puikus gydymas žmonėms, turintiems problemų dėl perpildytų porų.
  • Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – tai vienas geriausių būdų atsipalaiduoti veidui po sunkios darbo dienos.

Vaizdo šaltinis: „Shutterstock“