6 aylık bebeğiniz için oyuncaklara mı ihtiyacınız var? O zaman doğru yere geldiniz. Bu yaşta bebekler, saf yaratıcılıklarından yeni bir şey yaratma ve inşa etme yeteneğini geliştirir. Bir ebeveyn, çocuklarına yaratıcılıklarını oyuncaklar şeklinde uygulama seçenekleri sunmalı ve ayrıca bazı etkinlikler için onlara iyi şanslar sağlamalıdır..

İşte 6 Aylık Bebeğiniz İçin En İyi 9 Oyuncak.

1. Sağlık Rehberi Oyuncakları:

6 Aylık Bebek Oyuncakları 1

Bir ebeveyn, çocuğuna çok küçük yaştan itibaren sağlıklı bir yaşam sürmesi için doğru sağlıklı oyun setini sağlamalıdır. Ona ne iyi gelir, ne olmaz, bu fikir hemen hemen her bebek oyuncak mağazasında bulunabilen veya internetten satın alınabilen sağlıklı oyun seti sayesinde geliştirilecek..

2. 6 Aylık Eğitici Oyuncaklar:

6 Aylık Bebek Oyuncakları 2

Zihinsel ve fiziksel gelişim aşaması olduğu için eğitici oyuncaklar da bu aşamada gereklidir. Bu günlerde mevcut olan farklı eğitici oyuncaklar oldukça gelişmiştir ve bu, çocuklara o yaşta ihtiyaç duyduğu doğru miktarda ilgili bilgiyi sağlayacaktır. Eğitici oyuncaklar, muhtemelen 6 aylık bir erkek çocuk için en iyi hediyelerden biridir..

3. Bebek Giriş Seti:

6 Aylık Bebek Oyuncakları 3

6 aylık bebekler için zihin geliştirme ve fiziksel aktivite setidir. Bebeği eğlendiren ve meşgul eden renkli yapılarla doludur. Sağda da küçük bir ayna var, bebeğin kendisini tanımasına yardımcı olacak ve kendi imajını oluşturma programı..

4. Gelişmiş Doldurulmuş Oyuncaklar:

6 Aylık Bebek Oyuncakları 4

Bunlar normal doldurulmuş oyuncaklar değil. Bu oyuncaklar bebeğin insan vücudu hakkındaki fikrini geliştirmesine yardımcı olacaktır. Bu yaşta insan vücudunun sıkı bir anatomisini öğrenmenin bir kuralı yoktur. Bu, bebek için daha tatlı ve kolay bir öğrenme sürecidir. Bu, 6 aylık bebek için en iyi oyuncaklardan biridir..

5. Müzikal Eğlence Seti:

6 Aylık Bebek Oyuncakları 5

Bu oyuncak seti 6 aylık erkek çocuk için uygun sayıda davul içerir. Bunlar 6 aylık erkek çocuğu tarafından kolayca oynanabilir ve çekici renkler ve parlak malzemelerle birlikte gelir. Bazı nedenlerden dolayı mağazalarda bulamıyorlarsa, bu oyuncağı çevrimiçi olarak oldukça kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. İlk olarak, çocuk yükseklik sorunları nedeniyle oynamakta zorluk çekecektir. Böylece davulları yerde tutarak çalabiliyor. Büyümeye başladığında, bu bateri setinin her köşesinden faydalanabilir. 6 ya da 8 yaşına kadar onunla kalacak.

6. Siz Arabalar Seti:

6 Aylık Bebek Oyuncakları 6

Hot Wheels’da küçük bebekler için inanılmaz harika araba oyuncak setleri var. Arabaların malzemesi de çok hafif ve kendilerine zarar vermeden rahatlıkla oynayabilirsiniz. Bebekler arabaların nasıl yön değiştirdiğini öğrenir ve arabaların hızlı hareketi dikkatlerini çeker. Bu interaktif sen, birlikte oynayan bebekler ve ebeveynler için idealdir..

7. 5 Aylık Eğlence Seti:

6 Aylık Bebek Oyuncakları 7

6 aylık bebek için oyuncak mı arıyorsunuz? İşte çocuklara tonlarca eğlence sunan 6 aylık bebek için harika bir oyuncak. Çocuğu bu oyuncakla meşgul edecek renkli toplar var..

8. Hareket Et ve Sürün Parlak Işık Topu:

6 Aylık Bebek Oyuncakları 8

Parlak ışık topunun çocuklar için en büyüleyici oyuncaklardan biri olduğu söylenebilir. Bu oyuncak, eğlendirmek ve çekici renkler için birçok olanak ve seçenek ile güzel bir yuvarlak doku sergiler..

9. Meşgul Öğrenci Oyuncağı:

6 Aylık Bebek Oyuncakları 9

Burada 6 aylık bebek için güzel bir eğitici oyuncağımız daha var. Bu özel oyuncak, kare bir kutu içinde güzel dokular ve şekiller barındırıyor. Bu oyuncağın 5 tarafı, ışıklı düğmeler, hayvan sesleri ve isimleri – onu 6 aydan küçük bebekler için de ideal oyuncaklardan biri yapar. Küpün her iki tarafında bir aktivite var ve bu sizi uzun süre meşgul edecek bebeğiniz.

10. VTech Lil ‘Critters Moosical Boncuklar:

Bu müzikli oyuncak, 6 aylık bebeklerin dokunsal gelişimi için çeşitli dokulara sahiptir. Bebekler boncuk halkasını kolayca kavrayabilir; ayrıca motor gelişimine yardımcı olan ışıklara ve dönen kareye sahiptir. Bu küçük yaratık 30’dan fazla eğlenceli melodi, ses ve cümle çalıyor. Bu oyuncak beşikler, bebek bezi çantaları ve bebek arabaları için idealdir. Müzik, 6 aylık bebeğinizde hayal gücünü ve yaratıcılığı harekete geçirmenin en iyi yollarından biridir..

11. Bebek Einstein Ocean Glow Duyusal Çalkalayıcı:

Bebekler tüm duyularını memnun eden çıngırağı keşfederler. Neşeli denizanası bebeğinizin hareketlerine tepki verir ve bebeğinizin hareketlerine tepki olarak renk değiştirir ve klasik melodiler çalar. Bu ahtapotun dokunaçları, dokulu ipi ile bebeğinizin dokunsal gelişimini teşvik eder. Bu oyuncak, küçük ellerin kolayca kavraması için yapılmıştır. Ocean Glow Duyusal Çalkalayıcı Müzikli Oyuncak, gittiğiniz her yerde bebeğiniz için mükemmel bir arkadaştır..

Oyuncaklar dışında, burada 6 aylık bebeğinizle kendinizi şımartabileceğiniz birkaç aktivite var..

1. Göbek Zamanı:

Yüksek sesle karşı çıkıp çıkmadığına bakılmaksızın, bebeğinizin karnına enerji yatırması önemlidir..

Çocuğunuzla birlikte yere yatın. Karnının üzerinde yatarken ona gözünü kırpmadan bak. Çocuğunuzu bir havluya yatırın ve onu nazikçe bir yandan diğer yana hareket ettirmek için kullanın. Onu hareket ettirirken “Uh oh a-papatya, Oops-a-papatya” demeye çalışın.

2. Sit-Up yapalım:

Bebeğiniz boynunu destekleyebiliyorsa bu harika bir aktivitedir. Bebeğinizi nazikçe sırt üstü yatırın, kollarınızı bebeğin kollarının altına koyun ve onu yavaşça oturma pozisyonuna kaldırın. Bebeğiniz yeterince güç kazandıktan sonra, bu mekikleri ellerini tutarak ve oturması için kaldırarak yapabilirsiniz..

Bebeğiniz yakında başının kontrolünü kazanacak ve bu harika bir motor beceri gelişimidir..

Bebeğiniz 6 aylık olduğunda, bir şeyleri gerçekleştirebileceklerinin farkına varırlar. Sebep-sonuç kavramını anlarlar ve bu beceriyi yaşa uygun oyuncaklar alarak daha da geliştirebilirsiniz. Bebekler destekle oturabilir ve bazıları hiç oturamaz. Bebekler ses çıkardığı için oyuncaklarını patlatmayı ve cıvıldamayı severler. Her zaman yaş önerilerine uyun

Yukarıda 6 aylık bebek için en iyi oyuncaklardan bazılarının listesi vardı. Bu oyuncakların çoğu, farklı oyuncak satıcıları ve çocuklarına bu oyuncakları sağlayan ebeveynler tarafından yüksek puan aldı. Bu makale, umarım 6 aylık bebek için mevcut en iyi oyuncaklara karar vermenize yardımcı olacaktır..