Saçınızı boyamak ve şekillendirmek asla modası geçmez ve seçim yapabileceğiniz stil sayısı da sınırlanmaz. Belirli bir saç tipiyle veya belirli bir saç rengiyle sallayabileceğiniz bazı stiller vardır. İşte orta boy kızıl saçlar için böyle dokuz saç modeli.

Trenddeki En Yeni ve Güzel Orta Kırmızı Saç Modelleri:

En iyi 9 orta boy kırmızı saç modeline bakalım..

1. Dağınık Dalgalar:

orta boy kırmızı saç modelleri

Bu görünüm, bir plaj günü veya dışarıda bir gün için bir kazanan. Bir saç maşası alarak saçınızın her tarafında plaj dalgaları yaratın. Dağınık bir görünüm vermek için ellerinizi dalgaların arasından geçirin. Bu görünüme bir bükülme vermek için saçınızın bir kısmını yukarıdan aşağıya kulağınızın arkasına doğru bükmeye başlayın. Bölümü bir bobin pimi ile sabitleyin. Dağınık dalgalar kızıl saçlarınızın farklı tonlarını ortaya çıkaracak..

2. Gevşek Bukleler:

kırmızı saç modelleri2

Bu orta uzunlukta saçlar için çok basit ama zarif bir görünüm. Bir saç maşası alarak saçınızı kıvırmaya başlayın. İşin püf noktası, ortasından sona doğru kıvrılmaya başlamaktır. Ayrıca saçınızı orta kısımlara ayırabilir veya saçınıza göre yandan kaydırabilirsiniz..

3. Yan Süpürme:

kırmızı saç modelleri3

Bu bakış kesinlikle kafaları çevirecek. Bu görünümü elde etmek için alttan başlayarak saçınızı kıvırmaya başlayın. Saçınızı kıvırdıktan sonra hepsini bir tarafa alın ve yerinde kalması için saç spreyi sıkın. Şimdi bobby pinleri kullanarak tüm saçınızı gerekli pozisyonda sabitleyin. Kakülleriniz varsa, daha hacimli bir görünüm vermek için kakülleri düzeltebilirsiniz..

4. Üst Düğüm:

kırmızı saç modelleri4

Bu bakış senin kurtarıcı bakışın. Başlamak için, tüm saçınızı yüksek bir at kuyruğu yapın, saçınıza doku kazandırmak için tarayın. Şimdi saçı başın üstüne bağlayın. Saçınız sabitlendiğinde, at kuyruğunun geri kalanını saç tokasının etrafına sarın. Yerinde kalmaları için tel tokalarla sabitleyin.

5. Yarı Yukarı Yarı Aşağı:

kırmızı saç modelleri5

Bu, orta uzunlukta saçlarla mükemmel uyum sağlayan çok basit ama şık bir görünüm. Bu görünüm için saçınıza hacim kazandırmak için fönleyin. Şimdi ellerinizi fırça gibi kullanarak saçınızın taç kısmını alın ve bir düğüm atın. Tatlandırmak için sevimli bir saç tokası kullanın. Saçın alt kısmını olduğu gibi bırakın. gününüz için hazırsınız.

6. Örgü Bandı:

kırmızı saç modelleri6

Bu görünüm için saçınızı geriye doğru tarayın ve toplayın. Şimdi kulağınızın arkasından kalın bir tutam saç alın ve sonuna kadar örmeye başlayın. Şimdi örgülü kısmı diğer kulağın arkasına geçirin ve tel tokalarla sabitleyin. İsterseniz işlemi diğer tarafla tekrarlayın. Saçını çöz ve bir kez daha tara. Görünümünüzü sabitlemek için biraz saç spreyi uygulayın.

7. Boho Örgü:

kırmızı saç modelleri7

Bu görünümü elde etmek için saçınızı ortalayın. Saçınızın ön tarafından bir taraftan kalın bir tutam saç alın, ikiye bölün. Her parçayı sonuna kadar örün ve şeffaf bir lastikle bağlayın. İşlemi diğer tarafla tekrarlayın. Şimdi her iki tarafı da kulağın arkasına tel tokalarla sabitleyin. Son bir görünüm vermek için saçınızı tarayın.

8. Eşarp Edin:

kırmızı saç modelleri8

Bu orta uzunlukta saçlar için çok kolay ama farklı bir saç modeli. Saçınızı geriye doğru tarayın. Bir atkıyı istediğiniz kalınlıkta katlayın. Atkıyı başınızın altına koyun, kulağınızın arkasından geçirerek atkıyı başın üst kısmından bağlayın. Görünümü tamamlamak için saçınızı bir kez daha tarayın.

9.Pompadour:

kırmızı saç modelleri9

Bu görünüm için saçınızın ön kısmını alın. Kızdırın. Üst kısmı düzeltin ve geri çekin ve tel tokalarla sabitleyin. Saçınızın geri kalanını buna göre tarayın.

Bunlar orta boy kızıl saçlarda iyi görünecek birkaç saç modeli. Saç renginizi ve saç stilinizi denemenin zamanı geldi. Bu saç stillerinin saç renginizde en iyisini ortaya çıkarmasına izin verin.